ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Ne ev için bir dikiş makinesi satın almak için: Yorumlar. Nasıl bir ev dikiş makinesi seçmek için

Kalite dikiş makineleri evde vazgeçilmez bir araç haline yeteneğine sahiptir. Böylece, stüdyoda, büyük ölçüde hizmetleri, kenarlama kaydedebilir ve zastrachivaya kendilerini giyinik. herhangi bir malzeme ile çalışmak edebilmek için, çok dikkatli olmak, yüksek kaliteli modellerinin seçimi konusunu yaklaşım gerekir.

Bugüne kadar, bu cihazlar öncelikle bir ilmek düzenlemesi ile ayırt edilir. pazar otomatik ve yarı otomatik model sunmaktadır. Dikiş makinesinin Servisi yatay ya da dikey olarak yerleştirilebilir. İkinci durumda, aygıt modeli ayrıca bir sallanma mekanizmasının ve döner ayrılmıştır.

Dikiş makinelerinin önemli özellikleri

Önemli parametreler, cihazın kapasitesinin yanı sıra Hz ölçülen frekans sınırlama içerir. Buna ek olarak, her bir dikiş makinesi için dikişin en genişliğini belirtir. Bu rakam ilik tipine bağlıdır. Farklı şekillerde belirlenen modellerinde Taşıyıcılar. Oysa veya ekransız modelleri vardır. Dikiş işlem sayısı mekik bağlıdır. En azından cihazın boyutları, hem de ağırlığını tesbit edilebilir.

iyi bir model seçimi

Piyasada modeli Picking, öncelikle çalışma ön belirlemesi gerekir. Bu bağlamda, tüm üreticiler kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Eğer evrensel bir dikiş makinesi seçerseniz, kesinlikle elektromekanik cihazlar için bakmak gerekir. Bu daha uygun mekik dikey tip, sallanan bir mekanizma olarak kabul edilmektedir. Bu sahibinin birçok işlemleri gerçekleştirmek için izin verecektir. Aralarında dikiş ve dekoratif dikiş yapma vardır. Maksimum ilmek uzunluğu 4 mm 'den fazla olmamalıdır. Gerekli menteşe cihazı, bir yarı otomatik bir düzenlemede gerçekleştirilmelidir. Ekran büyük rol oynamaz.

paftadan üzerinde ayrıca dikkat edilmelidir. Daha pahalı modeller onun otomatik türleri vardır. Kalite ayarı Dikiş sahibi şap genişliğini kontrol sağlar. 50 Hz'den daha az bir kesme frekansı ile 80 W bölgesi içinde olması gerektiği cihazın gücü orta için. Boyut olarak çok yapılandırma modeline bağlıdır. tartmak ortalama dikiş makinesi yaklaşık 8 kg olmalıdır. Eğer profesyonel olmayan bir model seçerseniz, birim fiyat 15 binden fazla. Rub olacaktır.

Modelin Yorum "Podolsk"

Rusya topraklarında Modeli "Podolsk" (dikiş makinesi ayağı) oldukça popüler olarak kabul edilir. Onun birçoğu nedeniyle mekiğin kalitesine olumlu yanını takdir. dekoratif dikişler için Bu ayak dikiş makinesi de uygun. eksiklikleri arasında zayıf bir fonksiyonel kısmını belirtmek gerekir. Bu, geleneksel bir türü olan taşıyıcı, büyük ölçüde bağlıdır. modelde şap uzunluğu en fazla 3 mm. İplik dikiş makinesinde - yarı otomatik.

özelliklerin, birçok kullanıcı çıkarılabilir kılıfı bildirmektedir. küçük yarıçaplar tedavisi için uygundur. Anahtarlama rölanti nispeten basittir. Yedek ayaklar hızlıdır ancak bazı beceri gerektirir. işyeri vurgulama Bu modeldeki üretici tarafından verilmemektedir. Piyasada yaklaşık 12 bin. Rub bir modeli "Podolsk" (dikiş makinesi ayağı) olmalıdır.

