SeyahatOteller

Otel "Pallas", Anapa yolcuları yorumlar

yaz tatili için sık sık görmüş yolcuları haklı olarak Karadeniz kıyıları plajlar var en iyi olan inancıyla, tam Anapa seçin. Ancak, bu eski kuş nedeniyle büyük kalabalıklar Anapa Creek kaçınmak. Buna ek olarak, doğal özellikler olarak, bazen kıyı (hafifçe ondan ayrılmak durumunda özellikle, sonra giderler) yakınında bir fırtınadan sonra göründükleri, Yosunlar bakın felsefi çağrıda bulunuyoruz. Bu tecrübeli yalnız iki sürümlerinde gördüğünüz Anapa Bölgedeki en iyi tatil köyü:

 • tenha (banliyö ve tatil alanlarında Vityazevo Dzhemete bir yatılı evine kastederek);
 • kentsel alanlarda (daha gelişmiş tesisi altyapı ve yürüyüş için sadece büyük yerel gezinti) içinde.

İkinci seçenek sıkıcı ve hoş değil Anapa kalanı bu makalede kabul edilir. Turistlerin Raznosherstye poliglot kalabalık yaz aylarında ziyaret eğilimi Anapa İlçe (Anapa-şehir).

"Pallas" - otel, Pioneer Caddesi (şehrin en iyi kumsalına) üzerinde tavsiye edilen deneysel sağlık tesisi plaj (ikinci satırda) yeterince yakın olan bu modern otel kompleksleri biridir. tatile ikamet Böyle bir seçim Anapa optimum seçim misafirhane vaat ediyor.

nerelerde

Otel kompleksi "Pallada" ilk tatil bölgesinde, Anapa merkezinde yer almaktadır. Yaklaşık Dört milyonuncu metropolde yaz dönüşüyor, tüm ana tesisi altyapısı 140000 kenti yakınlarında bulunan, kum ve çakıl şehir sahile O'na yakın.

Anapa olduğu ise nerede eğlenmek ve dinlenmek için turist gitmek: su parkları, akvaryumlar, yunuslar, "Ceviz Grove" büyük bir gül bahçesi, turistik Victory Park (dönme dolap, hareketli dinozor, tramplen kasaba ve diğerleri sergisi) pingvinary, mini hayvanat bahçesi, timsah çiftliği, 3D sergisi - resimlerinde, Georgippiya Müzesi, balmumu Müzesi.

Orada Anapa da çok iyi kafe ve görülmeye değerdir restoranlar ( "Mabie", "Golden Beach", "Nautilus", "ada").

iklim Hakkında

subtropikal şehir eşsiz bir konumda yer almaktadır. Doğrudan Anapa koyundan Kafkas eteklerine başlayacak ve Taman Yarımadası'nın bozkır dışındadır. Bu coğrafi konumu Anapa düşük nem teşvik ve Kırım ortalamasının aslında daha fazla güneşli gün sayısını artırmak. Bu kombinasyon eşsiz güzelliği oluşturur. onun doğal yaşam büyümeye ve daha sonra diğer bölgelerde yetiştirilen içinde Anapa alanında ardıç, karaağaç, yabani zeytin ağacı, Mazı rassazhennye.


Akdeniz tipi lokal iklim serin yazlar ve ılık kışları ile karakterizedir. yüzme sezonu Mayıs ayının ortasında Anapa başlar ve Ekim sonuna kadar devam eder.

otel hakkında

Şehir merkezinde 2005 yılında açık, modern, orada "Pallada" - 2 * otel (Anapa). Yorumlar bireysel proje üzerinde oluşturulan otel kompleksi Rahatlık ve konfor vurgulamak. beş ve üç katlı: birbiriyle bağlantılı iki muhafazalar içinde bulunan. En rekreasyon avlu için uyarlanmış Benzersiz tasarım çözümleri, modern ve konforlu konut, tam turistlerin çoğu kaldıkları süre boyunca almak istediği konfor yaratmak.

otel kompleksi Misafirler Anapa çare altyapısını kullanmak daha uygun olur. 2 * otel (Anapa) - Sadece şehir merkezine beş dakikalık yürüyüş (Merkez Meydanı ve mesire başlangıcı) "Pallada" dir. Şehir merkezi plaj, alışveriş merkezi "Magnit", mağazalar ve restoranlar, sayısız sürmek, mini meyve pazarı, kafeteryalar, eczane ile muhteşem bir eğlence parkı çeşitli - tüm yakın.

bölge

İyi bakımlı, havuz alanında dinlenmeye uyarlanan şehir merkezinde bulunan bir alana sahiptir, "Pallas" (Anapa). Yorumlar hatta bazıları yapay mini şelale denizle Otel, ısıtmalı açık yüzme havuzu tercih olduğunu göstermektedir.

