GüzellikSaç

Eve yıldırım Yöntem: nasıl hidrojen peroksit ile saç rengini değiştirdiği

Birçok güzellik salonları, mesleki hizmetler sunmak olmasına rağmen, birçok insan hala evde saç boyama gibi bir işlem yapılması tercih ederim. Eğer yeni bir şekilde olması için sabah geç eve gelirse Bazen, örneğin, gerçekten çok kullanışlı.

cesaret edenlerin çoğunluğu saçınıza hafifletmek kendinizi, boya saç ağartma için kullanılmaktadır. Oldukça etkili, ama pahalı. Bir daha ekonomik ve basit bir yöntem yoktur. Ancak, yaklaşık hidrojen peroksit ile nasıl discolor saç, her şeyi bilmiyorum teknolojisi her ne kadar - en basit. açıklama gerekli peroksitin kendisi için, daha kesin olarak, düzgün bir ışık ve sıvı tatbik için% 3 çözeltisi ve sprey dağıtıcı.

doğal olarak yeterli saçlarını kurutmak kendisi güçlü prosedürü beyazlatma sonrası şampuan kullanın şartına kuru yıkayın: Boya öncesi saç hazırlamak gerekiyor. saç kuruduktan sonra, iki tarafta dağıtmak ve bu da bir atomizer ile tepkimeye sokularak tutamlar halinde ayrılır. Nasıl discolor saç hidrojen peroksitle kısmen? Yalnızca üst sarmalını hafifletmek planlıyorsanız sadece sıradan selofan koruyabilir alt etmek düşmemeye çalışan, bunları işlemek. Sen vurgulamak için bir şapka giyebilir - bu onların normal tığ almak için renk ipliklerini tabi yoluyla.

İhtiyacınız olan tüm saçını hafifletmek için ise, iplikçik tarafından tüm kafa, iplikçik geçmesi gerekir. işleme çözümüne sonra yaklaşık otuz dakika boyunca saç bırakmak. Bu süreden sonra, hidrojen peroksit soğuk suyla gerekli durulama ise, o zaman derin bir nemlendirici kremi veya restoratif saç maskesi uygulamak gerekir. Saç daha hidrojen peroksit, reaksiyon devam etmektedir gibi, doğal olarak kurumaya daha iyidir ve kurutucudan ısı etkisi güçlendirmek için ve saç yapısına yok edebilir.

saç kuruduktan sonra yıldırım sonucu görülebilir. Saç koyu, daha sert hafifletmek anlaşılmalıdır. Sonuç oldukça görünür değilse Saç parlak renkler, hatta belki de iki hafta koyu aydınlatma ile yine iki haftada tekrarlamak zorunda, ilk çağlardan rengini ve edilebilir. Çoğu zaman bu bir günde hidrojen peroksit ile discolor saç tamamen kendi yapısını tahrip edildiğinden, gerekli değildir - onlar kuru ve kırılgan hale gelir kötü, penye istiflenmesi ve genel olarak büyüyen durduramaz edilir.

İki hafta içinde, saç yavaş yavaş gelecek ve açıklama kendisinin prosedürü saç yapısına oldukça zararlı olduğu için çok önemlidir, asgari olumsuz etkisi ile aydınlatma yapmak mümkün olacaktır.

hidrojen peroksit ile saç rengini nasıl anlayın, yeterince basit, ama o hemen istenilen gölge olsun anlamına gelmez. açıklama bir krem ya da köpük tonlama kullanmak gerekir sonra bu prosedür saç boyunca eşit temel tonu bırakmaya sadece bir hazırlık aşaması olduğu için güzellik salonları ve evde de istenilen renk elde etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.