BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Karakterin yapımcısı nedir?

Flash oyunlar - bu bunu beş dakika yüklenecektir, çünkü son sürümde oynamak için güçlü bir bilgisayar ya da zaman yok olsa bile, oyun keyfini sağlayan büyük bir buluş olduğunu ve oyunun kendisi en azından harcamak gerekiyor birkaç saat. Flaş oyunlar durumunda çok daha basittir - bir kaç saniyede yüklendi, bilgisayarınızda yer almazlar ve size çok fazla zaman gerekmez. Çoğu durumda, istediğiniz kadar hatta kadar oynamak ve ardından hemen oyun kapatabilirsiniz. Biz de "karakterinin yapımcısı" aittir sopa, dikkat etmelidir - onlar çok ilginç ve kendi karakterlerini oluşturmasını sağlar. Tabii ki, bu oyun herkes için değil tatmak zorunda kalacak, ama yine de hayranlarının bulur.

Oyunun prensibi

Eğer karakterin bu yapıcı, daha iyi sadece bu oyunlardan biri çalışacaktı gerçeği ile ilgileniyorsanız. Daha önce bahsedildiği gibi, çok zamanınızı almaz ve bilgisayarınıza projeyi yüklemek gerekmez. Maker tarayıcıya yüklendiğinde ve tüm indirilen veri klasöründe saklanır geçici dosyalar size oturumu kapattığınızda silinir. Böylece, makinesi sağladı - Orada ne görebilirsiniz? Her Belirli bir oyunu tercih etti hangi yöne bağlıdır. Bu sadece karakterinizi oluşturup ona istediğiniz şekilde dönüştürmek hangi sıradan standart yapımcısı olabilir. Ama çoğu zaman, bu oyunlar, aslında, bir karakter yaratmak yok edilir temalı vardır ve sadece işler - o herhangi bir oyun veya filmden almıştır. o zaman bazı özellikleri düşünebilirsiniz - İşte bir bütün olarak karakterin yapımcısı budur.

Giyim ve saç modelleri

Seçtiğiniz karakterin yapımcısı ne tür önemli değil, neredeyse her zaman bazı özellikler vardır bulmak mümkün olacak. Örneğin, maksimum çeşitlilik her zaman kullanabileceğiniz kıyafetler var. Sen, kahraman üzerinde oyunda kullanılabilir herhangi elbise, koyun böylece bu kahraman en uygun olacak ve kendi koleksiyonunu toplayabilir. onlar da değiştirilebildiği için Ayrıca, saç modelleri bahsetmek gerekir. Bu türün Bazı oyunlarda, farklı saç stilleri yüzlerce kadar karşılayabilir (ve erkekler için de bitki örtüsü yüz). Doğal olarak, böyle bir çeşitliliği ile, onların hayal kaptırmak ve oyun yapımcıları karakterleri sunuyoruz özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.

anime karakterleri

Bu alt-türü neredeyse mevcut tüm arasında en yaygın olduğu gibi özel dikkat, yapımcısı anime karakterleri verilir. Farklı kostümler giymiş edilebilir ünlü TV dizisi ve uzun metrajlı filmlerin kahramanları, farklı kıyafet aksesuarları, sürecin milyonlarca bulup istediğiniz şekilde dönüştürebilir. anime fanlar çok sık karikatürlerin bu tarz bağımlısı olduğu gerçeği göz önüne alındığında, bu oyunlar da daha yakın sevdikleri kahramanları türün hayranları yapmak, çünkü çok popülerdir istedikleri gibi onları dönüştürmek için izin verir. yine yaratıcılık için büyük fırsatlar sunmaktadır çünkü Maker anime karakterler, animasyon bu türün özellikle düşkün olmayanlar elbette ister ve edilebilir.

Gelişmiş özellikler

"Karakterinizi oluşturun," gelişmiş yetenekleri sunuyor - Nihayet özel makinesi söz etmek gerekiyor. Tabii ki, tamamen zayıf bir alandır bile, saçlarını yapmak ve makyaj için gereken her şeyi donatmak, iyi kıyafetler koydular, kendi kahraman oluşturabilir. bazı programlar bilgisayarınıza kaydetmek için izin, diğerleri kahramanı kahramanın nerede olduğunu küçük bir oyun oynamak için teklif - Ancak, burada bir fark daha sonra belirli bir şekilde onun karakterini kullanabilirsiniz olmasıdır. Bazı durumlarda, bir sevdiğim film, TV dizisi veya anime gelen en kötü düşmanı ya da anti-kahraman yaratmak ve sonra onu yenmek ya başka nasıl onunla alay edebilir. Genel olarak, olasılıklar gerçekten etkileyici ve size diğerlerinden daha fazla çekecek versiyonunu bulmak için eminiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.