Tarım

"Net-Plast" fermantasyon çöp: yorumlar, talimatlar, fotoğraflar

Teknoloji durduğu yerde durmuyor. Hiç bir tek çalışan tarım çiftliğinde birkaç düzine takabilmek düşündünüz mü? Bu robotların bir ordu gerektirmez. "Net-Plast" - - Eğer gereken tek şey çöp fermantasyon, yorumlar bunların yukarıdaki sözlerini söyledi kanıtlamak. Bu daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

öykü

aslen Çin'den Fermantasyon çöp "Net-Plast" (onun en olumlu yorum).

Bu ülke tarımsal teknolojiyi geliştirmek için öğrenmiştir. Bu ülkede çok sayıda ve nüfus yoğunluğu, hayvan atıklarının bertarafı sorununu göz önüne alındığında. Burada ve atık ürünlerin imha edebiliriz kalmaz, aynı zamanda kısa sürede değerli humusa bunları işlemek için bakterileri "terbiye" Çin biyoteknoloji vardı. 2004 yılında ilk başkente Avustralyalı yatırımcılar biraz fazla 2 milyon $ aldıktan sonra, birkaç yıldır Çin'de bilim adamları harcanan para haklı ve dünya piyasasına girdiler. enzim preparatları Kapsamı tarımın ihtiyaçlarını karşılamak için umut verici bir endüstri oldu.

ürün Özelliği

"Net-Plast" - yorum ürüne güvenilir olan çöp fermantasyon, mikroorganizmaların ondan fazla tür içerir. Bildiğiniz gibi, hayvancılık çiftçiler - muhafazakar insanlar. Onlar birçok yeniliklerin şüpheli. Özellikle biyokimyasal sanayi ile ilgilidir. Anlatması kolay. "Bıçak altına" başarısızlık veya enfeksiyon durumunda, tüm sermaye düşer. Buna uygun olarak, hasar çok büyüktür.

Ama "Net-Plast" - ait çöp fermantasyon, yorumlar hatta şüphecilerin ve muhafazakarlar arasında, ekolojik olarak güvenli, olumludur. Hormonlar ve antibiyotik içermez. Lactobacillus, maya, mantarlar ve çevrede bulunan ve bütün konsantrasyonlarda zararlı değildir diğer mikroorganizmalar aktinomitsenty oluşur.

Ürün çalışma prensibi, doğadaki işlevlerine benzer. Köy insanlar hayvanlardan gübresi sonunda toprak için iyidir humus, dönüşür biliyoruz. Bu bakteri ve kurtlar yardımıyla oluşturulur. Bunlar fermantasyon mikroorganizmalar çöp "Net-Plast" içermektedir. üreticileri sağlamak için nasıl - tarımda gerçek bir devrimdir.

avantajları

 • Bu amonyak içeren zararlı gazların, oluşumunu azaltır. Bu nedenle, hiç hoş olmayan bir kokusu vardır.
 • Çevredeki bitki örtüsünü geliştirerek hayvanların bağışıklık sistemini geliştirir.
 • insan gücü, t boşaltır. belirleyin. onlardan sonra hayvanları yıkamak ve temizlemek gerek yok.
 • oda sıcaklığına arttırır. Sonuç olarak, enerji soğuk savaşmaya hayvanları serbest bırakılır. Sonuç olarak, onlar hızlı büyürler.

"Net katmanlı" (fermantasyon çöp): kullanım talimatları

kuş türlerini veya ürünün doğru uygulamaya bağlı olarak farklı olacaktır.

İlk randevu - domuz çiftlikleri. Bu kılavuz küçük baş, sığır ve atlar tutmak için uygundur. "Ağ-Plast" - doğru şu şekilde uygulanır domuzlar için fermantasyon çöp:

 1. Bir üs hazırlamak için gereklidir. Bu, t yere çöp uygulanmasını izin verilmez. Toprakla karıştırın ve tüm mikroorganizmaları öldürecek belirleyin.. gübre ve çöp kalıntıları binayı dezenfekte, çıkarılmalıdır.
 2. odun talaşı ilk kat dökün. Üreticiler kategorik saman kullanılmasını yasaklar. Ancak bazı çiftçiler toz formunda kullanmak. Kötü saman hayvanların yaşamı ve mikroorganizmaların kalıntılarını emer yasağı Açıklaması aşağı "dağılan", geri dönüşüme ve ölürler. Ama yorum uyarı çok abartılı olduğunu söylüyorlar. Kıyılmış saman atığı emer ve bakteri onlarla iyi anlaşıyorum. üreticileri tarafından tavsiye edildiği gibi Ama biz çöp kullanılmasını öneririz.
 3. Eşit hazırlanmış substrata ambalajından bakteri serpin.
 4. talaş ikinci bir tabaka uygulanır ve sonra tekrar tekrar mikroorganizmaları dağıtmak ve.
 5. Sürekli çöp karıştırarak ilk haftası. Domuz çiftlikleri kullanıldığında bu özellikle önemlidir. Bu tür faaliyetler domuzlar açısından en "kültürel" hayvanlar arasında olmasına bağlıdır "tuvalete gidecek." Onlar aynı yerde dışkılama gidin. Hayvan atıklarının Kalıntıları - direkt gıda bakteridir. Bu olmadan, mikroorganizmalar ölür. Nedenle, eşit bütün alanı üzerinde gübreyi dağıtmak için önemlidir.
 6. tabaka ıslatılacak başladıktan sonra, çok sonraki ekleyin ve gereklidir. D.
 7. Kış sezonunda kaputu oluşturmak emin olun. . Sıcaklık farkı kondensat formları yana. Su damlacıkları talaş düşecek. Mikroorganizmalar çöp nem keskin aşırı miktarda öldürülebilir.

