SeyahatYol tarifi

Park "Kavisli deniz kıyısı" (Lenin Devlet Çiftliği) - Moskova'da masal Dünya

Moskova bölgesinde Lenin devlet çiftliği - her şey beş artı için yapılır bir yer. Çilek bu sadece perakende kiosklarına sıralar için olacak şekilde yetiştirilen, aynı zamanda hasat için dut plantasyon her yıl binlerce insanı çekiyor.

elverişli koşullar sakinleri için oluşturulur.

Anaokulu Disneyland bir masal sahne gibidir.

Lenin Devlet Çiftliği, çocuk parkı "Kavisli deniz kıyısı" - bu kelimelerin bir arada uzun çocuk eğlence organizasyonu standart olmuştur.

"Orada duruyor ..."

Çocuk Parkı "Kavisli deniz kıyısı" (Lenin adını kollektif çiftlik) sürekli yılın herhangi bir zamanında çocuklar ve ebeveynler tarafından takdir.

Otuz üç kahraman, hikayeye devam etmenizi isteyen sanki görkemli ve kesinlikle bir ejderha tasvir kapısı buluştu.
herhangi peri masalında geçtikçe, bilinmeyenin yolun başında üzerinde çizgilerle oyulmuş bir taş şudur: "Sağ tarafta gidecek ... sola ...". Her ileri adımla gezginler tarih canlanır ve çeker, bundan sonra ne olacağını görmek için çağırmaktadır biliyoruz.

İşte muhteşem bir ağaçtır. Bir zincir etrafında yaldızlı tamamladı. kedisi peri, bilim adamı, meraklı büyük gözlere Walking her ziyaretçinin bakar. rahatça denizkızı yerleşti dalları Açık - açıkça her yerde acele değil, her misafir memnun.

Tavuk ayakları üzerinde kulübe. Çatı amanita kaplanmış olan, dost şirket oturmuş ve geçenler üzerinde seyir karga. Sadece Baba Yaga kulübede yaşamaz. yerine Windows ve kapılar. Ayrıca, kulübe girmek ve mükemmel tepeden aşağı yuvarlandı olabilir.

çeşme kurbağa heykeller ile çevrili olup, köpüklü Fışkırmayı serin - gerçek lütuf günün sıcağında.

"Orada bilinmeyen yollarında ..."

Konuklarına mekanik bebek yaşadığı interaktif kuleleri bekliyoruz: derler, masal şarkılar - Bir tek yan yana vitrin bulunan düğmeye basmak zorundadır.

Site Dunno kalabilirler Çocuklar: ruhundan, balonlarla evde sanatçı tüpü, "yüzmek" ile tanışmış çilek şeklinde tramplen atlama için.

Park genç misafirler bir macera için hazırlanan "Kavisli deniz kıyısı" (Lenin adını kollektif çiftlik) - ip kasaba ağaçları arasında gerilmiş. Hatta kasaba - ile büyük bir çift seviyeli şehir halat merdiven, tüneller.

Yerden başlayanlar ve çok genç Daredevils yüksekliği için biraz: çocuklar korkmuyorlardı ve çocuklarının kalp deneyimlerinden veliler heyecan tarafından yakalanan değildir, böylece.

Basit tasarımı ile bir çocuk yol alıştırmak ve şimdiden karmaşıklık farklı bir seviyede, daha yüksek bir irtifada bulunan tesislere taşıyabilirsiniz.

Ebeveynler de çocukluğunu hatırlamak ve sürmek ve eğlenmeyi çocuklar, bir atlıkarınca ata biniyor ise salıncakta sallanmaya olabilir.

şehrin ipin hava yolu geçiyor İnanılmaz masal kale. eğimli ve dik, düz ve bükülmüş: Merdivenler, gizli geçitler, gerçek kralın tahtı ... kapı ve pencerelerin slaytlar çeşitli aşağı yuvarlanmaya davet edilir.

"Yerde Bezi", ya da nereye çocuğu beslemek

Fantastik yolculuk özellikle genç maceraperestler de, çaba sürer. Park yaratıcıları çocuk merkezi ziyaretçilerinin bakım almış.

Giriş At - dondurma ve su satın alabilirsiniz salonu, taze hamur işleri yemek.

Park "Kavisli deniz kıyısı" (Lenin Devlet Çiftliği) - bu sıradışı ismi "Dede Ay" ile harika bir ahşap kafe var. Burada dinlenebilir ve kış aylarında buzlu ile sonsuz haddeleme tepelerden batırılmış sıcak ve kuru bebek giysileri tutmak için.

cafe ahşap mobilya, rahat ev benzeri. Ziyaretçi Rus halk görüntülerde garsonlar tarafından karşılanırlar. Yemekler lezzetli, çeşitli menü şunlardır:

 • tavuk, köfte şiş;
 • köfte ve köfte;
 • Seçim için yan yemekler;
 • kek;
 • kekler ve kekler;
 • suyu ve demli çay ve kahve.

300 ruble içinde - fiyat etiketi kişi başına oldukça demokratiktir.

"Ve ben orada ...": adres, fiyat, yorumlar

Her yaştan çocuklarla yetişkinler parkı "Kavisli deniz kıyısı" (Lenin adını kollektif çiftlik) ziyaret etmeye davet edilir. Adres: Moskova bölgesi, Kültür Evi ve yeni binaların yakınında Lenin 19A adını devlet çiftliği, Leninsky ilçesinde ..

Park, giriş, turistik - bedava. Saat: Günlük 09.00 dan 21.00.

Yorumlar parkı "Kavisli deniz kıyısı" (Lenin adını kollektif çiftlik) park yaratıcıları için pozitif ve şükran dolu ziyaret edin. Misafirler dikkat:

 • Küçük çocuklu aileler için harika bir yerdir;
 • Burada bile yetişkinler burada acele etme için büyük bir deneyim elde edebilirsiniz;
 • Bir kafede lezzetli pişirmek;
 • Bu ebeveynler için idealdir: sadece parka çocuğu çalıştırın ve çıkışında onun için sabırla beklemek gerekir;
 • sanki büyülenmiş parkta çocuklar;
 • Hatta ışıklar sıradan değildir ve üst üzerinde pırıl parlayacak büyük çan, ister;
 • bütün aile için harika bir merkez olduğundan;
 • Gerçek bir mucize.

Konuklar parka "Kavisli deniz kıyısı" (Lenin adını kollektif çiftlik) sahiptir. Nasıl burayı almak için?

 • Sonra Metro "Domodedovo", - - taksi ile toplu taşıma ile.
 • köye Kashirskoye karayolu üzerinde - Araba ile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.