ÇirkinlikMobilya

Nasıl bir bilgisayar sandalye seçmek için

Monitörde arkasında oturan çok fazla zaman harcamak, o zaman bilgisayar sandalyeye ihtiyacımız var. Geleneksel ahşap meslektaşlarının aksine, ofis koltuğu kaslar işe konsantre sağlar. Üzerinde oturan, daha az yorgun ve bu nedenle, daha ve daha hızlı çalışma olacak. Modern bilgisayar sandalye performansına değil, aynı zamanda bir bütün olarak kas-iskelet sisteminin sağlığı üzerinde sadece pozitif etkiye sahiptir gerginlik omurgayı kaldırır ortopedik sırt sahiptir. Doğru seçim gelecekteki sağlığı ve performansı bağlı olacaktır çünkü bir sandalye alarak, çok ciddiye alınmalıdır. Düzgün Seçilen bilgisayar sandalye çalışmalarında vazgeçilmez olacaktır. Bu yazıda, nasıl her bir ofis çalışanı için gerekli olan özellikleri seçebilirsiniz göstereceğiz.

seçim kriterleri

Bir alışveriş yapmadan önce, seçilen modelin özelliği arkalığı ayarlaması yanı sıra koltuk ve kol dayama elemanları derinliğini düzenleyen karar verir. Bu özellikler vücut şekli ve ağırlığı için sandalyeyi ayarlamak için yardımcı olacaktır. Ayrıca kaplı malzemenin, dikkat edin. Sadece doğal kumaşlar kaplıdır bir model satın almak için tavsiye edilir. Bu özellik yaz aylarında rahatsızlık önler. modeli özel bir senkronize mekanizma ile donatılmıştır olmadığı hakkında satıcıyla değildir. Değilse, bu sandalye uygun seçenekler listesinden silen. o sizin boyu ve kilosu için is geri sandalyenin yüksekliğini ve yatırmak için izin verdiğinden Senkron mekanizma önemli ölçüde performansını etkiler. Eğer sandalyede otururken Onun algılama en kısa mümkündür. Eğer düşünüyorsanız, bilirsin, biraz geri yaylı - bu model böyle bir cihaz vardır. Daha sonra, o lomber bükme insanda sandalyenin hafif kalınlaşma olup olmadığını dikkat edin. arka desteğe şekli tüm insan anatomik özelliklerini eşleşirse, artık uzun süreli kullanımdan sonra özellikle önemlidir omurga, hiçbir acı hissedeceksiniz.

tasarım Hakkında

Eğer bilgisayar başında 3 veya daha fazla saat harcarsanız, özel kafalık tek o seçenekleri satın alın. Bu düzenleme, böylece çalışma gününün sonunda baş ağrısı oluşumunu engelleyerek, size boyun kasları gevşer sağlayacaktır. bilgisayar sandalye yenilemenin en dirençli olduğu özen gösterin. En az beş tekerleri modern bilgisayar sandalyeleri olmalıdır, fiyatı büyük bir şekilde diğer seçenekler biraz farklı. Bu tasarım sayesinde, bunu almıyor yani, oturma pozisyonunda koltuk yüksekliğinin pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.

Nasıl çocuklar için bir bilgisayar sandalye seçilir?

Bebek bir sandalyede oturan edildiğinde, bacakları yerden sarkıtmak yoktur: Çocuğunuz için bir sandalye almak istiyorum, hesaba başka özelliği almak önemlidir. Böyle bir özellik yoksa, onun için özel bir çocuk modeli seçin. bunlar özel olduğunu köklü dan Onlar farklı ayaklık. Aksi takdirde, çocuğun bacakları uyuşmuş ve o çok rahatsız edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.