InternetBağlı programlar

Neden interneti devre dışı ve bunu yapmak yani

Oldukça sık insanların kendilerine sormak veya soru sormak için hizmetlerine başvurun: "İnterneti kapatıldığında Neden" Bunun nedenleri oldukça fazla olabilir. Buna ek olarak, yollar çok fazla benzer sorunlar ile başa çıkmak için. yanlış olabilir, ne Bakalım nasıl başa.

sağlayan

Eğer frenler ve interneti kaybetmiş ve zaten norm haline gelmiştir, büyük olasılıkla internet sağlayıcısı bütün şeydir. hizmet veren her firmanın teknolojisini ve ekipman kullanılarak, World Wide Web erişimi için gerçeği. Buradan, tabii ki, internet kalitesine bağlıdır.

Büyük bir rol kuleleri ile birlikte iletim hattı burada oynanır ve kapanır. epeyce varsa, sinyal, tabii ki, kullanıcı tam sunulan hizmetleri keyfini izin vermez, çok zayıf olacaktır edilmektedir.

Eğer ISS size göre, kötü kalitesi sağlar gerçeği ile karşı karşıya ise, bir Internet bağlantısı, onun yerini en iyisidir. Yani internet bağlantısı kesildiğinde neden ebedi sorulardan kurtulmak.

hava

Başka bir ortak sorun kullanıcıları tarafından karşılaşılan - Kötü hava. Bunlardan dolayı, internetten sürekli olma eğilimindedir. Bu tabii ki, hizmet sağlayıcının bir ölçüde ve kalitede, ancak, hiç kimse kötü hava karşı güven altında, kaynaklanmaktadır.

Kasırga, kar fırtınası, tipi, ısı - Tüm bu şekilde teçhizat ve interneti kendisi etkiler. Örneğin, yüksek sıcaklıklarda ve aşırı ısındığında sunucu arızaları verir. Bu Internet kaybolur neden sık nedenidir. Buna ek olarak, kasırgalar kablo ve iletim hatları sırasında zarar - Ayrıca bağlantısı ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız temel sorunlardan biridir. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey - beklemektir. Sonuçta, hava - harika bir şey, bu gizli edilmeyecektir. Yani çeliğin bir bileşik ile "hataları" hava koşulları nedeni, sadece sabırlı olun ve her şey normale dönene kadar bekleyin eğer.

Virüsler ve sistem

Ama neden İnternet'in mükemmel bir internet sağlayıcısı ve iyi hava koşulları bile devre dışı? Belki sorun bilgisayarınızda yatıyor?

Oldukça sık Internet bağlantısı olan aksaklıkla nedenlerinden biri virüs ve sistem arızaları vardır. ikisi de çok tehlikeli oluşabilir bulaşıcı tarafından yakalanmış ve özellikle zararlı Truva atları ve solucanlar değildir arasında. Diğerleri tamamen mevcut tüm dosyaları ile bilgisayardan yemek başlıyorsa Bazı basit, sistem, süreç ve yükleme / çıkış internet trafiğini indirin.

Bazen internet kapalıyken neden bir sorunun cevabı oldukça zordur. Birçok virüs "yakalamak" çok zor olması. Bazıları önemli sistem dosyalarında "diktim" vardır. o düzgün çalışması için gereken böylece Böylece, anti-virüs yazılımı, kendi kütüphanelerindeki arasında, örneğin, virüs algılamaz. şüphe zararlılar üzerinde tam olarak düşerse Yani, kişisel verilerin zamanla kaybolmuş olabilir aslında hazır. Bir yerlerde bunları yazmak daha iyidir, böylece kaybolmaz kaybolmak değil yoktur.

Bilgisayarınızı virüslere karşı kontrol edin. Çünkü kendi iyiliği her çoklu anti-virüs programlarını kullanmak daha iyidir. Her antivirüs kötü amaçlı yazılım için alarak, rakibi üzerinde "yemin" gibi bu tek tek yapılmalıdır. Bundan sonra tüm virüslü dosyaları tedavi etmek gerek, ama bu tedavi işe yaramadı - kaldırmak için. Daha sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sistem başladığında Şimdi, bağlantı geri sıçrama gerekiyor. Dolayısıyla internet kaybolur nedeni, herhangi bir enfeksiyon isimleridir.

İşletim sisteminde bir arıza varsa, sizin OS kontrol etmek en iyisidir. bilgisayar hataları için kendini kontrol ve bunları düzeltmek sonra, tüm işlemler geri sıçrama gerekir.

ekipman ile ilgili sorunlar

İnternet sürekli kapanır diğer nedeni, başka bir şey ama donanımıyla ilgili bir sorun olabilir. Biz router / modem bahsediyoruz.

Aslında iyi bir modem yaklaşık 5 yıldır kesintisiz hizmet verebilecek olmasıdır. Bundan sonra, bu bağlantı ile herhangi bir sorun olduğunu, bunu değiştirmek için en iyisidir. Eğer haftada bir kez en az 10 dakika süreyle ekipmanı kapatmak Ancak, 8 yıl ömrünü yukarı uzatmak mümkündür.

Ne yazık ki, tüm yönlendiriciler iyi performans edebiliyoruz değil. Oldukça sık sık internet bağlantısı kesildiğinde nedenlerinden biridir arızaları, ver. Böyle bir sorunun en zor algıla. Bu nedenle, öncelikle ekipman sıfırlamak ve yeniden başlatın gerekir. O bir yönlendirici başarısızlığı ise, satın almak ve yenisini koymak en iyisidir. İnternet bağlantısı kesildi ve tekrar çalışma yapmak nasıl Şimdi neden biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.