SağlıkErkek sağlığı

Nasıl penis düzeltmek?

Kavisli üyelerin sahipleri sık sık rektifikasyonunda ararlar. Gerçek sonuçlar elde etmek için izin teknikleri vardır. düzeltme işlemi mümkün her durumda her zaman bireysel değil, oldukça uzun olduğunu.

Öncelikle eğrinin neden üye bulmak gerekir. Kıvrık konjenital (azgelişmişliği kabuk, anormal yapısı) ve elde edilen (yaralanma olabilir Peyronie hastalığı, oleogranulema).

Sadece ağrı duygusu, ereksiyon sorunu, yer eğrilik kontraktürlerinde mühürlerin görünümü için gerekli penis, düzeltmek için nasıl düşünün. Bu vakalar uzmanlarının müdahale gerektirir.

Eğri Penis - nadir değildir. Ama çok erkek, bu bilerek genellikle ereksiyon bozukluğu başlıca nedeni haline gelir kompleksleri, muzdarip devam ediyor. Cinsel eylemlerin düzensiz şekle penisin sahibi için işkence benzer hale gelir. Bu başka kaynaklardan da anlaşılacağı psikolojik problemlerin. Bilinçsizce (ya da kasıtlı olarak) Samimiyet Me feragat, dışlar, olası zorluklar korkar kapalıdır.

Nasıl cerrahi olarak üye düzeltmek için? sünnet derisi (a başlangıç için) sünnet için hazır olun. Sonra, üç tip düzeltme vardır.

Ne zaman birinci korpus kavernosum kesme kama şeklindeki eleman parçası ve dikiş. etki elde edilir, ancak penis santimetre birkaç küçük boyutta olacaktır. Olası komplekatsiya (diğer yönde zamanla eğriliği).

İkinci olarak uzama kesik tarafı ile bir plastik doku önerdi. operasyon karmaşıktır. Genellikle yara izleri vardır, ereksiyon kötüleşir. Sen tekrarlayabilirsiniz penis eğriliği.

Üçüncü seçenek - phalloplasty: vücut diktim plastik çubuklar halinde. (Hatta uyarımın yokluğunda) bir duygu sabit montajı. Ancak, her zaman hassasiyet azaltarak izleri ortaya çıkmadan tamamlanmadı.

Nasıl bir vakum pompasının bir üyesi düzeltmek için? Bu, daha kısa tarafını germe, genişletilmiş durumda üreme organı tutan kan dolaşımını, hücreler sayısının arttığına uyarır ve penis doğruldu edilir. yaratıcıları günlük manipülasyon bir yıl sonra% 50 oranında pompayı düzeltme ümit vermektedir.

Nasıl üye uzatma düzeltmek için? (- Alman "Phalloan" örnek olarak) en aralarında çeşitli (mekanik) ve vakum dinamik tip olmasından başlayalım. İkinci belki tercih edilir - kafasına sopa, uzun bir süre (hatta uyku) için takılabilir, hiçbir rahatsızlık ya da ağrı var, görünmez (tanıdık ve daha önce yaşam tarzı sağlar). Bir üye kalıcı beden ve gerilim karşı bastırılacaktır. Biz sarma, bandajlar, silikon contalar gerekmez. oniki saate Aşınmış. Penis sadece rektifiye değil, aynı zamanda artar ve onunla değil - ve baş.

Nasıl bir masaj elemanı düzeltmek için?

Birinci yöntem. Penis yaymaları altta iki parmakla alınır ve yukarı aşağı hareket eder. yakalama alt kısmında (kan tutmak gerekir) geliştirilmiştir. Hız artar. kafa tek elle ve yakın alt kısmında yine bir tutuş - - Diğer ereksiyon ulaşıldığında. Bu şekilde, penisin her yönde 7-8 kez (20 saniyelik bir gecikme ile) yana doğru gerilir. Şimdi yakalama azaltılabilir. Kan penisten ebbed indirdiği, boşalma mümkündür. Ağrı olmamalıdır. Egzersiz üzerinde az 7 dakika sürer. otururken veya ayakta Gerçekleştirilen.

İkinci yöntem. ereksiyon başlatmak için alın. Şimdi, ve bloklar tabanında, akış kan ( "sağma") yöntemine bir üyesi doğru gider. Bu durumda, eğrilik ters tarafında virajlı bir üyesi. Masaj en az iki kez, birkaç ay boyunca günde yaklaşık yarım saat, her gün.

Doktorlar genellikle ameliyat olmadan iddia ederek bu gibi uygulamalara karşı tavsiye ve penis düzeltmek için nasıl düşünmek mümkün değildir. Aslında bu anlaşılabilir: operasyonları uzmanı belirli bir miktar alır için. Ve kayıtlar doğruldu masaj üyeleri olmak değildir ...

Deneyin. Bu ay sürer, ancak sonuç olacaktır. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.