FormasyonDiller

Az çaba ve maksimum verimlilikle İngilizce dili.

Son yıllarda, uluslararası seyahat Ruslar için sıradan hale geldi. Şimdi seyahat edebilirsiniz. Bizim sakinleri başka ülkelere gitmek daha fazlaydı. iş seyahatlerinde, tatile sıcak ülkelere seyahat edin. Özel araba ile Avrupa'yı dolaşan bazı yurttaşlarımız. Bu heyecan verici geziler bakıldığında yabancı dil bilgisi olmadan yapmak çok zordur.

Uluslararası dil, bildiğimiz gibi, İngilizce'dir. Tabii ki bu Avusturya gibi gezici, her sayaç İngilizce açıklayacağım garanti etmez. Bir kişinin İngilizce konuşuyor yolunu bulma olasılığı oldukça Rusça çok daha yüksektir. Ben hesaba ülkenin artık dağılmış içine almazlar Varşova Paktı. Çek Cumhuriyeti sakinleri Mesela yakında Rusça cevaplandırılacaktır. Ancak, her yurtdışında ziyaret kendinizi iyi hissetmek için, en azından bazı yabancı dil bilmek gerektiğini söylüyor.

büyük çalışmadır - Okulumuzda deneyimden yola çıkarak, bir yabancı dil öğrenme biliyoruz. Çok zaman var ve çok para harcamak gerekir. Ve genel olarak nerede başlar? kurslar devam edeyim? Öğreticiler al? Ya da belki medya tarafından reklamı pahalı bir prosedür satın alıyor? Kadının ve bilinçaltının sizin için her şeyi yapacağız ve yalnızca dinlemek gerektiğini vaat "izler." Belki, ama sizi tüm uygun olup olmayacağı? Ama ne öğrenmek istiyorsanız İngilizce okulda Almanca öğretildi ise. Okumak veya İngilizce olarak yazma bilmiyorum. Böyle ham veri veya kim iyimserlik eklemez. Bu yüzden benimleydi.

Ama bir gün, yanlışlıkla harika bir yöntem buluştu, yazar Kogoro Guinness Rekorlar Kitabı'na bir iki kez şampiyon olan Samvel Gharibyan, İngilizce olmadan İngilizce adı altında.

Fikir başından beri en yaygın İngilizce kelimeleri öğrenmek, olmasıdır. Ve ancak o zaman dilbilgisi yapmak mümkün olacaktır. yöntem karikatür ve dernekler aracılığıyla, İngilizce kelimelerin çok sayıda depolama sorununu çözmek için en basit yol sunar. Bu depolama ile kısa sürede gerçekleşir.

Kitapta İngilizce olmadan Mucize Sözlük İngilizce 3500 yaygın İngilizce kelimeleri topladı. İngilizce mutlaka okumak mümkün. İngilizce Transkripsiyon olmadan Mucize Sözlük İngilizce sıradan Rus harfleri verilmiş. mükemmel ses iletmek mümkün değildir çünkü Ama, bu kitabın bağlı bir ses uygulaması olmaması tarafından tazmin edilir.

büyük bir artı öğretim materyallerinin fiyatıdır. Bu yineleyici ile iki veya üç seans maliyeti karşılaştırılabilir. Yöntemin verimliliği burada kontrol eşsiz testi geçmesi edilebilir.

Yani İngilizce dilini öğrenmek için büyük bir vakıf yapabilir harcamadan ve bu bir dahi olmamalı. Bu bizim herhangi gücüdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.