ModaTakı

Gümüş çapraz siyah Acaba neden?

Gümüş - mistik metal değerlerinin en zengin. Bu dekorasyon için kullanılan ve Hıristiyanlıkta ritüel eylemler edilir. Ayrıca onun takipçilerine her türlü kullanılan gizli bilimler. Metal net kötü ruhlar, iftira ve nazar etkilerinden onun giyeni koruyabilir inanılmaktadır. Bu gümüş bazı insanlar üzerinde siyah haç döner neden hemen hemen tüm sihirbazlar açıklamak budur. De ki, madenin onları jinxed ve tepki verir.

Aslında, gümüş haç siyahtır neden olarak bir açıklama, birkaç bulmak mümkündür. Ve hepsi mistisizm ile ilişkilidir değil. Tabii ki, bu açıklama inanabilir daha o bir kişinin üzerlerine Allah'ın korunmasını aldığı Vaftiz sırasında boynuna asılı orijinal haç,. mantıksal olarak düşünmek Ama eğer sadece haç karartmak. Aynı zamanda herhangi bir iç çamaşırı takı karartmak edebilirsiniz: yüzük, küpe, bilezik. o ne bağlı olduğunu mı?

o gümüş ve vücudun hastalıkların bağlantısıdır - Başka bir ortak inanç gümüş haç siyah olmasının nedeni vardır. Süslemeler koyulaşması karaciğeri ve böbrekleri gösterir inanılmaktadır. Ancak, bilimsel olarak bu noktada verileri valide. Kesinlikle bir şey biliyorum - kararmış nedenini gümüş zincir, çapraz ve diğer süs eşyaları, kimyasal bir reaksiyondur. Evet, her zamanki kimyaya aşağı gelir. aslında her türlü gümüş çok güçlü bir oksidize edilir bakır, içermesidir. Bunun için önemli bir antioksidan, normal insan terleme olduğunu yerine kükürt bileşikleri içeren amino asitleri içerir. onlar reaksiyona neden bu.

Ama neden gümüş haç çoğunlukla kararıncaya? Bu sorunun cevabı, insan vücudunun yapısında yatıyor. Bu bir çapraz zincire askıya göğsünde, oldu, ter bezlerinin büyük bir sayıdır. Gün boyunca, herhangi bir kişinin vücut teri ve sebum, tepki ve gümüş yeterince büyük miktarda ayırır.

Sonra bira doğru soru şudur: "gümüş haç hepsi ve her zaman değil, siyah Neden?" cevap için ayrıca anatomi dersleri hatırlamalıyız. Her birimiz ter eşsiz bileşimi. Bu hormonal olarak organizma ve metabolizma genel bir durum olarak tanımlanır. O kadar olur insan vücudu "hormon fırtınalar" durumunda metabolizmasını hızlandırarak , ya da sadece, fiziksel aktivitenin artırılması ter değişmeye başladığında sizin yaşam tarzı, diyet veya ikamet yerini değiştirerek. Bu duruma göre, daha normal bir ses seviyesi olarak değişiklik ve amino asitlerin düzeyi ya da ter asitlik değişir. Bu seviyeyi arttırmak ve aktif gümüş oksidasyon süreçlerini ortaya başlar.

Eğer koyu gümüş var ise, merak etmeyin. Belki sadece kendi yaşam tarzını değiştirmek için biraz, ama her ihtimale karşı, sen ciddiyetle hormon düzeyleri için kan testi geçmek gerekir süslemeleri için siyah sağlık durumunu takip ederseniz. Nitekim, detay herhangi bir hastalık tehdidi üzerinde asılı bedenini ayarlamak için zaman içinde yardımcı olacağını doğru olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.