Sanat ve EğlenceMüzik

Evo Grubu - XXI yüzyılın müzik

EVO Grubu (Yörünge Ebedi Sesi) - Rus kaya sahnenin yükselen bir yıldız Severodvinsk'te ortaya çıktı. oluşumunun resmi tarih - May 12, 2009. müziğin tarzı trancecore, elektronik sonrası Hardcore olarak tarif edilebilir. Bu türler nispeten yakın zamanda ortaya çıkmıştır, fakat zaten dünya çapında birçok gencin kalbini kazandı. Transkor ağır riffs ve örneklenmiş (sayısallaştırılmış müzik parçasını) her ikisini de kullanarak, tipik bir kaya ve trans ses bir karışımıdır. Bu unsurların her birleştirerek, grubunun, toplu başlığı ile uyumludur Evo çok benzersiz bir ses aldı.

aşağıdaki gibi Dolayısıyla, şimdiye kadar grubunun bir bileşimidir:

  • Roman DONSKOFF ( «Dread») - gitar;
  • Dima Telegin ( «Mad Dee») - vokal ve numuneler;
  • Dmitry Stesyakov ( «MBond») - rap ve beatbox;
  • Maksim Sirikov ( «Şikago!») - gitar;
  • Dima Baev ( "Uzay Balık") - bas;
  • Misha Romitsyn ( «Hayır Ember») - geri vokal.

Dmitry Telegin grubunun kurucusu ve baş ideolojik lideridir. verdiği röportajda, o EVO grup ticari bir proje değildir ve şov dünyasının modern dünyada çok az ortak olduğunu söyledi. onlar sert çerçeveler kendilerini tanımlamak yok çünkü Aynı nedenle onlar, kesin tema bültenleri demiyorlar. Tüm kalp ve başka bir şey geliyor - Müzik ilham katılımcılar geldiği zaman, bu onların müziğin başarısının sırrı doğar.

Özellikle kayda değer diskografi Evo. Kaya bandı halen 2010 yılında çıkan son hangi 4 demo albüm, yanı sıra 2013 yılında piyasaya sürüldü ve denir bunların son 4 tam uzunlukta albüm çıkardı "yıldızlı zehirli nefesi."

Dima Telegin geçici projeyi terk etmek zorunda kaldı vokalist, ama grubun geçmişi orada sona ermedi - 2010 yılında Evo grup bir kriz ile karşı karşıya. adamlar zorluklar vermek ve yakında neredeyse aynı kompozisyonda, tekrar yaratmaya başladı vermedi. Tabii ki, şarkı ve temalar ses değişti, ama bu grubun gelişiminin bir göstergesidir. Çocuklar, orada dur onun ideale müziğin sesini yaklaşmak için deneyin asla.

Evo bir grup varlığının kısa bir süre için onların yorulmaz enerji, yaratıcılık ve yeni fikirler sayesinde sadece yerli sahnenin Transkor üstüne gül, ancak yavaş yavaş yabancı ülkelerde popülerlik kazanıyor değildir. onlar gerçekten benim fanlar takdir ve bu büyük bir artı çocuklar, sırayla, onların putları bağlılık ve sevgi karşılar. İlk albümünü çıkarttıktan sonra, bant her zaman pozitif duyguların çok yaprakları canlı performanslar, hayranları delighting, ülke çapında seyahat etmeye başladı. Neyse hayranları için, grubun oluşturulması ön planda konser faaliyetleri.

Evo grubun şarkıları inanılmaz samimi ve onları daha iyi ve daha insancıl hale getirmek için, seyircinin kalbini ulaşmak için tasarlanmıştır. küfür rağmen, sözleri, şarkı "kulakları kesilmiş" değildir ve anlatım anlatım sadece belirli bir düşünceye odaklanmak için yardımcı aynı anda bulunur. Evo tema şarkılar çeşitlidir: sosyal ve hatta siyasi sorunlar ve ideoloji ve sevgi konularında olarak gündeme çocukların hepsi genç bağrına tabii ki,. Evo Grubu - XXI yüzyılın, biraz boşluk müzik, ama bütün korkuları, düşünceleri ve arzuları ve gençlerin endişeleri yansıtıyor çünkü bugünün gençleri çok yakın aynı zamanda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.