Modeller Şirket "Kardeş"

ev için bir dikiş makinesi satın almak için nasıl anlamak için, gerçek yanlısı modeli "Kardeş" ilk düşünülmelidir. Bu şirket, müşterilerine geniş bir seçenek sunmak için hazırdır. modellerden mekikleri hem yatay hem de dikey modifikasyon mevcuttur. Bu durumda, dekoratif dikiş da yapılabilir. kusurlarından biri, zayıf iğne plakası not edilmelidir. Sonuç olarak, çalışma bazı malzemelerle oldukça pratik değildir.

pedal aracılığıyla Dikiş makinesini kurma çok hızlıdır. Cihaz hız düzgün değiştirilebilir. Tüm modellerde şap genişliğini ayarlama üretici tarafından sağlanır. son seride Ters makineleri birçok şeyler yapmanızı sağlar. Ayrıca, çift iğne dikişi başa çıkabilirim. Ortalama bir modeli "Kardeş" 16000. Rub değer.

Ne "ML-500 Kardeş" iyi dikiş makinesi?

Dikiş makinesi kardeş ML-500 esas olarak çok sayıda konveyör için değerlidir. O altı şeritli modeli türü ile kaplı. alt çerçeve takviye imal edilmektedir. Bu dikiş makinesinin kalınlığı 50 Hz, maksimum frekansta 80 W. Üretici tarafından sağlanan modelinde çalışma alanı Tezhip.

Festoon için nakış cihazı kötü uyuyor. Bu esas olarak mekik tasarım özellikleri nedeniyle. Dikey tip dikiş makinesinde ayarlanır. Buna karşılık, cihazın mekanizması - sallanan. "Kardeş ML-500" hatlarında Hattı, sen kazanç alabilir. Elastik zikzak modeli için kötü uyuyor, ama gizli dikişler iyi olur. "Kardeş ML-500" Görüntü üreticisi tarafından sağlanan değildir. Sonuç olarak, biz modeli ev için uygundur, ancak daha sonra seri numuneler tercih edilmektedir söyleyebiliriz. Bu dikiş makinesi yaklaşık 17 bin. Rub alıcı mal oldu.

Yeni model "Kardeş CS 6000i"

Dikiş makinesi kardeş CS 6000i uygun geri kolunun pahasına çalıştırılır. hat hızı değiştirilebilir. Orada direkt döngü için ayak. Ücretsiz kol modeli çıkarılabilir türü vardır. Oldukça parlak işyeri vurgulama. Dikiş hızı sürekli olarak ayarlanabilir. Gizli bir yılan ayrı regülatör ayarlamak dikiş belirleyin.

Dikiş appliqués İçin "Kardeş CS 6000i" iyi uyuyor. Dikiş makinesinin birçoğu da çünkü kalite iğnedenlik ait seçilir. Nedeniyle kumaşların muamelesi ile yaptığı anlaşma kenarlar - bir zevk. eksiklikleri arasında örme zikzak ile ilgili bir sorun unutulmamalıdır. Bu öncelikle, cihazın zayıf kapasiteli ve bir yarı-otomatik model türü bir döngü kaynaklanmaktadır. Piyasada yaklaşık 15 bin. Rub içinde "Kardeş CS 6000i" olmalıdır.

Modeller marka "Şarkıcı"

ev için bir dikiş makinesi satın almak için nasıl çalıştığını anlamak için modeller "Singer" yorum da dikkate alınmalıdır. Bu durumda çoğu kesinlikle benzersiz bir teknoloji konuşur. Sonuç olarak, dikiş kalitesi yeni seviyeye ulaştı. Ekranlar birçok model yüklenir, böylece dikiş makinesinin ayarı kendiliğinden olur. Toplam dahili alfabe 4 vardır ortalama nakış.

