HobiDikiş

Sakura Boncuk

kendi elleriyle yapılan el sanatları, her türlü hayranları için çok yönlü malzemelerden birisi boncuk olduğunu. Makaleler bunların modern yaşamın hemen hemen her alanında uygulanmıştır. Bu iddiasız takı, hediyelik eşya ve katı olarak olabilir. Örneğin, kiraz boncuk böyle moda bugün oryantal tonlamalar ile tamamlayan iç bir vurgulamak olacaktır. yapma tekniği boncuklardan ürünler oldukça basittir ve herhangi bir kişiye mastering için kullanılabilir ve gerekli araç ve gereçler ilgilenen herkes göze düşecek.

dokuma kiraz boncuk ilkesine göre ağaçların diğer modellerden farklı değildir. üretim gerektirecektir için:

  • boncuklar 65 g (yeşil, pembe bir farklı tonları 25 g ve 15 g);
  • bakır tel çapı 0.3 mm;
  • kap kiraz;
  • kahverengi ve siyah ile gouache;
  • tercihen ahşap uzun şiş;
  • kil, alçı, kürdan;
  • taşları ve dekorasyon için diğer öğeler.

Başka ağaç gibi, kiraz boncuk şubesi bulunmaktadır. İlk yürütülür. Hazırlık dönemi çok zaman alıcı ve monoton ama olmadan herhangi bir şekilde önlenemez olduğu bir sır değil. İlk olarak, iyice iki karıştırmak gerekir pembe tonları boncuk. Sonra dallarından örülerek başlayabilirsiniz. Bu amaçla, telin ortasında, yaklaşık 50 cm uzunluğunda o zaman tekrar tekrar döndü overwind spiral santimetre böylece, dizeye 7 boncuk gereklidir. Böylece deliği elde edilmiştir. Aşağıda dört tür döngüler vardır: Birincisi, telin iki ucu, o zaman büküm ve iki tane daha çalıştırmak için bir zaman gerekiyor. Dört yerine iki döngü sonunda yürütülür. Böylece, devre bir dal 1-4-4-4-2 gibi görünüyor. Bazı döngüler yeşil boncuk almak gerekir için kiraz için boncuklar, en doğal görünüyor. güzel sonuçlar için yaklaşık 90 tür dalları alır.

İkinci aşama hazırlanan elemanlarının bir topluluğu oluşur. tel ile daha önce elde edilen dallar, yavaşça etrafına sararak ve yeni teşvik geniş şube gidiş sürecinde ekleme. Sonra bagaja eklenmelidir. Sayısı, varil kalınlığına bağlı olarak değişir var gerekli şiş. parçalanır etmemek için Birlikte koymak ve tel ile biraz rüzgar gerekmektedir. Sonraki en bol dal şiş arasına itilir ve tel ile sabitlenir. Benzer bir yöntemde, yavaş yavaş dalların kalan ayarlamak, aşağı hareket ve daha sonra tüm gövde hamuru ile tedavi edilmelidir. Onlar bir tencereye kiraz çiçeği dikimi katılacak şekilde Shpazhek, daha dokunulmaz altta biter. Daha gerçekçi bir resim kürdan için kabuğunun tür taklit, gerçekleştirdi.

Bir sonraki adım, bir tencerede bir ağacın yüklemesidir. Bu amaçla, söz konusu yoğunluk şişman ekşi krema gibi üzereyken Alabaster ile dilüe edilmelidir. Bundan başka toplanan kiraz uçları çıkıntı kap shpazhek daldırılır ve temel dökmek için böyle bir formda muhafaza. Bir süre sonra, malzemenin tam katılaşmasını yapım Bagajı boyamak için başlayabilir. boncuk Kiraz çiçekleri neredeyse hazır.

çalışmalarının son aşaması ağaçlarının altında yer tasarımdır. Uzmanlaşmış dekoratif ayrıntıları otu, yosun veya diğer doğal unsurlar taklit, taç kiraz altında boşluk koymak gerekir. Ayrıca zenginlik, konfor ve iyi şans getirdiğine farklı karakterlerin kompozisyonunu tamamlayabilir. kendi elleriyle yapılan bu tür bir obje, enerji hatıra olarak herhangi ciddi tarihte kapatmak için mükemmel bir teklif olarak görev yapacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.