Ev ve AileBayram

Öğretmenler Günü Etkinlik. Ciddi olay Öğretmenler Günü adanmış

Ekim ayının ilk Pazar günü her yıl Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu festival onlar kendilerine demektir ki, bunu ne kadar ihtiyacım göstermiştir öğrenciler ve öğrenciler öğretmenleri saygı sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, tüm öğretim kadrosu ve bu harika olayı birbirine istemektedir. Herkesin eğlenceli ve heyecan verici oldu olacak şekilde nasıl kutlarsınız ki? Öncelikle, dikkatlice düşünmek ve öğretmenin Günü'ne yönelik eşsiz bir etkinlik organize etmek gerekiyor!

eğitim kurumlarının montaj salonlarında Kural olarak, festival konser gibi. Tüm öğretmen ve öğrencilere açıktır. Buna ek olarak, salonda mevcut olabilir ve benzeri okulları, lise, kolej, lise oluşumu kaynaklarına durdu ve insanlar. D.

oda her zaman gerçek tatil bir atmosferdir. Hediye, çiçek ve kartları, balonlar, sonbahar yaprakları, duvar gazeteleri, neşeli müzik, tantana - tüm bu mutlaka Öğretmenler Günü parlak ve güzel bir olay eşlik eder.

Direktörü tebrik - Her şeyden önce

Tabii ki, öğretmenler ilk kurumun yönetimini tebrik etmeliyim. Olay öğretmenin Günü ciddi bir konuşmayı müdürü onun sıcak kelimeler ve isteklerini içermelidir.

Speak yönetimi de öğrenciler tarafından düzenlenen bir konserle ilgili, diğer şeyler arasında, mümkün olacak. Yönetmen, örneğin, öğretmenlerden veya öğrencilerle biriyle şarkı söyleyebilir. Bu tebrik sadece olumlu duygular olduğunu.

ille bir kutlama konseri gerektirecek Öğretmenler Günü etkinliği

konser - Festivalin zorunlu bileşeni. Böyle ders dışı aktiviteler Öğretmenler Günü çok parlak ve duygusal olmalıdır. Vokal performanslar, dans ve Skeç, piyano şarkılarına - hepsi gerçekten öğretmenleri zevk ve alkış bir fırtına neden olacaktır.

Sen öğretmen her biri hakkında da ditties düşünebiliriz. Bu zevk ve eğlendirmek olacak, uzun hatırlanacak, kitlenin duyguların bir telaş neden olacaktır. konser iyi okul vals ile sona erdi.

karşılıklı anlayış atmosferi

En önemli değil - Eh Öğretmenler Günü olay senaryoyu düşünülmüş. Biz konser atmosferi çevreleyen üyeleri ve misafirler çok sıcak ve dostça olmasını sağlamak için her şeyi yapmak gerekir.

Öğretmenin Günü adamış Ciddi olay, okulun geleneklerine çocukları takmak için, sözde iletişim 'öğrenci öğretmen' güçlendirmek için, öğretmenler için öğrencilerin saygı oluşturmalıdır. Olayın Uygun organizasyonu gerçekleştirmek için sağlayacaktır.

Bayramı öğretmen yetkisini geliştirir

Bu insanlar daha genç nesli eğitmek adına cansiperane çalıştıkları için Ülkemizde öğretmenlere büyük saygı ile muamele edilir. Öğretmenin Günü adamış olay, tabii ki, sadece harika olmalı, çocuklarımızın hayatlarında öğretmenlerinin önemini vurgular. Öğrenciler, sırayla, kendi tebrikler, öğretmenin özgüvenini yükseltmek prestijini yükseltmek.

Sen kutlamaları üzerine Öğretmenler Gününde güzel ayetleri okuyabilir. Bu, öğretmenlere büyük sevinç getirecek onlar nasıl değerlendirileceğine pahalı müritleri nasıl kullanıldığını anlamak için onlara verecektir.

Onurlu misafirler - mükemmel bir seçim

Böylece, tatil programı hazırdır. salon süslüdür. senaryo yazılır. Daha ne Öğretmenler Günü bir tören gerektirir? Tabii ki, şeref misafirleri varlığı!

İlçe eğitim departmanı çalışanları, örneğin, talimatları okumak için tebrik ve veda konserinde gerçekleştirmek öğretmenlerin özel katkı not edebilirsiniz.

Buna karşılık, onur konukları da sıcak kelimeler hoşgeldin gerekecektir. Örneğin, kalifiye eleman hazırlamak için, uyum içinde geliştirilen nesil yetiştirmek yardım etmek, onların eğitim reformuna katkıda gerçeğini bahsedebiliriz. maddi ve teknik altyapının güçlendirilmesine ve unutma üzerine geniş çaplı çalışma. uzaktan öğrenim, yeni teknolojilerin Yöntemleri - Tüm bu da bölgenin başarılı olmaktır.

