KanunCeza hukuku

Para üzerindeki en popüler çevrimiçi boşanma

Web dolandırıcılık doludur. Uzun kimseye bir sırrı olmuştur. En sık karşılaşılan durum - para için internette bir boşanma. Dolandırıcıların genellikle yalan için almak oldukça zordur gerçek bir iş inşa edilmektedir. olası senaryolar her günü ile daha oluyor. Bazı özellikle saf kullanıcılar hile nasıl fark yoktur. Bu nedenle bugün internette para için boşanma ne olabileceğini anlamaya çalışacağım, nasıl kendilerini korumak için ve nasıl gerçeklerden yalan ayırt öğrenmek için. kuyu bu konuları incelemek için, hiç kimse sizi aldatmasın olabilir. mümkün olan en kısa sürede edelim!

Neden İnternet

Internet üzerinde para Boşanma insanlar - Sadece engin World Wide Web karşılayabilir en karlı iş. Ama neden dolandırıcılar onun entrikalarını inşa etmeye çalışıyoruz?

Birçok Web Hile olduğuna inanıyoruz. Sonuçta, izlemek ve belirli bir kullanıcı herhangi bir sorun olmadan olabilir bulmak için. Uygulamada, işler biraz farklı. Para için internette Boşanma fark etmesi olanaksız. Yani, dolandırıcıların, sadece ustaca gizleyerek, aldatma üzerine "elini doldurdu" olanlar başta olmak üzere olduğunu. Yani, güvenlidir.

siber hız kazanıyor nedeni budur, ve her gün için para boşanmak yeni yollar vardır. düzenbazlık artık tam zaten İnternette. Ne seçenekleri ve düzenleri yanılmak? Nasıl dolandırıcılık kurbanı olmaktan kaçınmak için?

Evde Çalışma

Aslında göründüğü gibi o kadar zor değildir. Önemli olan - her şey ve her zaman uyanık olması. Şu anda internette para üzerindeki en popüler desenler çalışmak ve istihdam ilişkilidir. Ne hakkında?

dolandırıcıların işi cazip mesaj panoları çeşitli koymak başlıyor gerçeği. Onlara göre, evde çalışma ve iyi para alabilirsiniz. Hiçbir hile, resmi istihdam, mülakat, eğitim - olması gerektiği gibi her şey. adaylar değil yönelik özel gereksinimler.

tıkacın için en yaygın öneri, montajcı kolları (örneğin, top), Daktilo veya bilgisayar. Özel bir şey gibi görünüyor. En yaygın eser. Ama bütün bu internette sadece para için boşanma olduğunu. Neden?

Işverenle bağlantı için yeterlidir. Tüm diyaloglar sadece e-posta yoluyla gerçekleşecektir. Ve kısa bir konuşmadan sonra başvuru sahiplerine para için zavallı adam işvereni "attı" nasıl size, şimdi de istihdam için prim ödemeniz gerekmektedir. İlk gol sonrası iade edilecektir. Sembolik toplamı - 100 ila 500 ruble. Ama, işveren kaybolur para transferi için gereklidir. O senin e-postalara yanıt vermez ve bir iş başlatmak vermedi. Bu tür bir düzenleme, şu anda oldukça yaygındır.

Yatırım şirketleri

para internette Boşanma çok daha verimli örtülebilir. Örneğin, yatırım şirketleri çeşitli kullanarak. Ne anlama geliyor?

Belirli bir yatırım şirketinden para karlı bir yatırım yapmak istenecektir. Ve aynı zamanda günlük pasif gelir elde. Ve bir ömür esasına göre. Cazip, öyle değil mi? Kim oldukça büyük hala kez yatırım ve daha sonra bir kar ama istemiyor? yüksek getiri vaat böyle yatırım şirketleri çünkü.

Aslında, tüm bu sadece para için boşanma olduğunu. Sen yatırım, ancak "kazanç" sistemine çekilme çalışmaz. basitçe değil çünkü. Sadece "Pano" görüntüler otomatik sayacında. Bu kar yanılsama yaratacaktır. Böylece sanal yatırım şirketleri çeşitli olsun yuvarlak önerilir.

karşılıklı yardım

internette para için boşanma Türleri farklı olabilir. Ama bunların çoğu kişisel gelirler ile ilgili. Veya bazı makbuzları. yatırım şirketleri benzerliği ile mali karşılıklı yardımın uluslararası merkezlerin çok yaygın çeşidi vardır.

