GüzellikCilt bakımı

Peeling yüz - iyi bir cilt için gerekli olan şey

Kesinlikle insanda, her şey iyi olması gerektiğini A. P. Chehova büyük Rus klasiklerinin kelimeleri hatırlamak gerekir. Ama ilk etapta, hâlâ yüzünü koydu. Bu bizim kişisel olduğu ortaya çıktı kartvizit. herkes güzel "cephe" sahip olmak istediği gerçeği yaşı, yaralanma izleri, vb Elbette ...: Her şeyi gösterebilir Özellikle bu zamanlarda güzel görünüm başarılı insanların sahip olması gereken zaman. Neyse ki, yüz bugün iyi durumda muhafaza etmek bir sorun değildir. Modern kozmetoloji istemci sağlamak için mümkün olan her şeyi yaptığını gayet iyi görünüyordu. En popüler güzellik bakımları biri yüz masajı ve pul pul dökülme vardır. Birçok kişi için, gevşeme ilk ziyaret onlarla başlar.

Bir Ve eğer yüz masajı durum net vardır, doğrama - ölü deri parçacıkları ve gereksiz çıkarılması - Bu tartışma için ayrı bir konudur. Özellikle bir kadın gibi sizin epidermisi "poshelushit". Ve uzun bir süre için yapıyor. Bugün, ilerleme sayesinde, yüz ve vücut soyma türlerinin çok sayıda biliyorum.

Evde Eğer doğaçlama kullanarak veya mağaza fonlar cildin üst tabakası götürmek. Böyle soyma Ancak profesyonel tedaviler kadar etkili değildir, onun kullanılabilirlik için cazip. Dermabrazyon, mikrodermabrazyon, kimyasal yüz soyma, ultrasonik temizleme kişi - bu kelimeler güzellik salonları patronları tarafından bilinir. katılmak olmayanlar da kavramları anlamak için yararlıdır.

yüzeysel, orta ve derin olabilir soyma yüz maruz kalma derecesine - ana şey hatırlamak için gerekli olmasıdır. aksiyon moduna göre, mekanik ve fiziksel, kimyasal, hala soyma ayrılabilir. çeşitli asitlerle (meyve, glikol vs.) çözeltileri ile ayrılmıştır deri hücrelerinin kimyasal maruziyette. Dermabrazyon, aslında, bir mekanik peeling teknolojisi kişidir. modern teknoloji mümkün dermobrazii ile sadece renk ve cilt dokusunu hizalamak ve hatta izleri kaldırmak için. Mikrodermabrazyon, yumuşak, tür doz soyma olan bir tür yüz tarafı taşlama. basınç altındaki deri aşındırıcı parçacıkları melchayshimi. Hangi ince bir azalmaya yol açar kaldırarak, kırışıklıkların yaşlılık lekelerinin ve hiperpigmentasyon, deri yenilenmesi.

Elmas ucu ile ağızlık kullanılan kristaller yerine yüz soyulması için bazı özellikle etkili cihazlar içinde doldurulabilmektedir. Bu sözde elmas soyma. Bugün mikrodermabrazyon en modern türlerinden biridir. elmas soyma tedavi kolajen ve elastin sentezini uyarır. Bu nedenle, bu ve cilt gençleştirme günceller. soyulmasının Bu türde anestezi, hiçbir rehabilitasyon dönemini gerektirir ve güçlü olduğu deride kızarıklık işlemden sonra.

Ultrazvokuvaya yüz temizleme benzersiz bir işlemdir. Bu hücresel ve hücre altı seviyelerde soyulması ve mikro masaj avantajlarını birleştirir. cilt doğal nemlendirici böylece Ultrasonik peeling ve kaldırma dolaşımını artırır.

profesyonel yüz soyma Bu tür tüm bazı kontrendikasyonları sahip olduğunu unutmayın. Birçoğu yüzünde donanım teknikleri etkisi vardır. Bu nedenle, en iyi tavsiye uzmanları başvurun. Sadece onlar yüz soyma tipinizle uygun poerekomendovat mümkün olacak. Ve ayrıca, kozmetik prosedürler diğer türleri, gerekirse.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.