Sanat ve EğlenceFilmler

Komedi "Tropik Fırtına". Aktörler kinosatiry

başrol oyuncusu, yönetmen, yazdı ve ortak yapım - Komedi "Tropik Fırtına" bu kez kez dört görüntüleri çalıştı Ben Stiller tarafından açıkça meydan okuyan, şiddetle esprili, cesur bir tasarımdır.

örnek hiciv

"Tropik Fırtına" (ilk planın aktörleri :. B. Stiller, Robert Downey Jr, D. Black) - Film, açıkçası, herkes için değil. Proje her detayında doğrulandı hiciv, nadir, mükemmel bir örnektir, bu geniş kitle için bir eğlence film olarak tespit etmek zordur, daha ziyade, bu doğru kinogurmanov için bir zevktir. Bu kitle borçlanma, imalarla, alıntılar, özellikle bu yüzden doğru resmin genel atmosferini algıladıkları ve fikirler yaratıcıları biraz iplik olması gerekiyor takdir, isim vermedi.

Allah aktörler vb. N. Ve hiciv aslında oldukça acımasız, çok sert ve özellikle patavatsız olduğunu bilir hayal de Şerit, gerçek bir hiciv, Rüya Fabrikası, genel, askeri filmlerde film endüstrisinin bir parodisi. Filmin alt metnin bu tanım ile "Tropik Fırtına" çekim davet aktörler, hemen istifa etmiş, ancak yönetmen her sanatçının tüm cesur yiğit teslim sağladı.

öykü

Hikaye Anlatma komedi "Tropik Fırtına" ve aktörlerin rolü ilk zamanlama dakika kahramanları ile ziyaretçileri acquaints, birbirini şahsen Ben Stiller eşleştirilir. Sert yapımcı Les Grossman (Tom Kruz Aktör) büyük ölçekli üretimler için finansman bulmak için yönetir, böylece yönetmen koltuğuna büyük-name Hollywood'un son esnaf Demien Kokbern (Stiv Kugan) oturur ve seçmelere oyunculuk başlar. Kurşun aktörler yaratıcıları titizlikle seçer, ancak en ünlü ki: ana karakterin hareketlerinin İcra rolü aksiyon epik "kavurma oluyor" Tagg Speedman (Aktör Ben Stiller), çoklu Oscar kazanan (Robert Downey Jr.) oynadığı Kirk Lazarus, Olağanüstü komik aktör Jeff Portnoy (Dzhek Blek oynadığı) ve rap kültürü Alpa Chino (Brandon T. Jackson aktör) yıldızı. Bu kaseti filme her katılımcı için radikal mevcut yaşam durumu değiştirmek için son şansın. Daha sonra, spoiler vermeden arsa gelişimini açıklamak mümkün değildir, her durumda, tamamen komedi görmek için en iyi kişiyi anlamak için "Tropik Fırtına". Poster komedi süslüyor fotoğraflar hangi Aktörler, gerçekten, kendilerini aştı tam olarak çıkmış.

Aktörler ve rolleri

filmi "Tropik Fırtına" nin aktörleri kitlesine kendi oyunculuk yeteneğiyle yeni yönlerini gösterdi. Ben Stiller, belki biraz şikayet edebilir sizi hareket onun seviyesine yön saygı engel. Eleştirmenler onun karakteri şey olduğu izlenimini oldu ve yeterli değil, dayak olsa da, o çok selâmetle profesyonel ve. Roberta Dauni Jr. Vekili hakiki zevk içinde izleyicilerin büyük çoğunluğu yol açmıştır. Sadece bu değil, o Çavuş (siyaha) rengini değiştirmek için çıktı, o da Harlem ifade sesli sakini ve ünlü obstebyvayutsya filmde bu iki gerçekler diyor. Toma Kruza tarafından köpekbalığı yapımcı Les Grossman - Filmin bir başka karakter sürpriz ve seyircinin zevk neden oldu. Ve Tom Kruz önünüzde olamayacağını anlamak için. Grossman - Bir sertleştirilmiş alaycı bir boor ve gururlu bir yağ, yaşı belirsiz saçsız adam. Kesinlikle güvenle söyleyebiliriz filmi "Tropik Fırtına" ana avantajı olduğunu - aktörler.

özet

film izlemek iğrenç-natüralist resim veya müstehcen şakalar odaklanmak için ise gerekli değildir. film "Tropik Fırtına", dinleyicilere yaptığı sert fraksiyon aktör, fobiler ve kompleksleri, sahnenin her peşinde ustaların resmini takdim aktörleri filme, yönetmen fikrini somutlaştıran. Film öncelikle bu konuda, ve sonra - Toplumun Gevezelikle hiciv ve düpedüz alay. Sonuçta, mizah doğruluğu kapsamı ile sınırlı ve ahlak Özel Komisyonu cilalı değil. Son zamanlarda komedi küçük sürpriz izleyiciyi şımarık, ama komedi "Tropik Fırtına" Antik kinozhanrov parlak geleceğine inancını döndürür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.