Ona civarında, şemsiyeli şezlonglar, tatilcilerin Otel Cafe hizmet veren rahat bir terasa düzenlenmiş.

Otel, bir oyun alanı, sen badminton, masa tenisi, satranç oynayabilir

Araçları ve Hizmetleri

Yıldız otel "Pallas" (Anapa) imkanı sunmaktadır. Temizlik otel odaları günlük ve verimli bir şekilde temizlenir. Müşteri incelemeleri, müşterilerine saat resepsiyon etrafında iyi iş tavsiye ve yardıma söylüyorlar.

Avrupa ve Kafkas mutfağının yemekleri pişirme aynı adı kafe "Pallas" eserleri, At. sauna, Türk hamamı ve kızılötesi sauna: Otel yorumları "Pallas" (Anapa) banyo hizmetlerinin parlak bir ürün yelpazesine söz. Otel kompleksi de konuk bir gala yemeği veya öğle yemeği yiyebileceğiniz bir ziyafet salonu vardır.

İş seyahati için profesyonel projeksiyon ve ses donanımları ile modern bir konferans salonu ile donatılmıştır.

Resepsiyon misafirler sayesinde ek hizmetlerin sağlanmasını şart:

 • Yıkama, ütü;
 • Özel bir ütü ve ütü masası;
 • Yolda kahvaltı;
 • restoran yiyecek sipariş;
 • Güvenli bir Resepsiyonda eşyalarını ve belgelerin saklama.

Otel ayrıca araba park etmek için kompakt alana sahiptir. Ancak, tamamen işgal edilir. Bu durumda, resepsiyon (bu sorunu kontrol eden) boş otoparkta yanındaki konuk önerir.

Odaların

turist sunan konforlu ve ferah odalar "Pallada" - Otel (Anapa)

 • iki kişilik "standart" (26 m2);
 • İki odalı suit, tek ve çift yönlü;
 • Üç odalı süit;
 • Dört odalı VIP oda.

oda - yeni mobilya, servis aletleri ve iyi sıhhi tesisat. işlerini değerleri otel "Pallas" (Anapa) güvenceli ve temiz motive personel.

plaj tatil

Sahil Anapa plajları ile doludur. Kumsalları ( "merkez", "tedavi edici", "Yüzeysel bölmesi") 30 derinliğe kadar ısıtılır - 40 cm, bu yüzden de lokomotor sistem belirli hastalıkların tedavisi için, genel olarak tedavi dışında kullanılır. Çakıl plajları ( "Kordon", "High Shore") vücut masajı ve ayak iyi.

plajlarından iki çeşit arasındaki Konvansiyonel sınır marina şehridir.

Bir göz otel kompleksinin İncelemeler iftihar bakarsak, favori plaj otel "Pallas" (Anapa) bir tur satın Her tayyare bulundu. şehrin plajlarına yukarıdaki Fotoğraf hemen aralarındaki denetleyici turist farklılıkları göstermek:

 • "Merkez" - sayısız kafe ve restoranlar ile bir su parkı, eğlence parkı ile;
 • ( "Central bitişik) "Tedavi";
 • "Kordon" (isim, şimdi "Yat Kulübü" denir sokağın kordonundan alınan);
 • "Little Bay" - Su sporları için en rahat, en iyi yer;
 • "Yüksek Kıyısı" - Temiz su, amatör amaçlı nemnogolyudny ekipmanla, kayalık aşırı;
 • "Sukkah" - deniz çakıl taşları ile kaplı;
 • "Büyük Utrish" - deniz çakıl, berrak su.

gıda

Otel (Anapa) - Gıda, kendi kafe yemekler menüden seçilen kayıt, onun "Pallada" misafir davranır. Bu durumda, her turist yerel şef tarafından hazırlanan sevdiği yemekleri seçer. aralık klasik gıda büfe aşağı ise gıda kalitesi objektif daha iyi olmasıdır.

geziler

Sağ otel kompleksi turist resepsiyonunda favori onun turunu tercih edebilirsiniz. Onların listesi ve fiyat listesi mevcuttur ve iyi bilinmektedir:

 • Einstein Müzesi;
 • Ermeni kültürünün Merkezi;
 • şarap Myskhako;
 • "Olympus" turistik parkı;
 • Safari Parkı.

