Ev ve AileAksesuarlar

Mutlu Bebek Kevin Yedirme için küçük sandaliyeler

Sandalyesi Mutlu Bebek Kevin ürünlerinin bu kategoride en iyi seçeneklerden biridir.

Bu altı aylıktan itibaren bebeklerin beslenmesi için tasarlanmıştır. Dışkı Mutlu Bebek Kevin çok uygun ve çok yönlü ve çift tepsisi ile donatılmıştır.

Gerekirse, kolayca katlanabilir. Böyle olunca çok az yer kaplar. frenli dört tekerlekli sayesinde, sandalye Mutlu Bebek Kevin büyük ölçüde kullanım kolaylığı artırır, çok manevra olduğunu.

Dışkı içinde vakit geçirmek için mutlu olurdu çocuğunuzu seveceğim parlak ve göz alıcı tasarıma sahiptir.

Mutlu Bebek Kevin geri üç ayarlanabilir açıları olduğunu. Dayanıklı ve konforlu askıları ve bebeğin bacaklarının arasına özel anatomik yerleştirme koltuğunda çocuğun güvenli bir pozisyon sağlar. Tezgahda çıkarılabilir ve üç olası ayarı vardır. Bu temizlemek çok kolaydır parlak renkler, plastikten imal edilmiştir. Tepsi bile bulaşık makinesinde yıkanabilir. Koltuk yüksekliğini ayarlayabilirsiniz sandalyesi (beş seviyeleri vardır).

Mutlu Bebek Kevin de vardır , oyuncaklar için bir sepet oldukça etkileyici boyutlara sahiptir. Koltuk pamuk (% 60) ve polyester (% 40) yapılmış bir dayanıklı kumaş kapağı vardır. Dışkı daha küçük boyutlu mutfakta kullanılabilir, çok kompakt bir toplandı.

Ben de bebekleri beslemek konusunda psikologların birkaç öneriler eklemek istiyorum. Hemen hepsi oy birliği ile hiçbir durumda oyunda beslenme sürecini açmak imkansız olduğunu kabul ve çocukların sandalyeye geçirdiği sürenin kesinlikle sınırlı kahvaltı, öğle ve akşam olmalıdır. Sonuçta, en kısa sürede bebeğiniz yiyor olarak, kesinlikle yayma veya sandalyenin ve benzeri dışarı yiyecek atmak, şımartmak için, oynamaya çalışacağız başlayacaktır. Bu nedenle, dikkatle çocuğunuzu izleyin. En kısa sürede fark olarak hemen yemiş o sandalyeden onu kaldırmak ve bu yere adapte oynarken gönderin.

Birçok ebeveyn bir şezlonga olarak mutlu bir bebek kullanarak ciddi bir hata itiraf. Bu bebeğinizin yeme sürecinden avunmak öğretecek. Bunun yerine orada, o vb çığlık, oynayacak Bu nedenle, bebek beslemeye çalışıyorum daha çok zaman gitmek zorunda kalacaktır.

Happy Yorumlar bebek Kevin

öncelikle gözlemlenen döşeme malzemesi sandalye Mutlu Bebek Kevin, kullanan anketler ebeveynleri numaralandırılır avantajları arasında. Bu kumaş beri çocuk muşamba aksine, ona zarar çok zordur. Bu nedenle, bu kaplamanın daha uzun sürecek. böylece havlular, mama önlüğü, oyuncaklar, giysiler ve: Ayrıca, ebeveynler kolayca bebek beslenmesi öğeler için gerekli uygun bir sandalye-sepet mevcut ızgara, hakkında olumlu konuşuyor. Buna ek olarak, hemen hemen tüm veliler yetişkinler hem de çocuklar memnun çekici tasarım ürünü bildirmektedir. Modeller parlak neşeli renklerle yapılır. Online mağaza olabilen bir sandalyesi seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.