Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi Marii Poroshinoy: televizyon, sinema, tiyatro

Çok az insan Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu ustaları bir komedyen olarak kursunda Mary Poroshin aldı inanıyoruz. Onun rolü - olağanüstü seven ve güçlü bir karakter, iş ve kişisel ilişkilerinde yetenekli. Ve sonra, doksanlı yılların başında, seçmelere yapılmıştır salona, o aceleyle sağanak batırılmış, ran ve yazdığı Krivine'in bir kısım okumak başladı ıslak hen. sınav help but gülümseme ve Başvuru onu en iyi ciddi edilmeye çalışılmıştır olamazdı. Maria Akhmatova kabul edildi, o "bir şey daha eğlenceli" okuma istendi. O itiraz: derler, zaman komik değil ... Puşkin Poroshina utanç içinde aniden şiirin kendi çizgilerini konuştu - kahkahalar ile kükredi. Maria birinci sınıf saflarında girdi. Ve iki yıl sonra, öğrenci biyografi Marii Poroshinoy Higher Tiyatro Enstitüsü'nde devam etti. Boris Shchukin.

Maria - kalıtsal bir sanatçı. Anneannem operetlerde seslendirdi, annem efsanevi topluluğu "Huş" Bolşoy Tiyatrosu solisti baba koymak operaları olan o ergenlik ve Masha dans etti. ebeveynlerin boşanma zaman kızın üvey babası Dmitry Nazarov, tanınmış sinema oyuncusu ve tiyatro oldu.

Genellikle evlerinde aktörleri toplandı. bu buluşmanın Yaratıcı, ışık atmosfer Masha sevdim. Belki o zaman o ahşap döşeme agitploschadki tırmanma ve şarkılar, danslar ve şiirlerle rebyatney konuşma yaptığı bahçesinde tavsiye demektir "halkın sanatçısı" olmaya karar verdi.

Yaratıcı biyografi Marii Poroshinoy televizyon dizisinde küçük roller ile başladı. 1999 yılında psikolojik dram "Admirer" önemli bir dişi bir rol aldı. Bu film için esmer Poroshina sarışın perisi olarak reenkarne. Bu "Her zaman hep." Onun izleyiciler milyonlarca ve gösteri asırlık gördü kimin payı düştü ve büyük sevinç nüfusun kadın yarısı umutsuzca sempatik kahraman, ve acı verici testi. dokunaklı ve son derece inandırıcı bir oyuncu oynadığı her biri yaklaşık kırk televizyon dizisi, - Tüm Poroshina içinde.

Hiçbir az etkileyici ve sinematik biyografi Marii Poroshinoy. Göz kamaştırıcı "İzle" in büyücü Svetlana Nazarova rolü - "Gece" ve "gün" (yönettiği fantezi Timur Bekmambetov) dişi seyircinin kampında sadece gerçekten popüler aktris yaptı. onun mutluluğu işkadını Julia aynı yönetmenin "Noel Ağacı" köpüklü komedi aniden aldatılmış ve görüntü bulundu Hareketli sevilen ve uzun bir süre sinemaseverlere hatırlanacak.

Abartılı olmadan, biz gala o oyuncu Maria Poroshina oynadığı takdirde insanlar, filmde ilgilenen söyleyebiliriz. Biyografi başarısını ve sahnede içerir. Aktris yaratıcı atölyede başlayan Sergeya Artsybasheva (Pokrovka üzerinde Tiyatrosu) ve şimdi Poroshina tiyatro derneği «LA TEATR» Sergei Vinogradov vermektedir. Onun tiyatro çalışmalarının arşivinde Prenses Louise Schwartz'ın oyun "Gölge", Queen Anne rolünü sahiptir "çay fincanı" Ezhena Skriba, "Tehlikeli İlişkiler" Choderlos de Laclos üretiminde Cecile güzellikleri.

doğal biyografi Marii Poroshinoy sunum sevgili Sovyet gösterisi "Shire Krug" rolüyle bahsetmeden eksik olurdu. Vyacheslav Malezhik Kate Semenovoy Andrew Derzhavin - Farklı yıllarda İletim pop starı yapmak için talimat verildi.

Ben özel hayatı Mariya Poroshina içinde mutluyum? Biyografi tanınan aktris çocuklarda devam ediyor. İlk evliliği, 1996 yılında Pauline kızı ona verdi. Kızın babası bir aktör Gosha Kutsenko oldu. evlilik kısa ömürlü olmasına karşın, eski eşler arasındaki dostu bu güne kadar hayatta kaldı. Seraphim'i ve Agrippina - Bugün Mariya Poroshina tiyatro "Çağdaş" İlya Drevnovym ait aktör ile mutlu bir evlilik yaşayan, çiftin iki çocuğu oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.