Burada prensip yatırımın durumunda aynıdır - Eğer belirli bir miktar koymak ve sonra yatırım faiz kazanmaya başlar. Böylece bazı insanlara yardım. Ayrıca bazı kazanç onlar için - yeni üye davet etmeyi unutmayın. Eğer açmıştır fazla müşteriye, daha iyi.

Sadece burada sorun şu: Bu Internet üzerinde para başka boşanma olduğunu. Karşılıklı veri merkezleri aslında en yaygın olanlarıdır finansal piramitler böyle MMM olarak. Ama onların iyi kapak. Sen para transferi, ancak hiçbir kar alamadım. Böyle kaynaklar Güven Bir kuruluş adresini görebilirsiniz bile gerekli değildir.

sadaka

Eğer geniş World Wide Web başka ne karşılayabilir? düzenleri bir sürü dürüst olmak gerekirse. Ve her gün daha fazla olur. Şu anda internet kolayca tanımak için gelişmiş kullanıcı üzerinde para işaretler. Listelenen seçeneklerine ek olarak, çoğu kez bir hayır vardır.

Ne hakkında? İnternette zor durumda belirli bir kişiye yardım çağrısı pozisyonların çeşitli yayınlamaya başlıyor. Çoğu zaman bu çocuktur. Ya da yaşlı. Görünüşte hayır kurumları çeşitli farklı amaçlar için bağış toplamak.

Prensip olarak, burada kimse hiçbir aldatma olduğunu düşünebilir - gerçekten, dünyada ihtiyaç kazaların çok. Ve hayır olarak para toplamak gerçek fonlar vardır. Ama internette sadece raporlar, inanmak sosyal ağlar ve forumlarda yerleştirilir özellikle gerekmez. Sen dolandırıcıların transferi para riskiyle (not: aynı zamanda bir hayır kurumu olarak!). Sadece resmi internet kaynaklarından alınan tüm reklamlar hakkında bilgi edinmek için önerilir. Genel olarak, bağış yapmak için çağrı kalp delici mesajları, güvenmiyorum. yazık dolandırıcıların basın gayet edebiliyoruz.

Sonraki hizalama sadece kısmen sahtekarlık olarak adlandırılabilir. Yine de, birçok kullanıcı böyle bir pozisyona sopa. Ne hakkında?

Genellikle para için internette popüler lekeleri biz ve yatırım yapmadan kendi işini yayınlanmaya başlaması için sunuyoruz. Örneğin, bir şirket kozmetik satan. Bunu çevrimiçi mağaza (hazır şablonlu mevcuttur) yanı sıra bazı emtia esnaf teşvik edilen bir iş adamının rol oynayacaktır. Şüpheli bir şey yok gibi görünüyor. Evde yüksek ücretler söz veriyorum. Sadece birkaç saat - ve başarılı bir girişimci vardır!

Sadece bu da bir boşanma olduğunu. Evet, büyük olasılıkla, gerçekten bir iş vermek yöneticisi olarak web üzerinde ürün satışı. Dahası, online mağaza ve mal bile aralığı emrinde (iddiaya göre) olacaktır. çalışmak, veya başlangıçta potansiyel işveren bir ürün sipariş veya düzenli olarak aylık bazda bunu - Ama boşanma para var bir özelliktir olduğunu. Birisi size kazanacağım çıkıyor. Eğer gerçekten "parlaklık" Do sizin tarafınızdan tasarlanan uygulamaların yaklaşık% 10 için bir ay olsun. Bu neredeyse bir şey değildir. Bu nedenle, bu çalışma dolaylı boşanma olarak kabul edilebilir.

oyun

Başka ilginç bir yöntem yoktur. Birçok bilinmektedir, ancak kullanıcılar boşanma ile aslında bir anlaşma fark yoktur. World Wide Web, farklı oyunlar ve uygulamalar bir yeri vardır. Onlar kullanıcıları "şişirmek" için yardımcı olur.

Genellikle kazanç ve çekme ile teklifler oyunlar bulabilirsiniz. Örneğin, bir sanal çay büyümek ve meyve satmak veya kendi çiftliği izlemek zorunda. Genel olarak, bir örnek olarak üye olmak ve oyun sürecinden para kazanmak sunuyor tarayıcısında herhangi bir çevrimiçi oyun uygun. örneğin aynı "Gold Miner",. Bir madenci, mayınlar kaynakların rol oynamaktadır. Onlar satılıyor - o zaman kartı veya e-cüzdan çekebilirsiniz gerçek para, olsun. Şüpheli bir şey gibi.

