Ev ve AileEvcil

Kedilerin İngiliz cins renkler nelerdir

Artık dünya İngiliz kediler trend edilir. bu harika kedinin Renklerin çeşitli defalarca çeşitli sergilerde sunulan ırkında. temel olarak renkli birbirinden farklı resmi iki yüz alt-tipi elde edilmiştir İngiliz hayvan, öyküsü. Ve İngiliz favorileri arasında, ya da bu sebepten için memur olarak tanınmadı renklerin bir sürü hala var olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Yün İngiliz kedinin orijinal gölge inanılmaktadır - katı ışık. Ve bu cins temsilcilerine "paletinin" gibi çeşitli getirmek için, bu özellikle pigmentler eumelanin pheomelanin bulundu, çaba koydu. Bu maddeler, yün gri veya kahverengimsi bir renk tonu elde edebiliyoruz. Bu nedenle, İngiliz kedilerin renkleri (gri veya soğuk - iki tipe ayrılır siyah çubuklar) ve sıcak (kedi pastel ve kahverengi renkler).

En pahalı ve değerli renkler kediler İngiliz rock - katı. Çoğu zaman, taşacak ve renk geçişleri gelmez yün örtü, sıcak renkler aittir. Bu benzeri kedi kahverengi bir açık bej rengi olmak ve başladı. Ayrıca düz renk tamamen beyaz olabilir ve bu tür durumlarda, kedi mavi gözleri olabilir. Kürk rengi İngiliz hayvan etkileyen madde, aynı zamanda gözlerin rengini etkilediğini bilmek de önemlidir. Bu nedenle İngiliz, bir çok aydınlık ve "şeffaf" tsvetotip olabilir bu öğesi içermeyen vücutta.

kediler boyamak için biraz tadını kazanmış içinde Genellikle, iki ana pigment karıştırın.

Sonuç dünya nüfusunun arasında çok popüler olan mükemmel ve bağa çinçilla seçenekleridir.

onların "kat" olarak mevcuttur ve sıcak tonu ve serin, o mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve güzel bir desen oluşturur. Bunun bir sonucu olarak, iki karşılıklı pigmentler kedi sentezi sadece alacalı yün, aynı zamanda, farklı göz, örneğin, bir mavi olacak ve ikinci kazanç sarımsı bir renk tonu alabilir.

İngiliz kedilerin gümüş ve dumanlı renk var. Evcil hayvan fotoğrafları en sık cins taraftarların sitelerinde sundu. Bu hayvanlar uzunca saçlı ve onların rengi her zaman sağlam. ceket gri veya pastel, hatta biraz da olabilir kırmızı renk tonu. Bununla birlikte, bu renk özelliği kökünden yün kedi her dizisinin hemen hemen hiç renk verici pigment olsa da, ucu çok parlak sesi ile karakterize olmasıdır. Bu saç daha fazla hacim kedi ve güzel yapar. Çoğu zaman Dumanlı İngiliz kısa tüylü muadillerine göre daha büyük kadınlar ve daha yüksek bacakları vardır.

Dünyada kedilerin İngiliz ırkı çeşitli renkleri vardır ve sahibi istiyorsanız onlardan bir sürü getirebilir. Onlar her zaman prestijli ve tabii ki aynı anda bakmak ve onun uysal doğa sayesinde sevilen ve her ailede ve her evde ihtiyaç vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.