Haber ve ToplumKültür

Elena Nikolaeva - aktris. Filmleri, biyografi ve kişisel hayat.

Şık ve kırılgan kız, sevgi dolu büyük SUV ve iddiasız papatya - Aynı aktris Elena Nikolaeva. Onun katılımıyla Film ve dizileri olumlu son birkaç yıl içinde çok sayıda filmin eleştirmenler tarafından algılanan ve her zaman geniş bir kitleye toplamak.

Çocukluk ve okul yıl

Elena Nikolaeva - aktris, Embankment'in üzerinde "Girl", "bahar taslak Tarihçesi", "Ev" gibi böyle sansasyonel filmlerde bize bilinen, ilginç bir biyografi ve güzel bir hayat hikayesi vardır. O 9 Şubat 1983 tarihinde doğdu. Annesi - Ünlü balerin.

Büyükanne Helen de yaratıcılık yabancı olmayan bir insandı. Aktif olarak amatör çalışmalarına katılan amatör theatricals içinde iyi oynadı. aktris kazançlar içinde torununu gördüğünü.

4 ila 6 yaşından itibaren Lena çok özenle artistik jimnastik yapan. Herkes o bir dünya şampiyonu olabilir, büyüdü düşündük. Ama gelecek "yıldız" büyükanne kızlar lapa yemeye orada yasak olduğunu beğenmedi ve o oradan aldı.

9 yaşında anda kız bale okulu Borzov kabul ve 11 yıl oldu - o genç öğrenci oldu tanınmış Igorya Moiseeva Ensemble, içinde. Başarıyla tamamladı ve daha sonra askeri topluluğu "Rus Sky" dans etti.

GITIS Okumak

2001 yılında, Helen Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu'nda kız arkadaşı ile uyum içinde hareket etmeye karar verdi, ama oraya edemedi. O kuvvetle üzgün olmak ve sadece Tiyatro Enstitüsü'nde, gelecek yıl için hareket etmeye karar verdi. Ben tazelemek ve önümüzdeki yaz GITIS (RATA) girdi. O A. Kudryashov başkanlığında yönetmenlik bölümünde bir oyuncu olarak çalıştı.

İlk rolü ...

Elena Nikolaeva - aktris, çok sayıda yerli film ve dizilerde mükemmel lider roller oynamıştır. Onun çalışmalarının tamamı olağanüstü yetenekli ve şaşırtıcı gerçekçi.

İlk kez Elena Nikolaeva 2003 yılında bir filmde rol aldı. Bu adam ve hatta büyük işe ofis ayartıcılığına, onun için her şeyi yapmaya hazır "otmazatsya" çabası film iniş kuvvetlerde hizmet etmek isteyen bir ilişki Wani ve ışık anlatır, "bahar taslağın Tarihçesi" oldu. Elena kızın bir arkadaşının rol oynamıştır.

2006 yılında, gelecekteki aktris GITIS mezun "Milletler Tiyatro" alındı. işin onun yeni yer yaygın "Atölye Oleg Kudryashov." tanındı sonra

... ve ilk başarı

2007 yılında, Elena Nikolaeva birlikte Irina Kupchenko ve Alexei Petrenko gibi ünlü aktörlerle, drama oynadığı "kıyısında ev." filmin bu büyük bir popülerlik çok iyi eleştiri konuşulur oldu.

genç oyuncu sokaklarda öğrenmeye başladılar bu film sonra oldu. Biraz popülerlik kazandı ve modaya yönetmenler vurulması konusunda ilginç teklifler aldıkları başladı. Aynı 2007 yılında "Kalem ve Kılıç", "Bardak", "Yardım Hattı" rol vardı.

"Kızlar" için "tutku Fonogramlar" Of

2008 yılında, iyi bir rol Elena Nikolaeva için, hem "bereket boynuzu" düştü. O, "Girl" de rol aldı - lüks bir yaşam hayal basit Moskova liseli Lena Yartseva hakkında bir film, ama hapse girmeyecek ve esas mesleğini bulma - ötüyor.

Tüm şarkılar Elena Nikolaeva yalnız seslendirdi. O da "Tuzak" ünlü ana isabet yazarlarından olmuştur. aktris mükemmel performans için Andreya Tarkovskogo, II Uluslararası Film Festivali'nde Başkanından özel bir ödül aldı. İlginçtir, bu film adaşı kız vuruldu - Nikolaeva Elena Vladislavovna.

set deneyimine Edinilmiş ve artan beceri filmde Elena mükemmel oyun sağladı ile "Ben döneceğim" Aleksandrom Porohovschikovym, Elizavetoy Boyarskoy ve Alla Rogovtseva. Zor ve huysuz karakteri ile bir kız - O Ghouls görev verdi.

2009 yılında, o melodram oynuyordu "tutkunun müziği." bu filmde çalışmayı hareket için, aktris, "Kitle Seçimi Ödülü" ve seriler "İskitlerin Altın" ödül aynı zamanda çok popüler oldu.