Uyarıcı - önemli bir nokta!

Ders dışı öğretmen Günü için etkinlikler - sadece bir konser ve tebrikler. o havarilerine sevgili olduğu gibi aynı zamanda öğretmenler için teşvik bir tür, bir adam değerini gördüğünde, bunun nedeni büyük bir şiddetle arzu edilmektedir çalışmak!

En önemli şey - öğretmenlere kendi sorumlu ve onurlu mesleği kendi tavır göstermek. Bu insanlar tam gelişmiş, bağımsız, sağlıklı çocukları eğitmek. Onlar kesinlikle, teşekkür onlar herkesin hayatında önemli bir role hatırlatmak gerekir.

kurumun yönetiminden de belli uyarıcı üstlenmelidir. Sınırlı tebrikler ve dilek olmamalıdır. Sen verip bir para ödülü yapabilir!

Onları sürekli kendini geliştirme, genç nesli yetiştirmek sürecine aktif katılma için bu onurlu mesleğin temsilcileri önemsememe çağırır.

Ödüller zorunludur

Kısacası, öğrenciler rehberlik ve nasıl düzgün böylesi büyük bir etkinlik düzenlemek için gerekli tüm ayrıntıları düşünmek için gereklidir. Okulda Öğretmenler Günü ödüllerine olmadan olmaz. Öğretmenler ayrıca bayram buketleri, ama hatıra madalya, diploma, sertifika ve çeşitli hediyeler sadece verilir.

arada, bu olayın denk mümkündür ve iç okul yarışması "Yılın Öğretmeni". Kazanan bağışlayabilir daha yaratıcı ve sürpriz (kişisel!) - şarkı, dans veya şiir.

Öğretmenlerin ödüllendirilmesi gereklidir. Diğerlerinin, onların sevgi ve bakım tutum hissetmelisiniz. Bu, elbette, bilgi, çalışmalarında öğrencilerin ilgisini artırmak için arzularını artırmak yeni planlar ve yöntemler geliştirmek.

Ödülü veren, aynı zamanda öğretmenler çok deneyimli öğretmen ve rehberlere gençlik olduğu gerçeğini dikkati çekiyor. Çocuklar için pratik ve teorik dersler bilimin çeşitli alanlarında geleceğin profesyonelleri yetiştirmek, son derece yararlıdır.

öğretmenlere sevinç ver!

Öğretmenler Günü - güzel bir tatil. Bu öğretmenleri mutlu onlara olumlu duygular bir sürü vermek için en iyi fırsattır. Yaratıcı kolektifler çeşitli Yakışıklı konser öğretmenlere büyük keyif getirecektir. Öğrencilerin bağımsız Öğretmenler Gününde şiirler oluşturmak etmişse, o zaman tamamen onlara benzersiz ve orijinal bir şey vermek, öğretmenler için onların saygısını ifade.

En önemli şey - olası katılımcıların olduğu kadar sahnede kullanmak. yeteneklerini ortaya koyacak her öğrenci, mevcut tüm insanların çoğu memnun olan var. Senaryo o karışıklık ve kaos, karışıklık ve olayın tam başarısızlığını önlemek için önceden gerekli olduğunu düşünmek. lider seçimi hakkında unutmayın. ilk etapta yapılan konserin başarısına bağlıdır içinde bu onlara kalmış.

Bu arada, komut kendin tatil yazmak için gerekli değildir. Bugün, oldukça ilginç fikirleri öğrenebilir Literatürde, çok çeşitli vardır. Bu onların kendi ayarlamalar yapmak için sadece kalır, hepsi bu! Feast hazır! Ancak, aynı zamanda unutulmamalıdır etkinlik düzenlemek işte bu, birkaç senaryolarına hemen güvenmek gerekir.

Ve tabii ki, dikkate katılımcıların yaşı almalıdır. Birkaç yerlerinde konser programı bölebilirsiniz. İlköğretim öğrencileri şarkılar ve şiirlerle gibi standart oda, gerçekleştirebilir. Ama lise öğrencileri komik sahneler, öğretmeni olacak olan kahramanları organize etmek mümkün olacak. Mutlaka öğretmenleri eğlendirmek "sloganı" Her öğretmen, jestler, elbise şeklini, vb. D. Başarılı parodi hatırlamak gereklidir.

Eğer öğretmenlere parlak ve güzel bir tatil vermek istiyorsanız Böylece, yukarıdaki tüm ipuçları dikkat edin. Bu insanlar bize hayat öğretir unutma ve eğitmek için bize yardımcı etmeyin, iyi tavsiyelerde. Saygısızlık Otnesomsya onları - onlara iyi bir ruh hali vermek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.