GüzellikSaç

Heyecan verici bir yol oluşturarak - Nasıl bez üzerinde saç rüzgar

Her kadın her zaman büyük ve zorlayıcı bakmaya çalışmaktadır. Ne olursa olsun pencere için yılın zamanı, o iş ya da evde oturan gider. Ama yukarıda yer almasını ihtiyaç duyan öngörülemeyen durumlar vardır ve curling kırdı unuttuysanız ve şans diye curlers olurdu. Ne yapmalı? Nasıl güzel bir saç modeli oluşturmak için? Out, dedikleri gibi, her zaman vardır. Sonuçta, daha önce, ploek, saç kurutma makinesi, saç maşaları zaman yoktu rüzgar saçlı olarak? Örtünün üzerinde. Birçok kadın ve kızlar ve bugün küçük bukleler ile güzel saç modelleri yaratarak bu yöntemi kullanırlar. Nasıl bir bez üzerinde saç rüzgar? Çok basit, bu bilgi ve çaba ve daha doğaçlama bir sürü ihtiyacı yoktur.

Ne bezin üzerine saç sarılması için gereklidir

Birçok kişi hakkında sormak saç kıvırmak nasıl bezin üzerine? Ne istiyorsun? Bu sadece basit bir bez veya sıradan bandaj gazlı bez, makas ve tarak ihtiyacı vardır. Saçlarınızı sarılır kötü ise, kıvrılmış iyi saç ve uzun bekletilen şekline şekillendirme ürünleri kullanabilirsiniz. bezin üzerine ovulması önce iyice şampuanla saçınızı yıkayın ve iyice durulayın. Ve saç itaatkar için kremi uygulamak arzu edilir. Sonra bir havlu ile onları kuru pat ve sadece hafif nemli olacak âna bırakın.

Avantajları bukleli saçlı bezin üzerine

bezin üzerine saç bükmek nasıl bizim grandmothers ile gelip, çünkü o günlerde tüm güzel ve çekici olmak istiyorum var. Ama bugün maalesef bu seçenek hemen unutuluyor. Ve boşuna, curling bu tür gibi pek çok avantajı vardır, çünkü:

- Saç güvenliği, bez ploek aksine herhangi bir zarar, yanlarında getirmedikleri için;

- saç kırık değil;

- yöntem uyku sırasında rahatsızlığa neden olmaz;

- bez herhangi bir maliyet gerektirmez;

- Sonuç profesyonel ambalaj aşağı değildir.

Nasıl yapıldığını

Yani, nasıl saç rüzgar bez üzerine? Sadece yaklaşık 6 cm küçük şeritler halinde kesilir genişliği bir pamuklu kumaş, hazırlama. İhtiyacınız böyle bir uzunluğa kumaşın merkezinde saç sarın ve bir düğüm. Daha iyi sabitleme için başörtüsü kravat olabilir, hem de uyku sırasında onlar raskutilis sağlamak için, ve uyku ile müdahale etmedi. Hatta bir eşarp altında daha iyi bir sonuca katkıda bulunacak ısı tutmak için. Nasıl bir güzel yemyeşil bukleler elde etmek bez üzerinde saç rüzgar? Geceleri yapmak daha iyidir. Ve sabaha kadar paçavra ile uyku.

Onlarla yatmak istemiyorum, yoksa vakit yoksa, unutmayın - bez en az 3-4 saat tutmak. Aksi takdirde saç saat hızına veya zavyutsya, ama çok az ve daha sonra sadece yeni bir saç modeli yapmak değil, aynı zamanda eskisini yeniden modellemek gerekmez değildir. o 4 saatte durmak ve daha sonra aynı zamanlarda ve Eğer dinlenmek olmadan yapılacaktır. daha istikrarlı bir sonuç için ve koruma saç oje, mus, köpük ve balmumu gibi saç şekillendirme ürünleri, uygulayabilir. Atalarımız böyle bir cephanelik vardı ve şeker veya bira ile su kullanılır.

bezin üzerine saç rüzgar nasıl gösterilmektedir, fotoğraflar aşağıda yayınlanmıştır.

Nasıl doğru bez kaldırmak için

o kilitleri zarar vermeden kolay ve bunları kaldırmak için basit şekilde nasıl bez üzerinde saç rüzgar? Hile yavaş yavaş, eşit ve tek bir yönde gerekir. Ve ateş - de. Asıl - Saçınızı karıştırmamaya şekilde, acele etmeyin. Hemen bez kaldırarak kalan ipliklerini ile yapılmalıdır olarak, vernik serpin gerekir kıvrılması.

Ne zamandır saç bezin üzerine sarmak yok

Uzun ve çok zor görünebilir bu şekilde saç sarın, ama öyle değil. bu manipülasyonlar defalarca yürütmek varsa, elini alabilir ve daha sonra çok hızlı bir şekilde saç modeli yapmak. Sonuçta, anneannelerimizin genellikle bezin üzerine saç rüzgar. saç Fotoğraflar kesinlikle hemen hemen herkes aile arşivinde var. saç sargı bu yöntemi kullanmak Çoğu kadın, bu yöntem kıvırma perma fazla zaman alır savunuyorlar.

Paçavra her zaman yardımcı

Yukarıdakilere ek olarak, elektrik veya kuaföre gitmek için fırsat varken bu yöntem, hatta en umutsuz durumda kazanacaktır ve acilen olması gerekir retro tarzında saçlarını. Bez - en uygun seçenek ve vazgeçilmez, ne olursa olsun. Ne olursa olsun umutsuz durum olmak ne tür bir cihaz her zaman güzel bir saç modeli yapmaya yardımcı olacağını unutmayın, sakın üzülme. Yine de saç kavga etmemizin ve kaldırma sırasında kıracak bir korku varsa, bir kağıt bez parçası koymak mümkündür.

Temiz yumuşak bukleler uzun Kadın biçimi hassasiyet ve doğallık vermiştir. Yoldan geçenler hep gülümsedi ve zarif bir hava girdaplannın geçen kıza baktı. bazen geçmişe atılmak ve sıradışı bir şey için kendinizi tedavi etmek için bir istek vardır olsak da bezin üzerine perma yıldız uzun zaman geçmiş olsun. Ve bu asi bukleler daima ruh vermek döndü.

Tabii ki, bugün bukleleri oluşturmak için farklı çeşitli yollar sunuyoruz. Farklı bigudi, saç maşası ve daha iyi sabitlenmesi için ek araçlar. Yine de, her zaman yardımcı ve saçınızı bozmak olmaz iyi eski bez hakkında unutma. Ortaya çıkan bukleler saç maşaları ve saç maşası zamanki oluşturulan çok farklı değildir çünkü sonuç her zaman, memnun ve sürpriz olacak. Önemli olan - her zaman ek fiksasyonu için bir araç kullanmak ve sonra en güzeli olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.