FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Nasıl öğrenciler için değerlendirme blog kanıtlanmış yöntemler ve iyi hileler düzeltmek için

Çünkü tahminlerin hangi öğrenci ciddi endişeler. Ebeveynler sadece kendi çocuklarından en yüksek puanı bekliyor ve iki ve üç, pek ciddi bir şekilde cezalandırılacaklardır hazırdır. Uygulamada görüldüğü gibi, hatta en iyi öğrenciler fakir notlar almak muaf değildir. En az bir kez her öğrencinin hayatında öğretmenin sorusuna cevap vermeye hazır değil ve bazen öğretmenler kasten işareti olduğundan az. Sana olanın ise o anne gösterilebilmesi amacıyla, nasıl bir günlüğüne değerlendirmesini düzeltmek için?

5 dakika boyunca berabere kaldır

günlükte kötü işareti görünce, çok sayıda öğrenci çok gerçek panik ve terör yaşıyoruz. Ben nefret rakam sonsuza dek yok olsun mümkün olduğunca çabuk istiyorum. Nasıl günlüğün bir değerlendirmesini kaldırmak için? En basit ve sıradan bir yol - sayfa elinden almayı. O sadece acil durumlar için uyuyor. Düzenli sayfayı çekersen çok yakında bu günlükte toplam kalınlığının belirgin hale gelecektir. İyi bir işareti, sen boyayabilirsiniz daksil veya silmek için bir silgi. Büyük olasılıkla, sonra yer düzeltmeleri bu kağıt mükemmel temiz bakmayacak. elinin üstünde "suç" yazma ve kalem ödev ya da bazı notun izlerinin tam gizleme için.

kağıttan mürekkep ayrılması için kimyasal yöntemler

Düzeltici ve silgi kağıt işaretlenmiş yollar parçası üzerine bıraktı. Sonuç olarak, okul işaretleri düzeltilmesi için vasıta kategorik olan veliler dikkatle günlüğü sayfa kabul var öğrenciler için uygun değildir. klor kullanarak kağıda mürekkebi çekilme deneyin. Eğer bir konsantre çamaşır suyu veya deterjan alabilir, sıvı solüsyon gerekir. Bir örnek ile başlayın - sayfa köşesinde biraz sıvı damla. bir kurutma işleminden sonra rengini değişmedi, doğru yerden mürekkebin çıkarılması için ilerleyebilir. Kağıdın sayfa boş sayfanın altında Sac. Bir pipet veya bir kürdan kullanarak, çekilme için gerekli değerlendirmeye birkaç damla uygulayın. Birkaç dakika bir kağıt havlu ile kurulayın ve gerekirse işlemi tekrarlayın sonra. çamaşır suyu el altında değilse nasıl günlüğüne bir görüş silmek için? potasyum permanganat veya hidrojen peroksit, bir sıvı eriyik deneyin. Sap kağıt klor ile aynı olması gerekir.

değerlendirme blog alışılmadık çözümler Nasıl düzeltilir

ebeveynlerinden Saklanamazlar günlükte iyi işareti kaligrafi asgari becerileri sahip olabilir. öğretmen olarak aynı mürekkeple bir kalem alın. figürü yeniden çizmek için - Sonra, vaka küçük kalır. "Üçte" Kimden asasını bitirmek için "beş" yapmak çok kolaydır. İki veya birimlerin düzeltme gerektiğinde Ama hayal gücü ve beceri göstermek için. Bazı öğrenciler bir günlüğüne değerlendirmesini nasıl düzeltileceği hakkında sanmıyorum. onlar onur yuvarlak mı? Hayır, daha kolay - İkinci günlüğü yeterlidir başlar. Buna göre, "gerçek" bir okul öğretmenleri doldurulur, ikinci yalnızca anne gösterir. Onları karışmaz - Aynı bloglar, en önemli şey yılın başında satın almak için daha uygundur.

o ebeveynlerden işaretlerini gizlemek için değer mi?

Aslında, günlüğün değerlendirilmesi çok zor değil kaldırın. Eğer böyle bir adım karar verirseniz, ebeveynler ikisinin yaklaşık tanımıyorum bile, bu eylemin gerçek bilgi düzeyi etkilenmeyecektir unutmayın. Buna ek olarak, tüm gizli netleşiyor. günlüğüne düzenli düzeltme girişleri ve notlar ile er ya da geç öğretmeni göreceksiniz, sonra da ebeveynleri ile sadece kişisel iletişim vardır. bu olmazsa bile, bütün gerçeği çeyrek / dönem için bir sonraki ana toplantı veya puanlama açılacak. Belki de bir günlüğüne değerlendirmesini düzeltmek ve nasıl performanslarını artırmak için nasıl düşünmek gerekmez mi?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.