ÇirkinlikBanyo veya duş

Neler seçilebilir? Yüklemesiyle bodur tuvalet veya asılı tuvalet?

nüfuslu bir sıhhi tesisat çoğunluğunu düşünür seçerken: - ne seçilir bodur tuvalet yüklemesiyle veya asılı tuvalet? Hangisi daha iyi ve fark nedir? Kurulum - son durum İlk olarak, ekipman montajı için özel bir metal yapı kullanır. Bu sıkıca kat veya doğru yerde odanın destek duvara bağlı olduğu ve bir asma tuvalet oluşturan tüm unsurları yüklediniz. Bu durumda Kurulum, sadece büyük ölçüde ekipman kurulma sürecini kolaylaştırır. Ayrıca önemli ölçüde tuvalete yer kazandırır.

Ancak, seçim yapmadan önce, tuvalete kurulumu ne olduğunu ve tasarımın tüm artılarını ve eksilerini anlamaya çalışmalısınız.

tuvalet için Kurulum kiti

Birçok kişi duvar içine yerleştirilmiş geleneksel bir tankın kurulum, karıştırırlar. Ancak, bunlar tamamen farklı şeylerdir.

tuvalet montajı ayrılır:

  • duvara direkt olarak monte edilebilmektedir pristennye;
  • kat. Onlar banyoda ortasında yüklenir;
  • Köşe - Odanın köşesinde.

destek yapılarının tüm bu tür taban çerçevesi ve bunun ana öğeleri üzerinde yer alan sayısı, farklı bir şekilde bulunmaktadır. Ancak, çeşitli modüllerin çok benzer yükleme işlemi. Örneğin, tuvalet için tüm tesisatlar tankın kase, drenaj ve düğmelerin montaj yüksekliğini ayarlamak için yeteneği var. Zemin modülleri duvar kırılgandır ve kase ağırlığını dayanamaz eğer halinde kullanılması önerilir.

Birçok tüketici güvensizlikle havai sıhhi tesisat, onlar kuruluma tuvalet asılı uzun vadeli operasyona dayanacak ve bir noktada, duvardan kopmak değil inanıyoruz. Ancak, birkaç kişi standart kurulum dört kilograma kadar ağırlığını dayanabilecek olduğunu biliyoruz.
genel tesisat dayanıklılığı üzerinde dayanma duvarı malzemesinin herhangi bir kalınlıkta veya yoğunluk gibi etkilenmez. Düzgün yüklü modül böylece güvenilir bir şekilde tuvalet kase güvenli olabilir.

Buna ek olarak, bir asma klozet montajı, kural olarak, çok az yer kaplar. Örneğin, bu düzenlemede sarnıç çok kompakttır ve genişliği en fazla 10 cm.

tuvalet için Kurulum tesisat

Kurulum çerçevesi doğru yerde düzeltildikten sonra, o seramik kase kase, sarnıç ve sıhhi tesisat sisteminin diğer elemanları monte. çerçeve etrafında arzu edilen yükleme olabilir ise daha alçı ya da camlı özellik olan. O tahliye düğmesine monte etmek sadece kalır görünürde sadece bir pürüzsüz bir yüzey, ayrılan, tüm gereksiz yükleme ayrıntılarını gizlemek için izin verir. Her zamanki gibi, ateş basması ya da sesli değil doldururken Ayrıca, asma klozet tankı duvarı için yükleme suyun dolayısıyla ses gizler.

süspansiyon yapıların avantajları

Küçük bir odanın tasarımı için vazgeçilmezdir çok daha kompakt daha geleneksel bodur tuvalet, tuvalet kurulumunu asılı. Bu tesisat bile küçük oda bakmak daha ferah ve aydınlık hale getirmek için yardımcı olur.

süspansiyon yapı gerçekleştirmek için, ıslak temizleme çok daha kolay olacaktır. kendisi ve sifon için, Karanlık tozlu ve nemli uzay geçmişte şimdi.

yerden ısıtma sistemi veya katta karmaşık mozaik sahipleri rahat bir nefes alabilir. Pahalı döşeme artık böyle bir tuvalet üs olarak engelleri karşılar.

eksiklikler

tüm iletişim kolayca ulaşılabilir olacak: kamu hizmetleri göre, sıhhi tesisat kurulumu ile tuvalet asılı birinci kuralı kırar. görüş alanında sadece kase kendisi ve tank ile tuvaletin tüm bileşenleri dikkatlice gizlenmiş olabilir. Böylece, iletişim ve vana tankın tamiri artık zordur. sorun ile gerekli araçlara sahip sadece bir uzman tesisatçı işleyebilir.

Eğer tuvalet herhangi bir zamanda değiştirilebilir ağız kavgası ve oda tasarımı rahatsız etmeyecek Ayrıca, daha sonra tuvalet asılı kurulumuna değiştirmek - Sorun çok daha ciddi. Bu durumda, çoğu kez Repair tekrar tuvalet yapmak zorundayız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.