ÇirkinlikIç mimari

Oturma odası için avize - güzellik uyumu

Evin en önemli odalardan biri, hiç şüphesiz, oturma odası. Burada, konukları karşılamak arkadaşlarıyla çay içme ve bütün aileyi toplayacaktır. Ve aydınlatma her ev için aydınlık ve fonksiyonel, ama her zaman bireysel olmalıdır. ışıkları ve öne çıkan bir sürü ama lider yerin Türleri oturma odası için avize tarafından işgal edilir.

Her dairenin iç önemli bir özelliğidir. İlk etapta buna dikkat. oturma odası için avize sadece ne kadar iyi tat ve ne kadar değer hakkında konuşmak da odanızın görünümünü dönüşümü mümkün, ama olduğunu.

iç aydınlatma - güzellik uyumu

bu alışılmadık ve lüks avize olacaksa bile çirkin salonu, yeni bir yol içinde oynayacak. Ama buna oda genel tasarımı maç için henüz sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var, onunla uyum içinde. Yani yaşam klasik tarzda kristali mükemmel bir seçimdir model olacak içindir ve country tarzında için metal elemanları ile kusursuz kasten yaşlı lambadır. Ancak, avizeler için tavan parlak ve sıradışı olabilir - bu sadece zarafet ve güzelliği vurgulamak olacaktır. Ve iç tüm diğer nesneler farklı renklerde olmak olsalar bile - bu, bir ahenk sırrıdır.

ucuz gelen lüks: Bugün, aydınlatma armatürleri her türlü sunan birçok dükkan bulunmaktadır. Gözleri sapmak olduğunu, böyle çeşitli - internette onları hayallerinizdeki bir avize bulamadıysanız.

Özellikle bu oturma odası - bu hayal gücünüzü bir çeşme yenebilir evde yerdir ve bunun uygulanması için biraz gerekir - lambasını seçin.

doğru seçim - başarının anahtarı

Bir seçerken oturma odasında avize, birçok şirketlerin kataloglarında görebileceğiniz bir fotoğraf, bu çok önemli bir kaç kural, hatırlamaya değer olduğunu. Başlamak için, oturma odanızın boyutunu analiz eder. Sonuçta, küçük bir odada bile çok güzel büyük bir model içinde, saçma bakacağız.

alçak tavanlı oldukça kanca veya zincire asılı yerine, ona dayayarak eğer oturma odası avize, için harika bir seçenek olacaktır için. Böyle büyük bir seçeneklerinin sayısı ve hepsi güzel.

Ama geniş bir alana sahip yüksek tavanlı ve odalar için kanca oturma odası için büyük bir avize için idealdir. Onların aralığı çok büyük: her zevke ve her iç için. Çok küçük için durum - size uygun seçeneği seçin.

Ve aydınlatma cihazı tüm iç oda ile birleştirilmesi gerektiğini unutmayın. Bu büyük bir ek olacaktır ve oturma odası dekor genel tasarımına zarif unsuru olacaktır. Yani, içinde dekore edilmiş bir odada Art Nouveau tarzında, organik avize hayal yer bırakmazlar kesin ayrıntılarla cam ve metalden yapılmıştır bak.

Ve ana şey: bir lamba seçerken, artık ticari olarak temin kitle olan ampuller, unutma. Odanın ışık yeterli değildir ve ruh düşebilir ve eğer Sonuçta, parlak ışık şenlikli bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olur.

Bu arada, çok parlak tavan seçmeyin - onlar zamanla yorgun olabilir. Eğer satın yeni avize bir ay içinde tam olarak değil. Yani - Başarılı bir seçim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.