Hesaplamalar domuz, sığır ve küçükbaş, atlar için çöp kullanmak

"Ağır" Hayvanlar - kuşlar ve tavşanlar daha Domuzlar, keçi, inek ve atları.

Bu nedenle, 40 cm bir tabaka kullanılması önerilmiştir. Bir kiloluk çöp 10 m 2 olmalıdır. hayvan 3 m 2 başına hesaplanmıştır. Sonuç olarak, yeterli bir pound ağırlığında tek bir paket 3-4 domuz içeren. tabakanın raf ömrü - 3-4 yıl. Hayvanların içeriğinde maksimum kırılma - artık 21 günü geçmemelidir. Daha sonra mikroorganizmalar besin eksikliği ölmektedir.

Bakteriler çalışıp çalışmadığını nasıl belirlenir?

"Net-Plast" (fermantasyon çöp) kullanarak ilk kez, negatif uygulama ilk iki ya da üç gün gözden çiftçiler,. Bu da bakteriyel aktivite kanıt görmüyorum gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Gerçekten de, mikroorganizmaların sadece birinci veya ikinci günü kış uykusu çıkıyor. Şu anda, günlük olarak iyice karışık çöp katman olmalıdır. Birkaç gün sonra başvuruları ısı oluşturmaya başlar. Bu bakteriler çalışmaya başladı demektir. Gübre ateş eşlik eder.

İkinci amaç - kuşlar ve küçük hayvanlar

"Ağ-tabaka" - tavuklar ve küçük hayvanlar için fermantasyon yatak biraz daha farklı bir uygulama gerektirir.

Katman az domuzlar veya inekler için o yarısından gerektirir. 10 m2 talaş 20 cm tabakası olmalıdır. kuş 2 hesaplanan m2 Başına. Sonuç olarak, paketleme polukilogrammovoy bakteri sonraki 3-4 yıl içinde 5-7 tavuklar bakımı için yeterli olmaktadır.

Bu "Net-Plast" (fermantasyon çöp) eylem benziyor? Fotoğraflar ilk bakışta domuzların ayak altında sıradan talaş göstermektedir. Ama bu baz mikroorganizmaların etkinliği olmadan bir iki hafta içinde değersiz hale gelecektir.

Fermantasyon çöp "Net-Plast": yorumlar

uygulama fermantasyon çöp uygulanan çiftçilerin Yorumlar, çiftçilik koşullarının iyileştirilmesi bahsediyor.

içerikleri her zaman sıcak binalarında, hayvan atıklarını temizlemek için gerek yoktur. arzı büyüme hızlıdır.

eksileri

İlk dezavantaj - fiyatı. tek polukilogrammovuyu ambalaj için yaklaşık üç bin ödemek zorunda kalacak. Fakat bu para ileride haklı.

Başka bir eksi - Bakterilerin bakımı. Birçok hayvan eklenmesi o ölmez böylece mikroskobik biyokütle izlemek zorunda şikayetçi. Ama mikroorganizmalar - tüm sorunlar için her derde deva değildir. Sadece dökün ve onlar hakkında unutamam. Uygun düzeyde çöp tutmak yoksa, bakteriler ölür ve para boşuna israf.

Üçüncü dezavantaj - dağılımının coğrafya. Bakteriler sadece birkaç bölgede temsil edilir. Onları satın almak için, web sitesi üzerinden veya telefonla ürünü sipariş etmek gerekir. Teslim kurye hizmeti teslimatlar üzerinden gerçekleştirilir.

Dördüncü negatif - hiç kimse "olmayan çalışma" bakteriler durumunda para dönecektir. etkisi garanti edilmez. Üreticiler uygun şekilde kullanıldığında ürün verimsizlikler ortadan iddia ederler. Ama her şey güvene dayanmaktadır. çok az çiftçi bakterilerin faydasızlık şikayetçi veya üreticisine defrauding itham olduğunu söylemek adil.

hayvanlar daha hızlı kilo, hiçbir koku, atık: bu olumsuz koşullara rağmen fermantasyon çöp kullanımı maliyetini haklı ve hayvan yetiştiriciliği ve kümes hayvanları koşullarını iyileştirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.