IlişkilerDüğün

Düğün konuk için Elbiseler - ne seçilir?

Bir kutlama için davet edilir ve böyle bir olay için ne giymek üzerinde başını kırmak? Bu durumda, lüks ve şenlikli bir şey. Ancak, sorun misafirler için gelinlik için kıyafet zorunluluğu olmamasıdır.

Bazı elbise tercih?

ihlal edilemez bir önemli kural yoktur. düğün misafirler için elbiseler bu kıyafeti nedeniyle sadece gelin için, beyaz olması gerekmez. Ama aynı zamanda, siyah bir tatile koymak çalışmayın. En iyi seçenek düğün misafirler için elbiseler parlak renkler ve sade tarzı bir elbise giymek istiyorum. kumaş mavi ve zümrüt tonları elde dikilmiş giysi Çok zarif bir görünüm. Ayrıca, çok dikkat çekecek bir elbise giymek mümkün değil. Biz o gün gelinin payı denk geliyor ve andır hayatında tek şey bütün övgü unutmamalıyız. Ve onun giysi muhteşem doğasının hayran bakışları mücadelesinde ondan avuç almaya sakıncalı olacaktır. Ne davet ya gelin kendini bu güzel olmayacaktır.

Bazı tercih elbise tarzı düğün misafirler için

Eh, eğer nedime aynı renk ve stil giysileri tercih edin. bakacağız Mükemmel gelinlik uzun misafirler için, düz. tüm nedime güzel rakamlar, tarz bebek dol veya kalem etek kıyafetler seçmek mümkündür. Gelinin aksesuarlara tonda eşleşti kıyafetler, bakacağız iyi. Kırmızı, pembe turkuaz, mavi ve yeşil: Ama elbise ve diğer renkleri giyebilir.

ayakkabı

Yine size obuete hangi ayakkabıyı önceden belirlenmesi gerekir. Çeşitli yarışmalarda yer almak istiyorsanız yüksek topuklu giyme. Böyle ayakkabılarda sadece rahatsız bile dans. düğün Tüm gün süren unutmayın, bu nedenle ayakkabı tür seçim ne önceden düşünün.

sahte mücevher

Takı ve diğer aksesuarlar büyük miktarda koymak için gerekli değildir. Daha iyi inci seti sınırlamak için - küpe, kolye, bilezik ve yüzük. Bu seçenek her kıyafete uygundur ve çok yavaşça bakacağız. Eğer inci beğenmezseniz, sen Rhinestones kostüm takı seçebilirler. Ama bu takı ucuz ve "alyapistyh" Bir olmalıdır unutmayın.

çanta

Bir kambur seçmeyin. Pençelerinden tercih etmek daha iyidir. Bir giymek karar verirseniz inci kolye, iyi ve debriyaj onu sokup. Bu kombinasyon bile bakmaya avantajlı olacaktır basit bir elbise. renk ayakkabılarla kombine edilmelidir.

ideal bir seçenektir

Ben misafirler için elbise hazır bir versiyonunu sunuyoruz. pastel renkler ve ince uzun bir tarzda çok güzel bir görünüm kıyafetler. Böyle bir elbise için kumaş çok hafif ve akan olmalıdır. Sevmediğiniz giysiler uzun Ama eğer yukarı ve kısa alabilirsiniz. Bir moda bugün asimetri uyum ve zarafeti ön plana. Ama bebek-dol veya kalem etek tarzında elbise, ayakkabı yüksek topuklu olmalıdır eğer hatırlıyorum. Lütfen Bu ekip için ayakkabı almaları gerekmektedir. Takı bir parlak pick up, ama hantal olamaz. Küçük saplama küpe ve ince kolye - büyük.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.