Ancak, otel "Pallas" (Anapa) tarafından sunulan gezileri arasında, iki en fazla talep edilen:

- Dolphinarium ziyaret;

- Abrau-Durso şampanya fabrikasına gezi.

aktif tatil

otel "Pallas" (Anapa) Tur satın Turistler, açık meraklıları genellikle en rekreasyon çakıl plajda "Little Bay" için uyarlanmış üzerine uygulayın. Seçilen Surfers "ağlayan kaya" olarak adlandırılan bir yer var dalga. Burada gözlenen kuvvetli fırtına sonrasında güney-batı rüzgarı anda dalgalar iki metre sörf için idealdir. Karadeniz sörfçü kısa panoları binmek, hipotermi dalış elbisesi önlemek için de gereklidir.

Deneyimli dalgıçlar yanı sıra yerel spor meraklıları açık, ama oldukça kayalık plaj sularında "High Coast" yüzmek kendi tercih ederim. Dalış ustalar genellikle dalış merkezi "Köpekbalığı" ve "Aqua Küre" de uygulamalı eğitim oluşan kısa süreli uğrarlar.

Kim doğru özel bir vinç ile su stadyumun üzerine Anapa merkezinde ve antrenör gözetiminde bu zor sporu master olabilir su kayağı öğrenmek isteyen

alışveriş

Alışveriş, tabii ki, her bayram turu ayrılmaz bir özelliğidir. Başka bir şey turistlerin farklı satın alma gücü alışveriş için çeşitli seçenekleri seçmek olmasıdır. "Pallada" müşteri değerlendirmeleri analiz ettikten sonra, en iyi seçenek ekonomshopinga belirledik.

Yapılan değerlendirmeye göre fiyat / kalite bakkal alışveriş iyi - bir ekonomi-mağaza "Sizin" ve ucuz, ama iyi kalitede giysi ve ayakkabı, "Mükemmel" ve "Daha ucuz herkese." mağazalarında satın alınabilir Şehirde alışveriş için yerler bol iken:

 • piyasada, "Merkez" ve "Kuzey" bitişik SC "Prospektüs";
 • SEC "Kızıl Meydan";
 • SEC "Alice";
 • TC "Merkür";
 • TC "Labirent";
 • TC "Güney";
 • TC "Süper Lig";
 • TC "Üç Ayak";
 • SC "Olympus";
 • AVM "Star";
 • m-n «Finn Flare»;
 • m-n «Sela»;
 • m-n "Jeans"

Sonuç

plaj ve açık hava etkinlikleri için harika bir oyun - telaşlı incelemelerde Misafirler otel "Pallas" (Anapa) olmasına katılıyorum. Bu konumlar ve suda yaşayan kulüpleri yakındır. Yakın marketler ve mağaza bulunmaktadır. Kısacası, gerisi farklı görüntü alabilir.

Böylece, belli bir yuvarlak kazanmış bir kişi, kalite rekreasyon altyapı kombinasyonu "Otel Resort" sağlamak (Anapa, şehir (Anapa şehir), «Pallada", otel 2 *).

Anapa - artıları ve eksileri ile şirin tatil beldesi. Artıları - harika bir tatil beldesidir altyapısıdır. Dezavantajları - Üzerinde yük: tatilcilerin çok sayıda yerde hattı. Kuşkusuz, Anapa bir çentik aslında sadece belirli bir yüzdesini dahil olan 40 kilometrelik plajlara sahip, oradaki gelecekteki yatırımlarını iç içe manifestinde büyük ve henüz kullanılmamış bir potansiyele sahiptir.

"Pallas" - 2 * otel, üçüncü nesil otel kompleksi, ferah ve konforlu odaları ile konuklarına sunuyor. Otelin kafesi iyi hazırlanmış. Karmaşık modern ve saatte, misafirlerine konforlu ve hoş bir ev alma, turlar satın öngörülüyor. Geleceğin tesisi - özgün tasarım otel gibiler için değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.