Ev ve AileAksesuarlar

Adımsayar: yardımcı olacaktır yorumlar, doğru seçim yapmak

Neden bir adım sayar gerekiyor? Müşteri yorumları uygulamanın iki yöntemleri hakkında konuşmak:

1) spor için.

2) Zayıflama.

Ancak, sonuçlar farklıdır: diğerlerinde ağırlığı 10,000 adımların günlük pasajda devam ederken bazı ayda sekiz kilo için bu birimle kilo. pedometrelerin Hakkında ve bunları kullanmak için ve biz makalede konuşacağız nasıl.

Ne pedometreler nedir ve nasıl çalışır?

Bu ölçüm adımlar için bir cihaz veya adımların bir çift. Aynı zamanda "pedometre" denir. Mekanik, elektromekanik ve elektronik cihazlar vardır. Günümüzde, adım sayar fonksiyonu saatler, cep telefonları, iPod'lar yerleşik.

Cihaz elle veya zeminle temas halinde ayakkabının tabanı ve yürüyerek kemer üzerine monte edilmiştir "sallamak" nin sayım adımlarını oluşur. Elektronik cihazlarda bir ivme, bir sensör ve bir mekanik sayaç nedeniyle iter platininin için yürütülür yaylı atalet ile ve karşı bir derece döner.

Sensörlerin mevcut modellerinde sayım yanlış çalkalama dahil kompleks mikroişlemciler vardır. Örneğin,, ayakkabı bağı kravat yerine atlamak karar verdik ya da toplu taşıma seyahat, ancak bir adım ölçer bu sefer kilometre artar.

Yanlış montaj sonucu hala kilometre edebilir Geliyor. Sadece kemer pedometre dikey konumlandırılmış olması gerekir unutmayın. Misafir uzmanlar basit modelin her eğim kilometre artışa yol açabilir düşündürmektedir. Ayrıca, hatalı sonuçlar bir genel temizlik veya ofislerde begane sonuçlanabilir.

fonksiyon pedometre

sayma adımları - Basit modeller yalnızca bir görev içerir. Bu tür cihazlar sürekli yabancı nesneler dikkat çekiyor gençlere ve insanlara uygundur. Her zamanki sayaç sadece adımlar üzerinde durulacak.

Daha modern bir model, daha çok işlev bir adım sayar. Bu sizin ayarlarına göre harcanan kalori kabul edilir ve nabzınızı ölçün edilebilir. Böyle pedometreler kilo vermek istiyorsanız bireyler ve sporcular için uygundur.

Bir zamanlayıcı, radyo, Dzhipies (GPS) ve hafıza haftalık süre var cihaz yok. Böyle pedometreler sonuçlarını gözlemlemek ve bir bilgisayar vasıtasıyla diğer çalışmalarını geliştirmek için izin verir. Bir adım sayar fonksiyonu ile saatler, bilezik, cep telefonları olduğunu unutmayın. Hangi modeli satın almak için? Sen amaçları bir adım sayar ihtiyaç nasıl ve ne için karar verirler. Bu cihazların fiyatı 120 ruble de altı bin arasında olabilir. Önemli olan enstrüman, doğru nitel ve iş sizi rahatsız değil ki!

Nasıl bir adım ölçer ile kilo vermek?

adımsayar yığılmış olabilir ne olursa olsun, sizin için kilo olmaz! Bu cihaz kendisi ile mücadelede sizin motive faktör olabilir. yanmış adımları, kalp hızı, kalori ve işin çoğunu yapıyorsun: Bu cihaz sadece veri dikkate!

Başka bir nokta: Doktorlar bir gün tavsiye yanıklar 400 kalori sonuçlanan on bin adım geçmektedir. Ama aynı zamanda hiçbir üretici "doğru" yani onların sayısına göre adım ve enstrümanın uzunluğunun anlamı kilometre hesaplar bilmiyor.

Bu nedenle, ölçüm oluşturuyor. Kol veya bel pedometer üzerine sabitleyin. onun ayarında her cihaz için talimatlar uygulanır. Birkaç gün sadece hareketin yoğunluğunu öğrenmek ister. Tüm verileri günde adımların sayısının aritmetik ortalamasını hesaplayın sonra. Bu parametre gücünüzle alt sınırı olacaktır. Sonra, birkaç yüz adım yükünü artırmak için her gün gerekiyor. Ancak bu durumda kilo edecektir.