dekoratif dikişler modeli "Singer" için de kullanılabilir. Tüm 500'den fazla farklı işlemler yapabilirsiniz. Renklerin seçimi otomatik olarak yürütülür. nakış toplam alanı, ortalama 20 ila 30 cm üzerindedir. özellikleri ayırt edici tanıma olabilir kaynaktan. Buna karşılık, işyeri aydınlatma kolayca ayarlanabilir. Genel olarak, iyi profesyoneller için uygundur çeşitli modeller vardır. Bir dikiş makinesi "Şarkıcı" 30 bin (piyasa fiyatı) ortalamasıdır. Ovuşturun.

makine hakkında tüketicilerin görüş "Singer 4432 Heavy"

"4432 Ağır" Şirket "Şarkıcı" modeli - Bu ev için en iyi dikiş makinesidir. diğer cihazlardan çok yönlülüğü ile karakterize edilir. 10 inç doldurulur görüntüler. Aynı hat hızında regülatör ile ayarlanabilir. Iğneleme özelleştirmek mümkündür. Nedeniyle hattın bu tip değiştirilecektir. Monogram özel bir ayak vardır. Ayrıca Olumlu tarafı, birçok sürfile işleri gerçekleştirmek için fırsat takdir.

olası yıldırım çeşitli görevleri gerçekleştirin. Bu sürekli tanıma sisteminde otomatik modda çalışır. kusurlarından biri renklerin oldukça karmaşık ayar kaydedilmemiştir. Buna karşılık, iğne plakası bazen sıkışabilir. Bunun bir sonucu olarak, işleme devam etmesi için kaldırılır ve yeniden sokulacak şekilde yer alır. Doku "Singer 4432 Heavy" ile çeşitli çalışma yeteneğine sahiptir. bobin korumak için cihazın çalışması sırasında küçük bir kapağı vardır. 25 bin bu dikiş makinesi "Şarkıcı" (piyasa fiyatı). Ovuşturun.

"Martı M 142" sahiplerinin Yorumlar

Bugüne kadar, bir dikiş makinesi "Martı M 142" modası geçmiş olarak kabul edilir. Ancak, hayranlarının, hâlâ vardır. Üzerinde Tüm işlemler düz ve zikzak hem yapmak mümkündür Aynı hat anda 100'den fazla kişinin gerçekleştirebilir. Genişlikleri, bir yan kol dayanağı ile birlikte ayarlanabilir. Şu anda, durum yavaş yavaş iğnedenlik değişecektir.

eksiklikleri arasında düşük güç kaydetti. Bu durumda, sınır frekansı tertibatının çalışması sırasında 45 Hz geçmeyen. Sonuçta bu, iplik çekme gücüne olumsuz etkisi vardır. Bu modelde maksimum dikiş genişliği 6,5 mm'dir. Bu genişlik zaman 4 mm maruz mümkündür. Bu modifikasyon döngüler bir düzenlemesi yarı otomatik sağlanır. Bu bir dikiş makinesi (piyasa fiyatı) 13.000. Rub mi.

"Jaguar" Şirketin Elektromekanik modeli

Ayrıca, ev için modeller "Jaguar" değerlendirmeleri bir dikiş makinesi satın almak için nasıl anlamaya yardımcı olacaktır. Bu şirket, firma "Şarkıcı" ile birlikte müşterilere ilginç ürünlerin çeşitli sunabilmektedir. Çoğunlukla başlayanlar için uygundur. Bu durumda, stüdyoda çalışacak profesyoneller için, ticari markanın ucuz dikiş makineleri de aldı olabilir.

Her şeyden önce şirket bilgisayarlı modelleri çeşitli sağladığı unutulmamalıdır. Sonuç olarak, cihazın ekranına kullanmak üzere ayarlanmış olabilir. Koruma sistemleri bunlar oldukça yüksek kalitededir. Bu durumda, şap kontrolörü ile sorun nadirdir. Birçok sahiplerinin özellikleri size hiçbir maddeyle uyum sağlayacak ilginç programlar işaretleyin. Bu nedenle, çeşitli sertlikte dokuları ile çalışmak mümkündür. Aynı zamanda, mümkün olan prostrachivat elastik malzemedir.

