Entelektüel gelişimiDin

Çalışma için Namaz. Kim ve nasıl dua edileceğini?

öğrenmek için değil, aynı zamanda analiz etmek değil sadece gerekli olan bilgi, daha fazla olur. Toplumun dönüşümü öğrencilerimiz giderek "durdu" böylece ayak artmıştır. Onlar zor ve zor. Birçok çalışma için dua ihtiyacım var. Lord ve öğrenci ve velileriyle birlikte okul kendilerini dışarı ağlama için. verdiği destekten ötürü daha yüksek bir güce sormak nasıl bakalım. incelemek için bir komplo sığdırmak için, ve kimin daha iyi dua kendilerini hissetmek.

Neden yardım ihtiyacı mı?

Önemli olan nokta. eğitim için Namaz aylakları ve geçinip yardımcı olmayacaktır. Yalnızca azizlerin güvenmeyin gerekir ve davranışları hakkında da düşünmek. Bu konuya ahlâk ve gerçekçi yaklaşımın bir parçası değil. kişi, okumak bile öğretmen kendisine söylediklerini dinlemek istemiyorsa nasıl acaba, bilgi satın alınacak? Rab beyinde sinirsel bağlantılar oluşturarak, özel bir makine olduğunu düşünmeyin. Bu aptalca. Yardım bambaşka üzerinde geliyor. Biz bilginin çoğu zaman bunların yüzünden çok fazla olduğunu kavrayamaz. bilgi bolluğu sinir, hatta depresyona neden olur. bilginin bir devlet gerçekten ne olacak?

Buna ek olarak, çocuklar genellikle kaybolur nedeniyle güven eksikliği cevap edilemez. Onlar malzemeyi biliyor ve anlıyoruz ve dilden kelimeler gitmez. Bu gibi durumlarda, çalışma için dua kesinlikle yardımcı olacaktır. İnsanın ruhunu Destek sessizce onu göndermek ve Lord ve O'nun melekleri gücünü güvence. bunlar için, bize bu ülkede yaşayanları dikkat çekmek için var. Ama bu bir kişinin inandığı güçlere bakmak. İkincisi çok önemlidir. Neden boşlukta namazını? başvuruda hangi Uzay, özü ile doldurulmalıdır.

Namaz iyi çalışma

Bize uygulama hakkında konuşalım. İnsanlar doğru adrese sık sık ve kime ilgileniyorsunuz? Bazı kutsal ihtiyaç yoksa Rab sormak? Aslında, namaz sevgi ve güvenle çalışma okunur. Sonuçta, gerekli manevi yardım şeklinde bir cevap bekliyoruz. Kim bu duyguları neden olur? Rab ve onun sadık takipçileri. o sözü kim olduğu önemli değil çünkü. Rab Tüm dualar gidin. Ama samimiyet ve inanç dolu sadece. Pharisee ve publican benzetmesini hatırla nokta metinde değil, ruhunda. siz gerekir İşte böyle öğrenci kayma bir dua ile bir kağıt parçası değildir gerekiyor ve Yağmur yağmadan açıklar. Aynı ebeveynler ile.

Değil o mırıldandığını fark, Tanrı'nın tahtını ulaşamayacaktır. duaların metinleri takip bulunmaktadır. Gayet iyi kullanılabilir dikkate alınarak. kelimelerin özü Allah'a giden öğrenci yolun rehberlik etmek aziz istemektir. Yani yeni bilgi ve düşüncelerin araştırmacı alınan bilgiye ruhuna seviyesine yükselebilir. başkalarının zararına olmamalı kullanın veya insanlığın yararına.

dua metni

Öğrenci için:

  • "Preblagy Rab! Kutsal Ruh'un rahmet senin kulu (isim) aşağı gönder. öğretmen ve öğretmen bilgiyi Heeding Thy şan, ebeveyn konfor artabileceği, kuvvetler güçlendirmek edelim. Vatan ve Kilise yararlı olmak. Amin! "

Eğer anlamını değiştirmeden bırakarak Metin küçük değiştirirseniz kötü hiçbir şey olmaz. sınavdan önce Namaz:

  • "Rab İsa! Testten önce senin kulu (isim) korusun. Ben tüm engelleri hakim ve istenen başarıyı elde ettiğini, sizden yardım gönder. Sen, Tanrı, Vatan ve bana faydası! Amin! "

İşte aynıdır. Metnin dinlenme olmamalıdır. Özellikle diğer kelimenin ruh gidince. Sen kendin Rab ile konuşurken, istemeye karar.

Bu dua yardım etmiyor?

Tüm bugün niyetle kadar götürülür. Orada ateist bir aile. Böyle şeyleri genelde Bazı insanlar sanmıyorum. öğrenmede yardım için dua herkes için değil çünkü. Bu inanç üzerine kuruludur. Bu deyişle, ama bir anlamda değil, vurgulanmalıdır. Sıfırdan O ortaya çıkmaz. Ve Tanrı ruhunu almaz dua, bu gerekli değildir. Diğer yöntemler vardır. Diğer itiraflar temsilcileri hakkında birkaç kelime. Bazen Ortodoks aziz bakın. Hiçbir yasak burada yok. Tanrı tektir. Ben tapınağa gitmek zorunda mıyım? Bu sorun kişisel. Hiç kimse bunu, ve başka türlü emin olduğu bir diyecekler. Ama bazen kilisenin içine bakmak tavsiye edilir. Özel bir atmosfer, sinir sistemi üzerinde olumlu etkisi ve Rab güven düzeyi var.

Çalışma için Komplo

Bu insanlar Thomas kâfirleri diyorsunuz ne? Bununla sorun yok olarak. Halk bilgelik tavsiye ve öneriler bir sürü doğurdu. Eğer bunlar pratik komplo çalışma inanıyoruz. Akşam okunması tavsiye edilir. Bu başarıyı aramaya nasıl yazmaya kağıt boş bir kağıda olmalıdır. dikkate kendi potansiyelinin seviyesini alarak ayrıntılı olarak yapın. Bu altın madalya için salıncak arzu sert troechniku olduğunu. Mantıklı? Mum ışığında olmalıdır metnin düşünmek. Yaprak rulo kaplama. mumdan mumu kapatın. Anlatsana:

  • içten dileklerimle - "Bu mektupta yazılıdır. Gerçek gelsin ve bu yüzden, duvarlar olmadan Okuldaki bütün çıkıyor! Amin! "

yastık altında pişmiş sihirli bir paket koyun ve uyu. Bir başarısızlık olduğunda ritüel tekrarlayın veya performans düzeyini artırmak. Eski paket yanığı.

Sonuç

Yardım için, iman ettiği kuvvetlere uygularken, onlar sizin için tıkınma olmayacak unutmayın. Bu adamın işi. Daha yüksek varlıklar ahlaki ve manevi destekler. Onlar, kendine güven ortaya çıkmasına katkıda düşünce ve tepkimenin hızını arttırabilir. Tanrı Hıristiyanların içinde triune olduğunu. Yani, cevap tekrar Ruh olsun. Bir insanın yaratıcı doğmuş nerede budur. Bir bellek ve beceri kendini oluşturan ve tren olmak! çalışmalarınızda İyi şanslar ve başarı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.