Hangisi daha iyi: bir ölçüm fonksiyonu ile basit bir pedometre, ya bir cihaz?

anlamıyorum Birçok telefondan programı indirmek ve yüklemek zaman bir adım sayar satın neden. Öncelikle, herhangi bir hücre bu uygulamayı yükleyebilir (bu size satın almadan önce bir danışman mobil söyleyecektir). İkincisi, sürekli çağrılar sadece pil tüketimini, spor ve bu tür benzeri müzik, aydınlatma ve gibi ek özelliklerle, alıkoymasın olabilir.

Çok birçok kişi pedometre telefon etmek istiyorum. Yorumlar zamanımızda o telefon benzer, biz en sık kullandığınız ve bunu unutmayın ve adım sayar kaybedebilir. Eğer bir adım ölçer ile telefon istiyorsanız, aşağıdaki modellere dikkat edin:

 • spor telefon "Nokia-5500" üçlü sayımı mesafeleri, basamaklar ve zaman üretebilir;
 • Kapak hareket eder ve veri gece yarısı sıfırlanır zaman Modeli "Sony Ericsson» W-580 ve W-710 olarak kabul edilir kapalı;
 • iPhone'lar ile gelen dahili ivmeölçer;
 • android akıllı telefonlar da dahili bir adım sayar ile birlikte gelir.

Eğer adım sayar fonksiyonu başlatmak için programı yüklediğinizde sorun oluşabilir. Bu, farklı hesaplamalar nedeniyle ve bu nedenle ifadesinde tutarsızlıklar olabilir. Yani alıcı mobil isteği üzerine bazı salonlarda bir adım sayar fonksiyonu ile özel bir program kurabilir nedeni budur.

Ne "Omron" iyi pedometre?

Bu model hakkında Müşteri yorumları farklıdır. Çoğu durumda, müşteriler kullanışlı ve güvenilir pedometrelerin bu marka memnun. Onların ayırt edici nitelikler:

 • şık tasarım;
 • , Paten yürüyüş, koşu adımlar sayıldığında;
 • O kalori düşünmektedir;
 • Yürüme harcanan zamanı sayar;
 • 7 gün boyunca bellek yükü;
 • Hata% 5 veya 100 metredir.

Bu modeller cebe ya da çantaya, bir bant üzerinde giyilebilir. Aygıtı satın aldığınızda gerçek hedefleri açığa bir uzmana danışmak gerekir. Gerçek şu ki pedometreler için çalışan değil gördükleri adımlardan iken yürüme. jogging yaparken Tersine, basit cihazlar mesafeyi hesaplamak yoktur.

cehaletin cihazı seçin Çünkü pedometrenin arıza hakkında olumsuz yorumlar görünür. parametreleri ve pil şarj çabuk tüketim "demet" şikayet, çalışmak için evden mesafeyi ölçmek veya en yakın park etmek - Bazı müşteriler meraktan gelişmiş bir araç satın. Geleneksel pedometre (radyo, ışıklar, ses verisi, kalori sayma, vb) olmadan basit hesaplama alım yükseltmeleri için.

Bir önceki modeli pedometre VE UW-101 farklı nedir?

Müşteri yorumları pedometrenin başka bir marka tavsiye. "Omron" ile karşılaştırıldığında, ayırt edilir:

 • Geçerli modellere kıyasla daha makul bir fiyat;
 • çalışan ve yürüyüş sayım aşamaları birleştirmek;
 • % 3 hatası;
 • 14 gün için veri bellek;
 • Otomatik sıfırlama bilgileri;
 • saat.

Markanın bir adım sayar da bir cep, cüzdan ya da kemer üzerinde gerçekleştirilebilir. Garanti Bu cihaz az 4 yıl (- 5 yıl pedometre içinde "Omron") 'dir. Bu seride, önceki işareti, sınırlı bir seçime karşılaştırdı. yürüyüş ve ek nitelikler olmadan çalıştırırken adımları saymak için bir adım sayar gerekiyorsa, o zaman bu model yapacağız.

Eğer ağırlık veya spor kaybetme eylemler ilerleme bilmek istiyorsanız, bir adım sayar gerekir. Müşteri geri bildirimi modelinizi seçerken size yardımcı olmayacaktır, bu uzmanlar gereksinimlerine uyarlanmış dükkanı ve aktivite derecesi ile danışmak en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.