FormasyonOrtaöğretim ve okullar

"Amca Remus", kısa öykü içerik

hem genç çocuklar ve yetişkinler hem ilgilendiren farklı ürün çok şey var. Biz bu kategoride, yani giren kısa öyküler bir dizi bakacağız "Amca Remus." Her Kısa içerik olarak, dikkate alınmayacaktır onların yirmi beş, ancak analiz etmek gereklidir özellikle ilginç.

öykücü

başlığından anlaşılacağı gibi, amca Remus bu mini hikayeleri anlatıyor. Ama bu kim ve kimler söyler? Bir Afrikalı-Amerikalı eski ve onun özenli bir dinleyici - onun ustalarının torunu. ancaları dikkatle dinleme her akşam kayboldu oğlan Joel adında.

Amca Remus zamanki tanıdık gelen bize hikayelerine farklılık kısa öyküler topluluğudur. Genellikle biraz arka plan, hep öğretici ve mutlu bir hikaye kendisi ve bitiş, içeren yalnızca tek bir hikaye anlatıyor. Bu çok iddiasız onun anlatıyı D. Harris oluşturur. "Amca Remus" - sonsuz ve büyüleyici destan.

salıverme

Bu serinin ve öğretici Çok ilginç hikayeler. Ama bu oluşturulmasını kim yarattı? D.Harris "Uncle Remus" 1940-sekizinci, yılda biri bin sekiz yüz sekseninci yıl boşluğu yaratıldı. Orijinal koleksiyonlarının bir bütün dizi ve onlar zenci folklor alınır.

onlar bin dokuz yüz otuz altıncı yılında bize ulaştı önce. Amca Remus onlar tercüme ve anlatılırdı o Gershenzon bize bilinen sayesinde oldu. Bundan sonra, bunlar birçok kez tekrar basılmıştır.

kahramanlar

hayvanlardır - "Amca Remus'u" ayıran diğer bir özellik, istisnasız tüm karakterlerin gerçeğinde yatmaktadır. Onlar konuşmak düşünebiliriz, insan nitelikleri sahiptirler, eylemlerinin birçok erkek eylemlerine benzer. Onlar tıpkı kurnaz ve girişimci bulunmaktadır.

Sly Fox ve Tavşan - Harris yazdığı eserlerin kahramanları. "Amca Remus" temelde Brer Fox Brer Tavşan yakalamak istediğini söyleme, ama Fox istenen ulaşmak başaramadı o ikincisi böylece kurnaz ve zeki.

reçine dolması

O yaşam çok güçlü bir çıkarı neden Hikayeler, her gece Joel dinlediği. O serinin kahramanlar hakkında gerçekten endişeli "Amca Remus." bir nefeste okudum bu kadar kısa ve ilginç çünkü onlar bile gerek yok Sinopsis.

Bazı hikayeler bir peri masalı bitti, hem de kafa karıştırıcı olup, ana karakter dertte miydi? Örneğin, olduğu gibi "Tar dolması." Yani çocuğa olan ilgiyi körükledi, bu yüzden tekrar tekrar her akşam Amca Remus dinlemek zorunda kaldı.

Bu hikaye nedir? Sly Fox yüzden akıllıca ondan kaymış ve yol kenarında koydular Brer Tavşan, yakalamak için reçine korkuluk kör ve o sakladı. Tavşan geçmiş yürüdü ve merhaba ona, korkuluk cevap vermedi söyledi ve ona bir tavşan öğretmeye karar verdi. Ve sıkışmış. Bu masalın içinde sona erdi.

keseli sıçan

kitap "Uncle Remus" hikayeleri görünen diğer karakterler var. bunlardan birinin Özet, şimdi düşünün.

Çok istedim Brer Possum, - Şimdi biz bir sidekick Tavşan ile ilgileneceğiz. Farklı bir tarih keyfini Tavşan, elbette, ona. Burası bir bahçe Brer Ayı idi. Daha önce bahsedildiği gibi, Uncle Remus - bu akılsız kurgu her bir derin anlamı vardır, değil. Yani bu hikaye başkalarının kötü yönleri bazen var size karşı cevap vermek olduğunu göstermektedir. arkadaşı bahçeye sokulmuş olması, o Ayı ve kel bir kuyruk sol hırsızı duyduğumu bir çığlık kaldırdı.

Kurnaz kaplumbağa

Serinin bir parça düşünün "Uncle Remus." kaplumbağa çok becerikli Brer Rabbit zekâsı başardı konusunda hikayenin özeti.

Ayrıca olduğu gibi? Onlar bunlardan yakında, hakimler davet ve söz konusu para koymak bir anlaşmazlık var. Yeryüzünde en yavaş yaratık öncesinde düzenli ve hızlı Tavşan, yarışta birinci gelebilir nasıl Şimdi inceleyelim? Brer Kaplumbağa hep yatarak ve dinlenme pişmiş ve çok sert bizim çalışkandı, çevik ayaklar, hazır değil.

şey bir şekilde onu akıllı bir tavşan atlatmak yardımcı, çocuklar Kaplumbağalar onun gibi bir damla su gibiydi olmasıdır. Onun hikayeleri Harris gizli Derin anlamı. "Amca Remus" hile hayatımızda yaygın olduğunu öğretir. Ne kadar zeki ve becerikli insanlar, bunu atlayacaktır bir tane var. Her şeyin ve herkesin, biz her zaman uyanık olmalı inanamıyorum.

çok çocuklar her şey çok eğlenceli ve heyecan verici, çünkü onlar, lastik olamaz gibi bu öykü. Geceleri Onların iyi okumak çocuklar, ancak amca Remus'u anlattı nasıl unutma. O yorgun Joel Sürekli okuma değildi ve ilgisini aradı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.