SeyahatTuristler için ipuçları

Lakes of Austria: fotoğraf ve açıklama

Avusturya, işletmenin tatil geliştirme için mükemmel bir doğası olan gelişmiş bir ülkedir. Bu ülkeye tatile çıkmayı arzulayan her gezgin, Avusturya göllerini görmek için tek bir hedef peşinde. Ülkenin denize ulaşamamasına rağmen, devlet turistler tarafından sık sık ziyaret edilmektedir. Sonuçta, mükemmel plajları olan Alpler ve göller var.

Heiterwang ve Gölü Plansee

Avusturya'nın en güzel gölleri Plainsee ve Heiterwang'dır. Onlar, Siamese ikizleri gibi, daima ayrılmaz ve bir kanalla birbirine bağlanırlar. Kürekle uğraşan, buraya gelmeyi hayal eden sporcular, göller nehirlerle bağlı olduğundan.

Buradaki turistler için beğeninize göre çok fazla eğlence var. Örneğin, sahilde güneşlenip serin suda yüzebilir, göl boyunca pitoresk köşelerde dolaşabilir ve Alplerin arka planında fotoğraf çekebilirsiniz. Lake Plansee ve Heiterwang da su altındaki dünyaları için ilginçtir, bu nedenle su altındaki dalış topikal olarak kabul edilir.

Göl Grüner Nedir

Grüner See, "Yeşil Göl" olarak çevrilebilir . Göletteki suyun yeşil renkte olması nedeniyle elde ettiği bu isim. Fakat aynı zamanda çok şeffaf ve temiz, dip neredeyse tümüyle görünür durumda. Avusturya'da Yeşil Göl'de bile yaz aylarında yüzmek çok hoş değil, çünkü su ısınmaz, çünkü gölet karst dağlarından erimiş su ile beslenir. Yıl boyunca turistlerin Yeşil Göl'e akışı hala yüksek. Bakire doğanın güzelliğini sadece eşsiz bir fırsata kavuşturmakla kalmıyor aynı zamanda Avusturya'daki bu gizemli göldeki sualtı kıyafetiyle eşlik eden çok derin bir dalış yapmak için unutulmaz bir dalış yapmak da var.

Gölde aktif dinlenme Traunsee

Avusturya'nın gölleri hakkındaki yorumlar en gurur verici ve Traunsee gezginleri atlamayın. Aslında birçok turist aktif olarak bu gölde dinlenmeye çalışıyor. İnsanları çekiyor ve bu göletin gizemli halde örtülmüş olması. Efsane, evinin bağırsaklarında Lungi adında efsanevi bir hayvan olduğunu söylüyor.

Traunsee, bütün sahil boyunca tatil kasabaları ile donatılmış çok büyük bir göldür. Bir şehirden diğerine ulaşmak için seyir buharlı gemileri veya eğlence teknelerini kullanabilirsiniz. Bu göl Avusturya'nın en derin noktası olup derinliği yaklaşık 175 metredir.

Yaz aylarındaki plajlar sadece turistlerle doludur. Burada eğlendirici bir program hep hazırdır. Buna ek olarak, sadece rahatlayabilir, yüzebilir ve güneşlenebilirsiniz, gezginler unutulmaz dalış ve şnorkelliğe güvenebilirler. İsteyenler su kayağı yapabilir ve sadece balık tutabilirler.

Holiday lake Mondsee

Mondsee adı verilen büyük bir özel göl, Avusturya'nın güneyinde yer alır ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunur. Burası turistler arasında en popülerlerinden biri olarak kabul edilir, burada her metrenin tek amacı vardır - rekreasyon için mükemmel bir turizm alanı oluşturmak için. Gölün yakınında küçük köyler olmasına rağmen, buradaki hayat her zaman kaynar. Gölün suyu temiz, balık tutkunları dolaşmak için bir yer var, çünkü çok miktarda balık var. Su yüzmek ruhun yapabileceği kadar olabilir. Gerçek şu ki, rezervuarın büyüklüğüne rağmen su sıcaklığı 28 dereceye ulaşabilir. Fotoğrafları turistlerin anılarıyla getirdiği Avusturya göllerini ziyaret etmek, pitoresk Mondsee'de fotoğraflanmamak olanaksızdır. Özellikle popüler su kenarında 600 metrelik bir uçurumun kırıldığı yerdir. Buraya Dragon Duvarı denir.