Ama bu boşanma internette para için. İlk olarak, genellikle faaliyetlerin başlaması için projeye yatırım gerekecektir. Ama bu söylemez. İkincisi, kazanç burada şüpheli. Sen sürekli hesaplarını şüpheli kazanç elde etmek gerçek araçlara doldurmak gerekir. Üçüncü olarak, pratik bir oyun sonuç izin vermez ile para aslında herhangi bir yüksek gelir elde etmek veya faturada "sabit Kazanılan" çevirmek olduğunu göstermektedir. Biz kandırılıyor çıkıyor! Şu an için sadece My Lands isimli bir kaynak güvenebilirsiniz. Ama çiftlikleri ve tarlaları çeşitli - Bir dolandırıcılık.

virüsler

Başka ne world wide web sunabilir? tahmin etmek zor. Bir seçenek "virüsler" çeşitli düşünülebilir hatta Fakat bu veya diğer sorunları çözmek için hesabına para katkıda istenir. Genellikle tarayıcıda.

"MIA" - Para için çok popüler bir online boşanma yoktur. Ne anlama geliyor? tarayıcı sekmesinde Bir noktada sürekli İçişleri Bakanlığı zalimler sizi şüpheleniyor belirten bir mesaj kadar haşhaş olacak olan açılır. Onların iyi niyetli kanıtlamak için, sadece belirli bir sayıya karşılığı sembolik bir miktar çevirmek gerekir. Ve sonra tarayıcı çalışacaktır. Aksi takdirde, Internet'e erişim kapanacak. işe yaramaz başka bir şekilde aç.

Bu mesaj birçok korkutuyor. Ama ona inanmıyorum. Bütün bu para için boşanma başka bir şey değildir. tarayıcı farklı bahanelerle, nakit çekmeye çalışıyoruz sayfaların çeşitli açar? Aldatma, aldatma ve yine hile. Basitçe uygulamayı kapatın veya bilgisayarı yeniden başlatın. Bazen bu virüsler işletim sistemini temizlemek gerekir. Ama para her durumda liste yok!

şeyleri Alış

biz zaten inceledik para Popüler çevrimiçi boşanma. Şimdi olayların gelişimi için çeşitli seçenekler düşünmek zorundayız. Bunlar çok sık ortaya, ama yine de bir yerim yok.

Genellikle internette şeyler satarak para için yetiştirilmektedir. Sen, makul bir fiyata bir şey satın sonra belirli bir boyuta avans ödenmesini talep etme sunuyoruz. Hatta tam ödeme satın almak için gereklidir. Sen para transferi, sen mal gelmiyor. Aptal boşanma, ancak bu güne kadar çalışır. Bu nedenle, Internet üzerinden şeyler satın almak, birçok şüpheciler. Özellikle ellerle.

sihirli cüzdan

Ve burada değil para için boşanma kullanıcıların başarılı bir yöntem olarak, başka oldukça yaygındır. İnternet üzerinde, hatta daha fazla darbe yanıtı alacaktır hangi Belirli bir hesapta bir elektronik cüzdan, gelen "kuruş" çevirmek için sunulmaktadır. Bu teknik "Sihirli Cüzdan" denir. kolayca, hızlı ve "khaljavnogo" kazanç isteyenler için iyi.

Aslında, hiç para almak. Sadece kendi geçirirler. Eğer çanta işin kanıt sağlamaya çalışıyoruz bile, onlara güvenmiyorum. Her şey akıllıca bir hile var.

Sonuç

Günümüz dünyasında para için boşanma farklı türleri vardır. Internet, bu aldatmaca Açık - nadir yok. Ve hatta bazen gelişmiş kullanıcılar dolandırıcılık kurbanı. Kendinizi korumak için, sadece yatırım yapmadan ve büyük özveriyle kazanç eve reklamlar dikkat çalış. saadet şüpheli yatırım şirketleri ve hayırsever temellerini kaçının.

Sadece hatırlıyorum ücretsiz peynir her zaman o sadece bir fare kapanı olduğunu ve. Hiç kimse öylece size kolay para sunacak. Sanal bir şirkete yatırım ve daima uyanık olmamaya çalışın. Ve sadece bu yüzden sen sahtekarlardan içine yayınlanmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.