InternetBloglar

Nasıl "In Touch", sayfa Restore için?

Internet Kullanımı hep başarısızlıklar çeşitli tipleri ile ilişkilidir. Bu sosyal ağlar için ilgilidir. Böyle durumlarda arkadaşları, iş arkadaşları, tanıdıkları ile artık tanıdık ilişkilerin kaybı bitirin. Hem de daha sayfasını geri arzusu olarak, "In Touch", günlük, bazen hayati, iletişim köklü alışkanlıklarına geri dönün.

engelleme ve çok sayıda hesaplarının "kaybolması" için nedenler. Kendi kullanıcıların manipülasyon - Genel listeye ve kurcalamaya ve kullanıcı sözleşmesinin ihlali ve en bayağı olarak. Bu bağlamda, izin farklı ve teknikler, örneğin, "VKontakte" restorasyonunu yürütmek için. Bazıları bu makalede ele alınacak.

kendinden çıkarılmasından sonra bir sayfa geri yükleme

Bu olay - en kolay biridir. Bir ay içinde, kullanıcı hesabı sitesinde depolanır ve bunun geri kolaydır. Bunu yapmak giriş bilgilerini kullanarak için sayfaya oturum ve ayarları değiştirin. Yine, sayfaya çözünürlük mesajlarınızı görüntülemek ve size yanıt hakkı olanlar İletişim kurmak istediğiniz kiminle bunları görüntüleyebilir ayarlayın.

Hesabınızı sildikten sonra, bu kaldırma başarısız olması muhtemeldir sonra "In Touch", sayfasını geri bir aydan fazla sürdü. Sitenin idarenin mevcut dahili kurallarına göre çıkarın. Bu nedenle, çıkış yolu tek - Yeni bir sayfa oluşturmak ve arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla haber vermesi.

onun idaresini engelleme sonra sayfayı yeniden

Sayfanız spam başlarsa Hesap Engelleme idaresi genellikle oluşur. Bu korsanları tarafından o kırılma veya sizin sözleşme aktivitesini ihlal sonucunda mümkündür.

şartlarına uymadıkları için size yokluğunda kullanıcı sözleşmesinin , hemen destek durumun netleştirilmesi için geçerli olabilir. Restore "In Touch", sayfa aynı zamanda şifreyi değiştirebilir. Bu işlemler hesabınızın kilidini yoksa, üç ay beklemek gerekecek. onlar (şüpheli etkinlik yokluğunda) sona kez - Kurtarmak profile erişim.

Bunun için hiçbir erişim olduğunda bir sayfa geri yükleme

Hesabınız konusunda sayfasına girin mümkün değildir zamanlar vardır. Bu durumda, hiç sayfasını geri yükleme "In Touch", özel bir tabloyla doldurulur. Sanki ilk kayıt sırasında size şekilde belirtilmesi gerekir bilgilerin büyük miktarda yapmak gereklidir. Özellikle, telefon numarası, kayıt yerine ve geçiş yaklaşık zamana göre. Eğer kimliğini onaylayan bir belge taramak istediğiniz emin olun. Son zamanlarda, monitör ve tamamlanan formun arka plan üzerinde fotoğraf değiştirilebilir. Kilit açma telefonunuza önceden gönderilen SMS yoluyla gerçekleşir.

kayıp telefon numarası, hangi kayıt esnasında bağlıydı eğer Harder, "In Touch", sayfasını geri. Bunu kurtarmak için deneyebilirsiniz, ancak bazen problemli. Muhtemelen şeklinde kayıp ve yeni telefon numaralarını belirtmek için ve açıklamalar ile bu veri yorumlarınızı.

sayım masa yönetiminin doğru ve uygun dolgu hesabınızı geri muhtemeldir zaman. Yeni verilerle e-posta bir onay alacaksınız. Yalnızca yeni bir telefon numarası anons ve sayfanızdaki girmek için bir alındı kodu almak ağda giriş alanına girmeniz gerekecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.