SeyahatOteller

Şaşırtıcı otel "Long Beach" (Türkiye): misafirler yorumlar

Aynı isimde Otel dünyanın tüm sahil beldelerinden üzerinde tamamlandı. Sonuçta, sadece "uzun plaj" anlamına gelir. Onları Alanya "Long Beach" (Türkiye) farklıdır den mi? üzerinde turist Yorum Bu şık "beş" bu makalede ele alınacak. kendisi İncekum bulunan otel - Konaklı'da, Alanya'ya yaklaşık yirmi kilometrelik bölgesine yakındır. Buraya almak için, yol boyunca inanılmaz sahne hayran, tekerlekli saat bir buçuk şekilde yapmak gerekiyor. Bu nedenle, onların raporları turist genellikle bu otele yolun açıklama ile başlar.

"Long Beach", Türkiye. Odalar ve konaklama miktarının Yorumlar

Bu otele yerleşti Tatilciler, bunlar arkadaş tavsiyesi üzerine onu seçtiğinizi yazın. Ancak, ilginç mimarisi ve sofistike bir iç hayran. Odalar çok geniş ve ferah, birçok deniz manzaralıdır. güzel odalar sade istek üzerine, herhangi bir ek ücret olmadan işgal eder. saatlerce dolaşmak otel, her zaman oturup dinlenmek için çok rahat bir yer bulmak. güzel çeşme şelaleden topraklarında. Gerçekten Türkiye'de aşık yazının lüks içinde ilk kez olanlar. Gördüğünüz otel "Long Beach" fotoğrafı, deniz kenarında "çorak" miras bir kadın, yerel bir sakini, "sevilmemiş kızları" birine aittir. Ve ona böyle çarpıcı bir tatil kompleksi yapmak başardı!

"Long Beach", Türkiye. Mutfağın Yorumlar

Bu gıda severler için gerçek bir cennet. Eh, iyi uykular. sabah ve akşam on sonra - - onbir akşamları ile geç kahvaltı imkanı vardır. Çok çeşitli menü: sebzeler, özellikle patlıcan, güveç, et birçok türü (tavuk, kuzu, sığır, hindi) ve her öğünde balık en az iki tür. karakteristik olan İyi sos ve çeşniler, Akdeniz mutfağı. Birçok farklı taze otlar. plaj çeşitli dolgular ile ünlü Türk ekmek sunar ve akşamları - denizin bu kadar iyi ses tadını şarap, düşündü.

"Long Beach", Türkiye. deniz, hizmet ve personel Yorumlar

Otelde servis şaşırtıcı. tüm personel Rusça, süper okula konuşuyor. Organizasyon her anında temiz, çok iyi ve en ufak bir dönüş hemen çözülür. fanlar aşırı bir fırtınada yüzmesini sağlayan silt plaj ile Deniz iyi, temiz,. Nehir kıyısında, ancak suyun şeffaflığı ihlal etmez. deniz soğuk olduğunda Ama önemli değil. havuzları arasında, deniz suyu ile tane var. Güzel animasyon: jimnastik, su aerobik, oryantal dans. Akşamları, aynı anda birkaç yerde canlı müzik, farklı yapıların sakinleri rahatsız değildi. Birçok plaj, açık hava etkinlikleri ve restoranlarda lezzetleri çeşitli tam bir rahatlama bir halde elinde bir kokteyl ile otelin sekiz çubukların herhangi takılmak o akşam sonra çok yorgun. Açık "hurra" otel misafirleri gösteriyi "Türk Gecesi" algılamaktadır. Özel övgü bir mucizeye aramakta tereddüt etmedi, spa haketti. Uçucu yağlar ile masaj Türkiye'de başka her yerde olduğu gibi burada yapmak. Eğer artrit, sırt ağrısı ve omurga varsa - sen kesinlikle burada!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.