Ticari marka Bazı kullanımı dikiş makineleri gizli dikiş dikiş kenarına. Onlar da dekoratif dikiş için uygundur. Otomatik numune setinin birçok modellerinde İplik ve kol çıkarılabilir türü vardır. Sonuç olarak, sahibi kumaş küçük yarıçaplı işlemek imkanı sunuyor. Bobinler birçok modellerinde çok kaliteli. Bu durumda, çubuklar genellikle metalden yapılmış, içlerinde yüklenir. Sonuç olarak, iplik gerginlik kontrolü oldukça basittir. piyasada Maliyet modelleri "Jaguar" yaklaşık 20 bin. ovuşturun.

Model Bakış "Jaguar 800 D"

Bu makine, elektrik övünç birçok özellik dikiş kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda, çizgilerin genişliği küçük kolu kullanılarak ayarlanabilir 300 daha işlemleri gerçekleştirmek edebilmektedir. Ekran "Jaguar 800 D" donanımlı. Bu durumda bölgeyi nakış 25 ila 30 cm'dir. Algılama cihaz üreticisi sağlanır. aydınlatma oldukça parlak, ama ayarlanabilir. Toplam kapasite modeli 80 W eşittir ve sınır frekansı 45 ila 50 Hz arasındadır.

Oldukça serbestçe yapılan vakalar iğnesine kumaşı besleyin. kusurlarından biri fakir servisleri unutulmamalıdır. Bunlar tamamen plastikten, kural olarak, üretilmektedir. Bu durumda, kapaklar genellikle kırık. Sonuç olarak, çalışma sırasında bobin işlevlerini yerine mümkün değildir. Sonuç olarak, iplik gerginliği ayarlamak mümkün değildir. Ayrıca, bazı sahipleri volan şikayetçi. çalışırken Bazen, kilitli ve iğne plakasının hareketine müdahale edilir. Tüketicilerin kalanı hiçbir şikayetleri var. paket içinde verilen dikiş makinesi "Jaguar 800 D" için Talimat. Piyasa modelinde yaklaşık 20 bin mal olur. ovuşturun.

ilginç makine "CR-900 Jaguar?"

Geçen seride yayınlanan Bu elektrik dikiş makinesi. Tüm temel fonksiyonlar da üreticiye koydu. mümkün içinde dikey çizgiyi birleştirerek. Bu nedenle, "Jaguar CR-900" farklı malzeme sertliği ile çalışmak mümkün değildir. Toplamda nakış için 400'den fazla program vardır. Alfabe sadece 4 sağladı.

dekoratif dikiş için bir model de uyuyor. Renklerin seçimi otomatik olarak gerçekleştirilebilir. tüketiciye ayarlanır iplik gerginliği oldukça basittir. Aynı zamanda biz de tanıma belirtmeliyiz. elastik kumaştan çalışmaları, bu model yeteneğine sahiptir. Yan sekmeleri kullanın, hızlı iğneleme koyabilirsiniz. Dikiş makinesinde monogramında Vystrachivat "Jaguar CR-900" de mümkündür.

Modeller marka "Dzhanome"

Şirket dikiş makinelerinin özelliklerine göre "Kardeş" cihazlar şirkete benzer. başlayanlar için bilgisayar modelleri, çok sayıda varlığında, bunlar mükemmel bir uyum. işlemleri gerçekleştirebilirsiniz Dikiş çok değil, ama basitlik ve kolaylık tanınırlar. onlar sekmeleri kullanabilirsiniz gücünü ayarlayın. Mekikler yarı otomatik türde birçok modellerinde yüklenir.

Düz dikiş ve zikzak dikiş gerçekleştirebilir. Buna ek olarak, bu cihazlara bağlı olduğu bileşenler büyük bir set, not edilmelidir. Frekans iğne ve ekstra makara pimi ayırmaya ayarlanabilir. Temiz daktilolar plaka tornavidayla can. Yumuşak kapak bunlara bağlıdır. Bu marka hakkında 15 bin. Rub ortalama gelen modellerdir.

araba hakkında tüketici yorumları "Dzhanome 2016"

Şirket "Dzhanome" dikiş makinesi "2016" Yapımcı diğer cihazlar, yüksek hızlı bir hattan farklıdır. ona aynı zaman bağları oldukça nitel vardır. Bu iyi bir kancaya kaynaklanıyor. Bu "Dzhanome 2016" de dikey olarak monte ve bir eğim mekanizmasını sahiptir.