Su Kayağı Merkezi düzenlendiği için burada kaçırmanıza gerek yok, çocuklar ve yetişkinler için su kaydıraklı mükemmel bir plaj kompleksi var. Her turist hayal edebileceği bu tür bir tatil için kendisi organize edebilecek. Örneğin, sadece balık tutabilir, tekne gezisi veya su kayağı yapabilir, voleybol oynayabilir, dalış yapabilir, balon seyahate çıkabilirsiniz.

Faaker Gölü bak

Faaker See Gölü, Avusturya'nın en temiz gölüdür. Turistlerin rezervuarın temiz ve saydam tabanına hayran olmak için tekne ile seyahat eden eşsiz bir fırsatları var. Her yıl binlerce konuk, yaz aylarında, yılda bir kez düzenlenen spor müsabakalarına katılmakla birlikte, sadece dinlenmek ve gerçekten rahatlamak için geliyor.

Beyaz göl

Beyaz Göl, ya da Weissensee, Avusturya'da seyahat eden turistler arasında oldukça popüler. Göl, beyaz su olduğu için değil, dağlarda ve buzul çağında yüksek olduğu için değil beyaz denir. Vahşi değmek isteyenler için bu ideal bir yer. Rezervuar topraklarında, motorlu teknelerin kullanımı yasaklandığından, huzurlu bir atmosfer kalmaktadır. Gölü bile kano ile geçebilir veya kıyı boyunca dolaşabilirsiniz.

Kayak mevsimi başladığında ve yarışmalar aktif bir şekilde yapıldığında, bu alanın çoğu kışın popüler hale gelir.

Göl Wolfgang See'de dinlen

Avusturya'nın en pitoresk göllerini görmek isterseniz, bu güzel yeri ziyaret edin. Salzkammergut'ta bulunmaktadır. Wolfgang Gölü adını St. Wolfgang'ın adına almıştır. Kendi topraklarında unutulmaz fotoğraflar ve doğal güzelliklerin izlenmesi için en iyi siteler var. Rezervuar, doruk noktaları arasındadır ve bu da büyüklük verir. Bir başka bakımdan, göle Avusturya'nın incisi denir. Göletdeki su sadece temiz değil, turistler burayı çok sevdiler, şeffaf. Düzgün bir şekilde dinlenmek ve rahatlamak için turistlere çok sayıda eğlence sunuluyor. Balık tutabilir veya pitoresk yerlerde yürüyüş yapabilirsiniz.

Tüm sahil boyunca tesis kasabaları vardır ve bunların her biri kendi menşeli geçmişi olan büyüleyici bir geçmişe sahiptir. Gölün yakınlarında eski bir Alman sunağına sahip bir Gotik kilise var. Şehrin sokaklarında yürürken, Barok tarzda yapılmış eski katedralleri görebilirsiniz. Birçok gözlem platformundan birinde yükselen turistler, gösterinin nefes kesici olduğunu söylüyor. Ne de olsa dağın zirvelerindeki gölün güzelliği, yalnızca ünlü peyzaj ressamlarının resimlerinde görülebilirdi.

Tatil nasıl organize edilir?

Doğal olarak, yukarıda bahsedilen Avusturya göletleri, bu ülkenin yaklaşık 300'ü olduğu için, bu eyaletin tüm rezervuarlarından çok uzaktır: Bu göllerin her biri, bulunduğu yerde olmasa da, bir dağ köyüdür: dağlarda veya Alplerin eteklerinde yüksek. Avusturyalı hükümet, ülkesinin her köşesine bakmak için özen gösterdi; bu nedenle turistler, nereden gitsin, karşı konulmaz en büyük resepsiyona kavuşacaklar. Bütün bir yıl boyunca göllerde dinlenebilirsiniz. Örneğin yaz aylarında birçok su kütlesinin bir plaj alanı vardır ve kışın kayak tesislerinde burada çalışırlar.

Bazı tatilciler Avusturya'nın göllerinde dinlenmeyi ve sahile gitmeyi tercih etmiyor. Gerçek şu ki, bu ülkede bütün yıl boyunca çok hoş bir izlenim bırakabilirsiniz; gelecekte bu eyaletteki herhangi bir göl aile dinlenmek için mükemmel bir yer olabilir.

Ülkenin konukları, gezi hakkında eleştiriler bırakıyor. Avusturya gölleri üzerindeki dinlenme gerçekten turistler için gerçek bir buluş haline gelebilir. Bazı insanlar bu tatili bir masalla karşılaştırabilir. Bu geri kalanın küçük çocuklar için bile güvenli olduğunu belirtmek gerekir, çünkü deniz iklimi her zaman çocuklar için uygun değildir. Turistin yalnız mı yoksa ailesiyle mi birlikte seyahat ettiğine bakmaksızın, en üst seviyede dinlenmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.