Elena Nikolaeva. Filmografi, yetenek yeni yönleriyle

Elena Nikolaeva rol diğer filmler, birlikte, ayrıca "yardım hattını" (Lucy), "Tıknaz" (işadamı'nın kızı Tanya), "Freud'un metodu" (acemi Araştırmacı takım Lydia Fadeev), "Wii".

kimin filmografi iki düzineden fazla çalışması yer alıyor Elena Nikolaeva, izleyicilerin tüm kategoriler için her zaman farklı ama aynı derecede ilginç doyum olmuyor. Biz işinde en başarılı bazıları listelenmiştir.

evinde karşılama misafir - filmi "İki kış ve üç yazlar" (Barbara Inyahina) büyük bir aile Pryaslins hikayesini anlatıyor, kollektif çiftlik başkanı Anfisa Minina Komünist Podrezova Evdokimov bir savaş gazisi ve tempolu Lukashina Inyahine Barbara sert Sekreteri, öyle olduğunu anlamak için verdi. Savaş yılları, bütün sıkıntı ile başa çıkmak için çalışıyoruz Lukashin ve Anfisa Minina birbirlerine, sıkı çalışma ve güçlü insanların, duygusu - bu filmde ne gösterilmektedir edilir.

Dram "Skerries-18" (Tatiana, Andrew kardeş) birçok izleyiciler şok etti. Komando Evgeniy Sormatov Karelya gönderilen ve onunla bir kaç yıl önce ölen mektubu, Andreya Egorova sürer. Onun arkadaşının tüm ailesini toplar ve herşeyi anlatır ve sonra geri dönüyor. Bu fırtına geciktirir. Şu anda, Elena yanlışlıkla silah kaçakçılarını bulur. Elena, Eugene ve Tatiana teröristler tarafından rehin tutuluyor - Ve şimdi üç var.

filmografi "brooby" (ales) iyi oyunculuk işi doldurulan burada Elena Nikolaeva, yetenek ve komedi vardır. Bu filmin arsa basittir: bir kaç kadın Alice ve Kiril düğün bozmaya Küba'ya olsun. Onlar Panama'ya sinek ve karakolda gece geçirmek, örneğin, planlarımızı gerçekleştirmek için geçmesi gereken çok şey vardır.

"Çiçekli eğrelti kadar" serisi (Olesya Murashova) - gerçek yaşam durumları ve tanınabilir olaylarla doludur bir öykü. Kirill gazeteci aniden Altay bulur, mistik yayılma alanı garip düşünce ve komik durumlar doğarlar. Paralel dünyalar, o çıkıyor, kesişir. Ve onların toplantılarda bazen garip şeyler meydana gelir.

Elena Nikolaeva oynar tüm kahramanlarından, ana şey her izleyici hakkında meraklandırıyor, gerçekten iyi, güçlü, dürüst insanları elde söylemeliyim. onun bu kadar büyük bir sicili vardır Belki de bu yüzden.

Elena Nikolaev ve Igor Nikolaev ne bağlar?

eşi Igorya Nikolaeva - Yerel Magazin genellikle neyi aktris Elena Nikolaeva hakkında hikayeleri her türlü görülebilir. Gerçekten de, genç sevgi ve ilk eşi, şarkıcı ve besteci Igorya Nikolaeva Elena adında. O bir oyuncu tam adaşı olduğunu, ancak birbirinden tamamen farklı insanlar. Igorya Nikolaeva ilk eşi şimdi ABD'de yaşıyor ve Rusya'da neredeyse görünmez. Eh, İgor Nikolaev şimdi Julia Proskuryakova evli.

özel hayatı hakkında gerçeği

Aktris Elena Nikolaeva on yıldan fazla süre evli olan, kocası Konstantin aradı. Küçük onun hakkında bilinen: o sanayinin uzaktır ve gazeteciler konuşmak sevmez. Ben hemen GITIS sonra denize annem ile gittiğinde gelecekteki kocasının ile, o, seyahate araya geldi.

Elena Nikolaeva - iki sevimli çocuk mutlu annesi. O 5 yaşında bir oğlu ve 2 yaşındaki kızı (şu anda 2014) vardır. Çocukların doğumundan sonra Elena yeni yetenek ve yeteneklerini açtı. Şimdi pişirmek ve iğne yapmak seviyor. giysi rengi aktris ruh seçer. Genellikle, sarı, gri ve kahverengi. lale ve papatya - O çiçekleri sever.

Şu anda, aktris Milletler Tiyatrosu'nda Yevgeny Mironov öncülüğünde çalışıyor. Biyografi Elena Nikolaeva - sade elde edilebilir ne derece belirgindir, ancak inanılmaz yetenekli bir kız.

Elena Nikolaeva - aktris olağanüstü sanatsal yetenek değil, aynı zamanda büyük bir yönetmen kazançlar sadece sahiptir. Belki yakında o yeni rolü kendimi denemek için cesaret ve biz bu yetkiyle ilk bağımsız çalışmalarını göreceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.