Sanat ve EğlenceTiyatro

Komedi oynamak "Boeing-Boeing": yorumlar

"Boeing-Boeing" - bir komedi performansı, roman üç güzel hosteslerle seven Parisli söyler. Yönetmen meşgul ünlü aktörler, çeşitli filmlerin ve TV serisinden izleyicilere bilinmektedir.

üretim Hakkında

bütün dünya oyun Mark Kamoletti üzerinde ünlü bu performansı koydu. Komedi "Boeing-Boeing" tüm dünyada çok popüler. İlk neredeyse her gün 44 yıldır oldu aynı başarı ile Paris'te 1960 yılında yapıldı. Performans 50'den fazla ülkede konur. play "Boeing-Boeing" Guinness rekoru oldu. O 1991 yılında yazılmıştır. En sık Fransız yazarın dünyanın tiyatro oyunundan oynanan kabul edilir. Londra'da, oyun "Boeing-Boeing" Koroleva Elizaveta II izledi. İngiliz sermaye olarak, yedi yıl boyunca günlük olarak İngilizce sahnede Fransız oyun uzun ömürlü bir kaydını sahnelendi. 60 yıl içinde bu iş bile ekran Hollywood stüdyolarının Paramount girmiştir. Bu filmdeki ana rolü ünlü Toni Kertis oynadı.

Oyunun prömiyeri 2004 yazında ülkemizde gerçekleşti.

Oyunun kahramanı - genç Parisli. O çapkın ve aynı zamanda üç kız karşılar. Onun tutkusu çeşitli havayolları üzerinde bir uçuş görevlisi oldu. O kadar üçünün ile görüşmek için zaman var bütün kızların programa ayarlayabilir yaratıcılık gösterir ve aynı zamanda gelinlerin hiçbiri o tek değildi şüpheli olmadığını. Sonuç olarak, birçok yanlış anlama ve komik durumlar vardır. bir gencin detay şeması aşk maceraları An dikkati bir kez çöker, kızlar ona bir defada tüm varıyoruz. kahraman bütün hayat onun kafasına duruyor. O, arkadaşı ve hizmetçi Berta durumla başa çıkmak ve yerde her şey almaya çalışırken, ancak bu görevi son derece zordur ...

Ülkemizde oyun "Boeing-Boeing" "Bağımsız Sinema Projesi" üretiminde görülebilir. Sanatçılar Rusya, birçok ilde bu entreprise gidin Baltık Ülkeleri ve BDT, zaten Sochi, Magnitogorsk, Riga, Saratov, Nijni Novgorod, Kaluga, Ivanovo, Volgograd, Odessa, St. Petersburg, Perm, Krasnodar, Penza, Vladimir, Vologda ziyaret etmiş , Dnepropetrovsk, Novosibirsk, Orenburg, Jurmala, Tümen, Çelyabinsk, Yaroslavl, Kiev ve diğerleri. Ve aktörler büyük bir başarı oldu Birleşik Arap Emirlikleri bu performansı ile ziyaret etmiştir.

Yönetmen

bırakılır seyirci çok iyi değerlendirmeleri oyun "Boeing Boeing", ünlü bir yönetmen Sergey Aldonin koydu. O Leningrad doğumlu ve ailesi sanattan uzaktı edildi. Ve 1982 yılında Gençlik Tiyatrosu'nu oluşturulan ve çeşitli gösteriler yaptı. Aktörün bölüm üzerinde, Krasnoyarsk Art Institute kayıtlı başarıyla 4 yıl sonra. 1987 yılında silahlı kuvvetleri içine hazırlandı. Orduda, o bir tiyatro oluşturulan ve üç gösteriler yaptı. hizmetini tamamladıktan sonra oyunculuk mesleğine devam etti. O bir aktör, birçok tiyatro çalıştı. Sonra, departman yönlendirilmesi, GITIS mezun Mark Zakharov öğrencisiydi. mezun olduktan sonra Sergey televizyonda çok çalışmaya başladı. Çeşitli gösteri ve TV dizilerinin bir yönetmendir "Baba Kız", "Altın Gramofon", "Şükürler geldin!", Vb Şimdi tiyatro ve televizyonda çalışmalarını birleştirmek devam ediyor ... Kanal STS Sergey yeni dizi ve komedi programları oluşturur.

rol gerçekleştirilen

birçok yönden iyi seçilmiş yetenekli sanatçılar kadar başarılı oyuncağı sırrı "Boeing Boeing". işin içinde aktörler daha geniş bir kitleye bilinmektedir. Ana karakterin görevinde Bernard Peter Krasilov duruyor. filmlerde onun sayısız eserler ile ünlü Catherine Michel Klimov'un, oynadığı Fransız hostes. hizmetçinin görevinde Berta katılan Marina Dyuzheva. Amerikan uçuş görevlisi Mary Elena Biryukova oynar. Georgy Dronov, iyi "Voronin" Bir soyguncusu gibi davranan TV dizisi ile tanınan - kahramanın en iyi arkadaşı. Ve uçuş görevlileri rolü Berta serisi "çöpçatanlar" Olesya Zheleznyak yıldızı oynar.

ekstresinde Yorumlar

aşağıdaki gibi zaten oyun "Boeing Boeing" gördük İzleyiciler, bunun yorumlar bırakılır:

  • Rahat, kolay, eğlenceli Sahneleme.
  • canlı Performans parlak, komik.
  • "Bir şey söylüyor ilgili uçağın kanat altında ..." Sovyet sinemasının tüm hayranlarına tanıdık Pleasing espriler, "Bert! Istiyoruz" Ve
  • Oyunda harika kostümler ve setleri Geçen yüzyılın 60'ların Paris tarzını yeniden söyledi.

Zaten uzak geçmişe yolculuk bunu dikkat edilmesi gereken bir sonuca varmak için yardımcı yorumları hangi oyun "Boeing Boeing" gerçekleştirmesine izin verir.

sanatçılar hakkında yorumlar

rollerin yürütülmesi için seçilen sanatçılar, onun yetenekli oyun süslemeleri "Boeing Boeing". seyirci oynayan aktörler hakkında yorumlar çok olumlu yazın. Ben kamu Georgy Dronov tadını çıkarın. Bu, parlak, komik ve ilginç. Andrei Mironov şekilde kıyasla Onun oyun pek çok izleyici. Sanatçılar seyirci Antrakt için sadece kısa bir mola ile, iki saatten fazla güldürmek. Aktörler önceden birkaç gün iyi bir ruh hali sorumlu verir.

nereye bakacağını

birçok şehir sakinleri oyun görmek için fırsat "Boeing Boeing". "Nerede bu olağanüstü deyimi gider?" - Bir soru onu görmek isteyen dan. Bu tur projesi. Sanatçılar farklı şehirlere seyahat ve oyun göstermek "Boeing Boeing". Onun süresi 2 saat 45 dakika. O tiyatrolar, kültür merkezleri, konser salonları (şehir bağlı olarak) gider.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.