BilgisayarlarDefterler

Acer Extensa 5220 notebook: genel bakış, özellikler, sahiplerini gözden

Acer Extensa 5220 tek çekirdekli işlemci ve uygun fiyatı içeren çekici bir ofis dizüstü vardır. Cihaz ucuz ikinci dizüstü bilgisayar veya ofis işleri veya internet için değiştirilmesi PC'ler ihtiyacı olursa ona uygundur.

konut

Dizüstü Acer Extensa 5220 posta işleme, elektronik tablolar, metin, web sayfaları için yeterli olan bir kapasiteye sahiptir. multimedya ve fotoğraf için basit programlar da kararlı bir şekilde çalışacaktır. Cihaz çekici bir görünüme sahiptir. Eğimli kısım özel tasarım uyumu vermek. Ekran kapağının yüzeyinin bitirme koyu gri rengin hakim olduğunu unutmayın. Bu plastikten yapılır.

Acer Extensa boyutu 5220 2.9 kg bir ağırlığa sahip 36 x 26.7 x 4.1 cm'dir. Bu durumda kolayca hareket menteşeleri, her pozisyon sıkıca tutulur. Güçlü bir ekran çerçevesi vardır. açısını ayarlarken O gıcırtı etmez. Hiçbir kamerası.

o çizilmelere ve basınca karşı son derece duyarlı olduğundan ulaşım sırasında, ekranda şiddetli akut veya kapak elemanları maruz edilmemelidir. Malzemeler kalite üretim ve seçim bir itirazı yükseltir. 400 Euro aşmadığı Acer Extensa 5220. üretici tarafından belirlenen fiyat, maliyet memnun az olmayacak. Çok güçlü durumda. Eğer bir elinde laptop alırsan Gıcırtılar, nadiren duyulur. Bu tutmak için rahat kaliteli plastik kullanılır.

arayüzleri

Biz zaten Acer Extensa farklı iletişim modülleri 5220. özellikleri aşağıda açıklanmıştır laptop ilk izlenim elde başarmışlardır. Cihaz klavyenin sol tarafında 7 kısayol tuşlarını aldı. Bu yaklaşım ilan fiyat kategorisindeki tipik değildir. anahtarları belirli bir uygulama, bir tarayıcı veya posta ile çalışacak ve başlatmak için kullanılır. Bu durumda, bir düğme sahibi tarafından yapılandırılır. Bluetooth ve kablosuz LAN için - Ön 2 anahtarı vardır. İlk eleman anlamı yoktur. Hiçbir orada yerleşik olduğu Bluetooth gerçektir. Bu durumda Tesisler arayüzleri başlangıç seviyesi dizüstü göz önünde bulundurarak iyi çağrılabilir. Hızlı Firewire, 4 port USB 2.0, hem de S-Video çıkışı yoktur. Ayrıca iki ExpressCard / 54 sahiptir ve PC Kart yuvası meraklı.

yerleşmiş stereo hoparlörler, WLAN anahtarı, önünde IR portu, kulaklık, mikrofon, hafıza kartı okuyucu. Şimdi arka tarafında bak. vantilatör, güç girişi, 54k modem, yanı sıra üç USB 2.0 yoktur.

Sol tarafta PC-Card bulabilirsiniz, ExpressCard / 54, Firewire, S-Video, VGA, Gigabit-LAN, Kensington kilidi. Ayrıca bir USB 2.0 portu bulunuyor. DVD-ROM sürücüsü sağ taraftadır. Diğer şeylerin yanı sıra, arayüzler bir dizi üç ses çıkışlarını ve okuyucu içerir.

Cihaz iletişim elemanlarının komple bir set sağladığı sonucuna varılabilir. Bluetooth sadece dışlamaları. Kablosuz LAN modülü sayesinde 54 Mbit / sn aralığında bir oranda ağa kablosuz bağlantı gerçekleştirir. Ne zaman bir kızılötesi portu mobil cihazlarla veri alışverişi yapabilirsiniz. tel bağlantısı Gigabit-LAN aracılığıyla gerçekleştirilmiştir. Bir modem bağlantı noktası vardır. Bu analog bağlantısı için kullanılır.

giriş aygıtları

Acer Extensa 5220 yılında dokunmatik yüzey ve klavye kalitesi inanılmaz derecede iyidir. Bu 89 tuşları bulunuyor. Bu durumda, klavye hafifçe dışbükey. izin Bu tasarım daha ergonomi ulaşmak. Ancak, biraz kararsız tuşları. Elbette kısa ve iyi geri dönüştür. sessiz klavye. düzen standarttır. baskı klavye yaylı değildir ve kararlıdır. Dokunmatik geniş boyutu doğru ve uygun imleci kontrol etmenizi sağlar. Yüzey dokunması hoş ve iyi bir kayganlık vardır. Dokunmatik ekran tuşu kombinasyonunu Fn + F7 kullanılarak devre dışı bırakılabilir. Sarma alanı işaretli değil. Touchpad tuşları gürültülü. İç mekanizma hafifçe sallanır. Ancak, kaydırma düğmesi kısa sürede belgelerin büyük miktarda görüntülemenizi sağlar.

