ÇirkinlikInşaat

Böyle bir yapının avantajı şudur: bir çatı ile bir bardan Ev?

Yeni bir konutun inşaatı - Bu geliştirici (a topraklarında) yayınlanmıştır kaç katlı gelecek evin, büyüklüğü ne olacağını karar verir ve yapı malzemesi bazıları inşa edilecektir gelen her şeyden önemlidir işin büyük miktarda vardır. Sadece bu temel yönlerini tanımlamak için, mümkün olan en kısa sürede ve makul bir fiyata projeyi uygulamak mümkün olacak evde projesi, bir inşaat şirketinin, seçimine devam edebilirsiniz.

Yani, en popüler yapı malzemelerinin biri bir ağaç olarak kabul edilebilir. günlüklerden İşlenmiş kereste çok popüler ve bu nedenle en sık özel binaların yapımı için kullandı. en pratik ve uygun fiyatlı konut türlerinden biri olan, onun popülaritesinin zirvesinde bugün kalır - bir çatı ile bir bardan ev.

Kullanışlı ve çok fonksiyonlu ev - her sahibinin rüya

Neden özel evlerde yapımı ahşap yapı malzemeleri yardımı ile yürütmek için daha iyidir? bir çatı ile bir bardan ev gibi yüksek teknolojik parametreler ile karakterizedir çünkü cevabı, basit:

  • mükemmel ısı yalıtımı;
  • Çevre dostu ev;
  • yüksek performans seviyesi;
  • dayanımı;
  • güvenilirlik;
  • göreli ucuzluğu.

Bu tuğla veya panelli binaları önünde ahşap evlerin avantajları tüm liste değil, ama onlar en ortada. Eğer bir çatı ile bir bardan bir ev inşa etmek istiyorsanız, geliştirici doğru olunacağına üzerindeki yükü hesaplamak profesyonel mimarlar için açmalı, sağ gelecek evin projesini yapmak ve kereste için günlüğün iyi tipini seçecektir.

Seçilen inşaat malzemesi gelecekteki yapısının kalitesi ve dayanıklılığına bağlıdır

Özelliği ahşap yapı malzemeleri her durumda ortaya çıkar büzülme vardır. En önemli şey - sürecini minimum yapmak ve bireysel kirişlerin toplam deformasyonunu önlemek için, günlüğün sağ türünü seçmek gerekir. Bir tortu ve kalıntı bırakmadan: Tüm giriş Kabin iki kategoriye ayrılır. o dayanıklılık, yalıtım ve inşaat yüksek bir güvenlik düzeyi sağlar - konut binaları, kalanı çerçevenin daha iyi kullanılması için. Aynı zamanda, geri kalan karkas birçok farklı türleri vardır.

ahşap evlerin yapımı için günlük türünü seçin

Örneğin, log-ev inşa popüler - şudur:

  • "Norveçli kabin";
  • "Kap";
  • "Ohryap olarak";
  • böylece "fincan Ters" ve. D.

Bu bir oluştururken mimarlar, çünkü günlük kabin bu tür, dayanıklı olan bir çubuk 6x8 gelen evin tasarımını bir çatı, genellikle bu seçeneklerden birini kullanın. o planlama ve mekan doğru, akılcı kullanımını oluşturmak söz konusu olduğunda, tavan varlığı - bu en iyi seçenektir. evin çatısında önce tavan Oysa - bu o bile mağaza yoktu bir yardımcı odası, ama şimdi geliştiriciler evde sözde tavan konut yer haline, maksimum kullanılabilir kare görüntüleri kullanmaya çalışıyorsunuz.

bir çatı ile bir bardan Ev - şık, kaliteli ve kullanışlı

o tavan arasına olsa - bu oda oldukça küçük, ama yine de örneğin dinlenmek için harika bir yer, evde küçük bir yatak parçası olabilir. Bir seçerken dikkate Bir şey ev projesi 6x8 bir çatı ile bir bardan - ışıktır. Evin bir parçası odası bodrum veya bir Çekmeceli görünmüyordu maksimum olmalıdır olduğunu ve ayrı bir oda var. Doğru, uygun proje seçimi ile yanlış olması değil, bir çubuk şablonlardan hazır seçenekler, ev portföyünde zaten güvenilir bir inşaat şirketi ve mimar, seçmelidir.

çok daha uygundur, ancak, daha sonra ortaya çıkan sonuca göre şablonlar veya tasarımlar daha pratik ve ekonomik olduğu için, sık sık son gelişmeler basitçe, birkaç yıl sonra, modern gereksinimleri karşılamayan, ancak seçilmiş inşaat tamamen bağlıdır - Geliştiriciler çok sık başlangıçta yeni bir proje oluşturulması düşünülmektedir şirketi.

maksimum kullanılabilir alanı kullanın - Her oluşturucu arzusu

Orada bir planıdır ve maksimum fayda için kullanmak istediğinizde, bir çatı ile bir çubuk 6x8 bir ev inşa - bu büyük bir seçenektir. Tavan Arası - dinlenmek için mükemmel bir yer değil, aynı zamanda evin toplam alanı en fazla 50 metrekare olduğunda çok faydalı olacaktır ek bir oda değil, sadece olduğunu. m.

Evin yapımında tavan varlığı nedeniyle özellikle çatı, projenin plan ve inşaat etkilenmez ve tavan çatısı böyle verandalar olarak evin çatısına, diğer bölümünde farklı olmamalıdır.

kime bu görevi emanet - bir rüya ev yapacağız?

Eğer bir çatı ile bir çubuk 6x9 bir ev inşa etmek istediğinizde, hesap bir şey katmak gerekir: ahşap ile çalışan deneyimli inşaatçılar elinde gerektirir, bir inşaat şirketi seçmeliyim çünkü nerede yılların deneyimi ile uzman saflarında çalışan sayısı. Sadece deneyimli inşaatçılar bir proje oluştururken "tuzaklara" belirlemek ve inşaat esnasında kırılma ve "evlilik" önleyebilirsiniz. Ayrıca bu tür vakıf veya tesviye mesajların ile herhangi bir iş için kaldırma ve birimleri için makineleri gibi modern ekipman, bir şirket, seçmelisiniz. Aynı zamanda seçilen inşaat şirketinden bir "portföy" varlığına dikkat değer. Bu Güvenilirlik tanıklık edebilir bitmiş, tamamlanmış projelerin örnekler vardır

ve makul fiyat, inşaat şirketlerinin hizmetleri için sergilendi hangi.

Eğer bir çatı ile bir çubuk 6x6 den bir ev inşa etmek istiyorsanız, o zaman güvenilir bir firma, deneyimli bir mimar seçmek yüksek kaliteli yapı malzemeleri seçmek ve sabırla bir projeyi hayata uzman ekibi beklemeliyiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.