Haber ve ToplumDoğa

Az sayıda insan gerekli olmadığını yılan korkuyor olduğu düşünülen

Muhtemelen azımız yılan korkuyor buna değer değildir olmaya ne olduğunu biliyorum. Çoğu zaman sadece kendi başlarına sadece odaklanarak, hayvanların korkuları unutun. Örneğin, ormandaki bir yılan karşılamak, eğer davranış Bu şekilde çok yardımcı olmayacaktır. Çünkü kendi korkuların, sen çok kötü sonuçlara yol açacaktır başınızı, kaybedebilir. pratikte bu tatsız hayvanlar hakkında bilgi uygulamak için mücbir sebeplerden muktedir - O ana şey, yılan korkmak bilmek nedenle gerekli gerekli değildir.

bir yatılı ev, kamp rekreasyon alanında: Her birimiz hafta sonu veya tatil doğada bir yere almak için süresince çaba göstermektedir. Bu durumda, hiç kimse bazen doğayla neredeyse tek başına çok tehlikeli kalmasını düşünüyor. Biz insanlar yılanlar korkuyorlar neden bahsedersek, çoğumuz çünkü bayağı cehalet sürüngenler korkuyorlar vurgulamak ilk gereklidir. Eğer toplantıda olduğu gibi korkacak biri korkmak saçma, Katılıyorum. Bu durumda olduğunu ve bazı yılanların yakalanmış olan görüş alanında kişi. Bunların çoğu tamamen güvenli ve olan zehirli değildir, fakat insan türünün birinden ısı atar ve masum bir yaratığın kurtulmak için hiçbir şekilde çalışmaktadır. korkmuş insanlar ilk kendi güvenliği için onu öldürmeye çalışacak çünkü bu durumda, yılan büyük acı olabilir. aslında sağlığını tehdit eden, zararsız bir yılan değildir ve sürüngen ile birlikte tanıştığınız zaman, aynı zamanda zıt bir durum vardır. Ve aslında, ve başka bir durumda nedenler vardır yılan korkmak bilmek gereklidir, ancak ana şey - onu rahat düzgün davranmaya.

yılan üzerinde konuşan insanlara kendilerini öncelikle korkuyorlar. Eğer bunu garip buluyor musunuz? Bu kadar herhangi bir başka sürüngen olarak, huzur ve sakinlik seviyorum boşuna olduğunu. O yakın kişiye sürünür bile, o ancak kesinlikle ısırmaya arzusu dışında, sadece meraktan olduğunu. Ancak, çoğumuz bu yüzden en derhal "tehlikeli zehirli" yılan öldürmek acele, hatta o kadar benzediğini en ufak bir fikrim yok. okuyuculara İlk tavsiye: yılanlar gidiyorsun bir rekreasyon alanında bulunan öğrenmek. Farklı görünmek bilerek yılan türlü herkes için yararlıdır.

yılanlar korkuyorsun engerek? Bunlar zehirli ve agresif, bu yüzden onlara yaklaşmayın. yılan durumunda, güvenle gidebilirsiniz Ve eğer burada bir engerek yuvarlak almalısınız olduğunu. Bu sürüngen korkuları hakkında konuşmak, o kestaneleri, gürültü ve yer sarsıntısı çeşitli korkar.

Onların diyet olduğu için kirpi, belki de en önemlisi yılan korkuyorlar. Doğal olarak kirpi yayınlanmaz ile, ormanda bir yılan karşılaşma, ama sen bir yaz yazlık yetiştirilen sürüngen varsa, bu kestaneleri bu belası ile baş yardımcı olduğunu.

Gürültü - Bu korkar ikinci faktör vardır yılan. Kovucular hemen her veteriner üründe satılıyor, ama Kovucunun yayar ses hayvan zihin tutabilir çünkü yazlık hayvanınızı gösterirseniz onlar sığmaz. Ve tabii ki, en etkili yolu - titreşim. Uzmanlar sürekli rüzgar tarafından döndürülür helikopter, yapılan yaz yazlık eve yüklemek için önerilir. Gürültü ve yerin sürekli sarsıntı yılan tahriş edecek ve o hızla toprakları bırakır. Demek ki değer yılanlar korkmak fark, ancak doğru bir yaklaşım bu istenmeyen misafirler bir banliyö alanı kaydedebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.