Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Beyaz ve kabarık ... Ne kar düştü rüyalar?

insanlar sorular: cevap belirsiz değildir "onu kaybetmek olduğunu hayal nedir?" - gülecek. Ama bütün yorumcular bu görünümü ile, daha o bunun içinde ne kadar büyük önem taşıdığını kabul kar bir rüya. Onlar bu konuda bilinen yatıştırıcı ne dersiniz?

Yorumlama Zhou Gouna Rüya

Ne kar düştü rüyalar? iyi şanslar bekleyin! fayda zaten gölge çalışıyor. Ne zaman kar taneleri sana doğru düşmeye - ve başarı. Ve evini veya bahçesinde kapak eğer - ağıtçılığa. Eğer hayal Eğer düşen kar taneleri altında geçiyor, ama vücudunuzun eski akrabaları birilerini gömecek dokunmayın söyledi.

eski bir Rus Rüya Kitabı

Neden düşmüş kar rüya mı? assignation adına! Bu uzun zamandır beklenen toplantı mutluluk ile dolduracaktır. Eğer yeni yağmış kar taneleri üzerinde - giderseniz hoş bir sürpriz bulacaksınız. Kar kirliyse - Sen hayret merak tatsız olacak. öğrenecektir kötü bir şey. Bu hikaye bu kaynakta bir tüccarın kızı anlatıyor: "Ben aniden kaybetmek Hayal edilen! Sabah diğer oğlu papa bana türünün matchmakers geldi. Konuşulan nazik kelime zengin hediyeler getirdi - Bana Sevgili nazikti! Komplo gerçekleşti ve şimdi düğün bayram için arıyorum! '

İngiliz rüya kitap: Ne o hayalleri kar düştü?

Falls - Bir lekesiz adı ve şeylerin iyi akışı. karşılıklılık ve güçlü evlilikler - sevdiği ile karda yürümek. fırtına yakalandı ise - cömertçe vermek ne kader için, onurla ıslatmak şiddetli strese maruz kalacaktır. Tüm zorlukların üstesinden ve toplumun saygın bir üyesi, bir çok sayıda ve saygılı ailenin babası olacak

ezoterik Rüya Kitabı

Beyaz kar, net bulanık battaniye çevresindeki tüm kapsayan düşüyor? Sen zarar görmez. Bu durumda, hastane yatağına almak için emin olun. kar taneleri Erime - kurtarma. Akciğer hastalığı - bir kardan adam heykelini edin. Şiddetli kar yağışı nedeniyle hangi bir şey yaklaşık görünmüyorsa - üzüntü ile.

Hasse Rüya yorumu: Ne kar düştü rüyalar?

engellere - kar taneleri sinek bakın. Yere yat - Hayatta değişikliklere. Bir karla kaplı sahada yürür - sorun. Eğer rüya Eğer bu kar düştü ve dışarı çıkamaz - iş alanında zorluklar olacaktır. Parlak güneş tarafından aydınlatılmış kar, buzul erirse - Gelecekteki cesaret vericidir!

Miller Rüya

Sorunsuz bir hayat - Sadece kar görmek. Her şey evde ve iş yerinde iyi gidiyor. Fırtına - hayal kırıklığı. Umutlarınız kandırmışlar edilecektir. Kirli kar - yaralı gurur, aşağılanmaya. Eğer rüya Eğer sizin idealleri olumsuz olaylar yok edilir, ne kar yemek. kuyruk, para ve güç alarak şanslı olsun - Bir güzel dönen kar taneleri güzel bembeyaz kıyafetleri çevresindeki tüm kapsayan görürseniz! kızlar için rüya sadık seçecek demektir. kartopu oyna - yakınları ile dava (çünkü mirasın büyük olasılıkla) için.

Küçük Rüya Kitabı

Falls - bela. Kar fırtınası - refah umuduyla yıkılmasına. Kirli kar - bu duygularını incitiyor. Sen kimin kibir sadece iğrenme yapar adamı sormak gerekebilir. Kar düşer ve hemen erir - tüm korkuların bir son! Sen görülmemiş başarı ve refah bekliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.