ÇirkinlikTamirat

Kendi elleriyle Su sağlama

Bugün, temiz su tesisatı kendi elleriyle modern malzemeler için çok daha hızlı sayesinde yaptı. yerine geleneksel çelik tasarımlarının kaldırım tüpler, başlıca iki tipi vardır. Bu plastik ve metal borular. Her iki tip malzeme önemli ölçüde geleneksel metal borular gerçeklerken plastik, plastik göre birçok avantajı vardır.

Plastik çok dayanıklıdır. Boruların üzerinden elleriyle su yapma, herhangi bir sorun ne olacağı dert olamaz. Çok yüksek yüklere dayanabilir bir malzeme olduğu için. Plastik çeşitli saldırılara karşı dayanıklıdır. Ayrıca güvenle duvarında örme olabilir. Bu nedenle suya görülecek değildir. Bu evin estetik görünümünü koruyacaktır.

plastikten yardım yürütülen ve yaz edilebilir ile ülkedeki su temini, ve daire zamanki. malzeme seçildiğinde, ölçümler başlatmak mümkündür. Ev tesislerde su sisteminin düzenlenmesi için gereklidir tam olarak ne kadar malzeme kurulması gerekiyor. Plastik ve unutulmamalıdır metal boru tamir şeyin peşinde sol böylece satın almanız gerekir. Bu marj gereklidir: deneyim sürecinde olduğunu göstermektedir su borularına yeterli olmayabilir.

kendi elleriyle Su sağlama, evin içindeki su kaplıdır sonra yapılacak başlayabilir. o apartmanlarda apartman gelince, su, büyük olasılıkla, gereken tüm denge borusu üzerinde kapatmak. Ev sahibi kendini tutamam eğer Bunu yapmak için, uzmanlara başvurun. Daha iyi komşuları ile önceden kabul etmek.

kurulum sırasında dikkat edilmesi gerekli olan bir önemli nokta var. Bu karolar altında gizlidir boruları vardır. Eski evlerde, bir kural olarak çelik yapılarda, betonda duvarlı. Onlar bir sürü sorun teslim edebiliyoruz böylece harap olabilir. Yukarıda ve aşağıda komşuları ile konuşmak ve bu boruların değiştirilmesi için onların rızasını elde etmek daha iyidir.

Kendi elleriyle su yapmak için, bir dizi araç alacak. Her şeyden önce, bu farklı bir el aletleri bulunuyor. Ayrıca Bulgar ve çekiç gerektirir. Çıkarma eski boruları kalıp kullanılarak ihtiyaç kesim konu. Bundan başka, bir plastik tüp tutturmak için gereklidir. elleri ile suyu donatmak amacıyla, usta plastik tasarımlar için özel bir kaynak makinesi gerektirecektir. Az veya hiç görünür dikiş ile iki borunun bağlamak için kullanılabilir. Bu bileşikler, çok güvenilir ve tipik olarak sürpriz vardır.

duvar boru gizlemek için, bir öğütücü Stroebe tutmak için gereklidir. Bu tüp yerleştirilmelidir. Sonra sadece kendi duvar yukarı olması ve Stroebe kendilerini gizler. Bu durumda sadece avans çekme su borusuna yapılmalıdır. Aksi takdirde, istemeden bakım sırasında boru dokunabilir. Plastik korkmadan inşa olabilir. Ama plastik borular onlarla dikkatli olmak gerekir, böylece sürekli şaşırtıyor vardır. Kendi elleriyle su hazır ve dekorasyon oda başlayabilirsiniz zaman.

kiremit altında gizlidir bu yapıların, sökme üretilen dış boruların değiştirilmesi ile birlikte kullanıldığında, çalışma çok daha fazla olacaktır. çimento ve ek araçları vardır gerekir. Ancak, bu işlem değer. Gerçekten de, borunun en beklenmedik anda sadece rip olabilir. Ve sonra yine akan su yüklenmesini yürütmek zorundayız. Önceden bunu yapmak daha iyidir. komşular muhtemelen protesto olmaz. Sonuçta, çok onların çıkarına. Gerçek bir felaket olabilir boruların herhangi kırın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.