ÇirkinlikBahçıvanlık

Hayatını donatmak. Saksı çiçekleri - Zamioculcas kadın mutluluk

Kapalı bitkileri, iç tasarım desenli, hayatımız bir taze, parlak akışı yapmak gerçekten pozitif, ev, konforlu, şık hale odası dekore edebilirsiniz. Eğer çok fazla çaba ve zaman gerektirmeyen eğer, tabii ki, onlara bakacak, yeşil bir evcil hayvan iyi büyüme ile memnuniyetini getirecek, eğlence çeşitlendirmek sinir sistemini yatıştırmaya güzel.

Tanışma Zamioculcas!

çiçekli bitkiler gibi biri, bazı, tam tersine, yaprak döken veya kaktüs tercih eder. Ancak, form ve odaların türleri çok çeşitli arasında ev flora tüm hayranları gibi düşmek çiçekler var. (Yerel olarak - ZZ) Zamioculcas zamielistny - Örneğin. Bu bitki çok basit yaşam ve bakım özel koşullar gerektiren, ama çok güzel, büyüklüğü için etkileyici ve görünümlü ve şık, etkileyici oturma odasının ve küçük, rahat oturma yörenin, ve özel bayan yatak odası çok etkileyici. Tatilde gidebilir ve birkaç hafta sulamaya yoktur. Bitkinin durumuna biraz yansıtılacaktır - Zamioculcas yeterince serin veya uzak ofisinde penceresinden bulunan kış bahçesi, bir kadının mutluluğu (çiçeğin ikinci ad) koyabilirsiniz. Parlak, doymuş yeşillikleri ile, sağlıklı, aynı taze olacak. başlık açılmışken! Feng Shui yılında bu çiçek hayatımızın en önemli iki bileşenlerinden sorumlu olduğuna inanılmaktadır. İlk olarak, daha adil seks o (erkek uygun adayları çeken) bir aile kurmak için, aşkı bulmak için yardımcı olur ve evli olanların kocası ile iyi, sıcak ilişkiyi güçlendirmek. İkincisi, aile bütçesine stabilize, Crassula olarak dişi mutluluk Zamioculcas evde iyi bir malzeme seviyesini destekler. Ve Jade eğer o zaman "para ağacı", ZZ demek -. 'Dolar ağacı "

görünüm

Ne Spartalı yaşam tarzı ek olarak, daha ZZ profesyonel bahçıvanlar, bahçıvanlar, hem de çiçek dekorasyon tüm sevenler çekiyor? Her şeyden önce, yeterince özgün görünümü. Zamioculcas kadın mutluluk gövde tamamen standart dışı "inşaat" oluşur: Bir kök yumrusu gibi daha ve toprakta, bir saksı yer almaktadır. O sulama esnasında doğru miktarda su depolar yer orası. Ve yeryüzü onun hızlı buharlaşmasını önler - çiçek kuraklık tahammül etmek kolaydır çünkü. Yüzeyde yapraklar kulesi kupürleri. Onlar gövde gibidir. uzatılmış bir şekil, yoğun, kösele bırakır. sapı üzerinde birbirlerine ve benzerler çıkışına yakın büyür. çiçek yerine yavaş yavaş büyüdükçe Ancak, nadiren görünür. Onların Çiçeklenme Zamioculcas da oldukça "eski" çağında başlar. sac-kulak tomurcuk alt kısmındaki ok görünür soluk yeşil renk, sepal bir "perde" ile kaplı. Birkaç için büyük bir burç durumunun yetişkin bölünmesi, ya da bir tabaka yönteminde yayılır bitkiler.

tutukluluk koşulları

Aborijin vatan çiçek - Afrika Tropikler. Bu nedenle Zamioculcas kadının mutluluk güneşi ve suyu eksikliğini yanan korkmuyor. Onları olduğu için loş ışıkta ZZ oldukça rahat, aydınlık, güneşli yer hissediyor olsa da, hala bekliyoruz. Ama gerçekten tahammül etmez neyi bitki, aşırı nem var. Bu nedenle, hazneden sulama suyu sırasında daha iyi tahliye etmek. bir saksı içinde toprağa bileşimine ilişkin olarak, en uygun olan bu tür bir karışım olacaktır: siyah toprak veya bahçe toprağı, kum ve çim - aynı oranlarda.

bu harika bitkinin ile evinizi dekore edin ve ailenizin refahı ve barış hakim olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.