HobiDikiş

Kızlar için moda saç bandı tığ işi

Birçok anne kız saç bandı sığacak şekilde öğrenmek istiyorum. Bir yapmak Hook moda aksesuarı arzu onun prenses en güzel görmek - hatta örgü deneyimi biraz varsa, ana şey, çok kolaydır. Böyle bir şey çok pratiktir - bu güzel ve temiz genç modacılar her duruma bakmak için yardımcı olacaktır ve onun tarzının özelliklerini vurgulamak için.

Nasıl kravat kafa bandaj sarılı kız?
Eğer sadeliği ve şıklığı tercih ederseniz, bu model dikkat edin. fotoğraf işlem dizisini göstermektedir. kızlar için Bağlantılı saç bandı kalınlığında 2 mm kanca. Seni küçük pamuk ipliği (eğer iplik kalıntıları kullanabilirsiniz), elastik potrebetsya saç bandı, ürününüzün bir çiçek ve bir dikiş iğnesini süslemek istiyorsanız, bir düğmeye. Deneyimli bir örgü hemen işin sırasını belirler. Yeni başlayanlar için örgü tüm aşamaların daha ayrıntılı bir açıklama sunmak needlewomen:

  • Birincisi, kızlar için saç bandı ne kadar süreceğini belirler.
  • ipliğin bir döngü tığ ve resimde gösterildiği gibi, sakız kenarına tutturmak için başlar. 5 Takip döngü - Bu işe başlamak için ilk sayıdır.
  • ve sc vyvyazhite kolonu ile her döngünün çıkışına. ters yönde hareket eder. Eğer. sosu bu bölümü saça altına gizlenir yaklaşık 9 cm elde edene kadar plan çerçevesinde devam, bu nedenle basit bir forma sahiptir.
  • Biz ağzının ana kısmına geçin. Örgü tek farkla benzer: provyazyvaem 4 havayı açtıktan sonra her satırın sonunda fisto edecek sitesinde biraz yayı almak için döngüler. - 18 cm - Boyu katlanmış sakızı, toplam baş çevresi aşağıdaki gibidir: Bu bölümün uzunluğu hesaplanır.
  • Hatta 9 cm birinci kısım gibi Örgü ve bandaj uç sakız ve diğer ucu bağlanır. Bunu yapmak için nasıl baştan açıklanmıştır.
  • Şimdi kenarının orta kesiminde her iki tarafında hassas bir tarak yapma zamanı. Bunu yapmak için, işin kenarı boyunca dikiş biri yayı üzerinden ikili sc sc ile ve sütun olmadan 9 sütun örme. aynı eylemi tekrar edin ve karşı tarafta.
  • Resimde gösterildiği gibi, sakız merkez kısmına bağlayın. demet cephesinde çok dikkatli olmak zorundadır. Güvenli ve baş bandı kızlar için, tüm dizeleri kesti kanca ile ilgili, bitmiş bir görünüm elde etti.

Daha ayrıntılı bilgiye isterseniz, ayrı ayrı küçük çiçek ilişkilendirebilirsiniz. resimdeki gibi Çok etkileyici bir görünüm çift katmanlı elemanları, karşıt renklerde ipliklerden yapılmış. dekorasyon bir düğme veya boncuk kullanılarak, mümkün takın. kızlar için bir kaç daha fazla seçenek saç bantlarında maddenin merkez kısmı kalıpları çeşitli sunulmaktadır. Diğer şemalara bağlı Delikli dantel ağ elemanları aracılığıyla dişli bant ile kombine edilebilir ya da türü "gökkuşağı" değişik renk motiflerinden oluşur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.