Ayrıca tüketiciler pozitif tarafı bir tuğrası yapmak için fırsat dikiş makinesi takdir üzerindedir. Bu amaçla, seçilecek 4 programlardır. konveyör tasarımı üst kısmında yer alır. işin sonunda kırpma Konu otomatik gerçekleştirilir. "Dzhanome 2016" de kravat Kombine yapabilirsiniz. Threading otomatiktir.

Sahipleri de dikiş esnasında hemen makara makara olabilir gerçeğiyle teşvik edilmektedir. Bu çok zaman kazandırır. Dikiş genişlik ayarı düzgün ve gerizekalı gerek kalmadan gerçekleştirilir. Bu modelde Kvilinga simülasyon manuel üç değişik yapılabilir. maksimum genişlik 5 mm'dir. Bu modelde Kol dirsek türüne sahip. Tüm vücut mükemmel vibrasyon saplı alüminyumdan imal edilmiştir. kusurlarından biri cihazın artan gürültüsünün unutulmamalıdır. Geri kalanı için, kullanıcılardan hiçbir şikayet. yaklaşık 16 bin bu makine giyim (piyasa fiyatı) yoktur. ovuşturun.

modeli hakkında Tüketici görüş "Dzhanome DC 1050"

Şirketler "Dzhanome" dikiş makinesi "DC 1050" güçlü sahiplerinin ünlüdür. yama yapmak için de aynı eteğinde oldukça yüksek kaliteye sahip. güç cihazı Çalışma 50 Hz'lik bir frekansta 85 Watt. Orada modelde kvilinga yönlendirin. Ayrıca kit üreticisinin çalışmak iğnelerin çok koyar. Ayağın iyi çalışması için özel bir basınç regülatörü vardır.

Bu dikiş makinesinde Kombine bağları yapabilirsiniz. Zikzak genişliği 5 mm'den fazla değildir. Böylece stezhek uzunluğu ayarlanabilir. Mevcut 4 yazı monogramlamak. "Dzhanome DC 1050" A konveyör yerleşik türü ayarlanır ve diş çekme otomatik olarak gerçekleştirilir. Kontrol paneli oldukça bilgi vardır. Yani bu dikiş makinesi de ev için uygun olduğunu söyledi. Bu müşteriyi yaklaşık 21.000. Rub mal olacak.

Dikiş Makinesi "Minerva"

ev için bir dikiş makinesi satın almak için nasıl çalıştığını anlamak için modeller "Minerva" yorum da dikkate alınmalıdır. Birçok nedeniyle sallanan mekanizması ile dikey kancasına şirketin ürünlerini övgü. Döngü performansı, o zaman yarı otomatik olarak gerçekleştirilir. birçok model maksimum dikiş eni 5 mm yi geçmez.

Cihazınızın üreticisini gösterir ayarlı değil. İplik geçirici zaman otomatik vardır. tek ayak dikiş uzunluğunu düzenleyen Can. Onlar dikiş fermuarlar için idealdir. Bu durumda, iğne vakalar oldukça kompakt. Sonuç olarak, doğruluğu işleme çok iyidir. Çıkarılabilir tipi yüklü tüm modeller için Kılıf.

Dikiş yöntemi çift iğne angaje edilebilir. sahipleri sağlamak için nasıl pençeleri çok hızlı değişiyor. Bu durumda, bobin nadiren kırılmış. işyeri vurgulama mümkündür, ancak parlaklık ayarlamak mümkün değildir. Sonuç olarak, bu dikiş makineleri çok yönlüdür ve belirgin kusurları var olduğunu söyleyebiliriz. Piyasadaki yaklaşık 15 bin ortalama değer. Ovuşturun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.