ekran

Acer Extensa 5220 mat yüzeyli düz 15.4 inç ekrana sahiptir. Geniş ekran 16:10 ve got neredeyse yabancı nesneler yansıtmamaktadır. 1280 x 800 piksel - WXGA çözünürlük standart çağrılabilir. Ofiste modu göstergeleri maksimum parlaklık 213,8 cd / m 2 ulaşır. 198 birim ortalama seviyesi oldukça etkileyici olarak kabul edilebilir. Bu özellikler sayesinde bile sokakta, bir dizüstü bilgisayar ile çalışmak olun.

Cihaz iyi bir ekran parlaklığı ve kontrastı aldı. Yatay yönde ortalama görüş açısına ve dikey içinde bağlı - önemli. Renkler mavi bir ton, ama iyi parlaklık var.

verimlilik

RAM bunun beri sadece 512 MB, cihaz için tercih edilen işletim sistemi - en dizüstü Acer Extensa 5220. Windows XP olabilir ne kadar hızlı görelim. Dizüstü genellikle 80 GB RAM ile bir sabit disk arasındaki veri alışverişi için gerekir. ana tahrik bilgisi Akrep WD800BEVS bilgi aktarımı 35,9 Mb / s ortalama hıza sahip. Sık pompalama performansını azaltır. En iyi performans için, 1 ya da 2 GB RAM miktarını artırmak için önerilir. Böylece uygulamalarıyla çalışırken iyi performansı elde etmek mümkün olacaktır.

oyun

Entegre grafik Intel GMA X3100 ofis uygulamaları ve multimedya programları çeşitli için yeterlidir. Sen seviyerde oyunlar ayarlayabilirsiniz. Ancak, dizüstü zorlu çeşitli uygulamalar için yeterli performans değil.

diğer özellikler

Fan dizüstü bilgisayar neredeyse her zaman duyulabilir, ama müdahale veya bağımsız kullanım, işten rahatsız etmez. gürültü seviyesini sınırlamak 34.2 dB. alttan ve üstten hem ısıya karşı inanılmaz faydalı Laptop. maksimum sıcaklık 36 dereceye ulaşır. Bununla birlikte, bir alan eller yönelik olan arasında temel unsurlar, soğuk kalır. Hatta sürekli operasyon kapsamında vücut ısısını korumak. gövde genellikle önemsiz ısıtılması.

Küçük hoparlörler iyi ses kalitesi farklılık yoktur. bas neredeyse tamamen sessizdir. Ancak, düşük hacimli orta tonların ses bir itirazı yükseltir. Kaliteli kulaklıklar için bir analog bağlantı noktası üzerinden elde edilebilir.

enerji tasarrufu moduna açısından güç tüketimi cihazları 20 watt olduğunu. 49.7 watt - Bu gösterge bile tam yük durumunda ılımlı kalır. pilin ömrü 19 dakikada yaklaşık 2 saat ortalama olduğuna dikkat edin. Bu durumda biz gerekli minimum bahsediyoruz. yüksek yük altında dizüstü pil ömrü yaklaşık 70 dakika sağlar. Sen büyük hareketlilik ek alım 8 hücreli pil 71 watt / saat elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, plastik ayak pile doğrudan bağlı olduğu unutulmamalıdır. Eğer akü fabrikasına kaldırırsanız, cihaz kararsız hale gelir.

Bu model, fiyat ve kalite oranını temel iyi bir seçimdir. Bu güzel ve iyi donanımlı ofis laptop ihtiyacı olanlar için uygundur. Bu durumda, performans gelecekteki kullanıcıların daha değer olmamalı. Şimdi yukarıda tartışılmıştır Acer Extensa 5220 laptop özellikleri hakkında tüm biliyoruz.

tüketici düşüncelerine

Bu bölümde kullanıcılarına terk dizüstü değerlendirmeleri özetlemeye çalışacağım. sahipleri cihaz iş için mükemmel olduğunu kabul ediyoruz, ancak bellek genişletilmiş gerekir. Ayrıca bir yorumda basit oyunlar iyi iş olduğuna dikkat çekiyor. inanılmaz - Fiyatı hasara kalite ve dirençle uygun bulunmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.