Entelektüel gelişimiMistisizm

Gizemli çiçek Gizemli Zamioculcas, Alamet ve batıl

Zamioculcas - Popüler bir houseplant başarıyla kış bahçeleri, salonları ve fuaye, ofis ve alımı rahat bir iç oluşturmak için kullanılmıştır. ırkları, t., E. Küçük numuneler yüksekliği 60 cm kadar büyür, o zaman onun diğer alttür bir buçuk metre ve daha fazla çizilir. asil koyu yeşil renk kalın kösele yaprakları ile çok gösterişli ve güzel çalı doğal bitki ve çiçek profesyonellerin taraftarların gözlerini çekiyor. yarı saflaştırılmış muz veya mısır koçanı anımsatan Garip görünüşlü çiçek, resmi tamamlıyor.

Efsaneler ve para

Crassula (Crassula) ve Zamioculcas: insanlar iki saksı refah ile ilişkili. - İlk ilgili İşaretler para ağacının - kendi genel refahı dikkat etmek bizi zorladı. bir dolar - ağaç sadece para değil Fakat ikinci halk bilinir! Neden? Kendi cüzdanda bize çok güzel yeşil kağıtları miktarını etkiler çünkü. Basitçe Zamioculcas böyle işaretler üretir koydu. Bush büyüyen sağlıklı yapraklar azalan değildir saplar, sarı açmazlar - varlıklı dereyi akan size ve dolar demektir, onları çeker. Ama kötü ağaç, büzülüyor, eğer kayıp - bela! Kişisel dolar da akmaya erimeye başlayacaktır. Ve evde mevcut hisse senetleri, sessizce buharlaşır. Ne yapmalı? Zamioculcas tasarruf edin! İşaretler, ancak ve bitki ortadan kaldırmadığı takdirde tamamen ölür kadar bekleyin olmadığını söylemek. Yeni maskotu olumlu tutum ve enerji aktarılır, yeni olsun ve ölmekte olan adamın yanına koymak için acil. Sadece bir şey! Bu mağazada satın alamazsınız - sadece hiç çalmak veya hediye olarak birinden kurtulmak gerekir. Ve bir daha hurafe Zamioculcas ile ilişkilidir. İşaretler kesinlikle söylendi: Hatta en azından biraz para vermek, ödemek gerekiyor, bir çiçek verildi. Ve kendinizi birkaç sikke onu almak, birinin kolunu veriyoruz eğer - "boşanma" Böylece, sonuçlandırmak: Eğer dolar kalıcı kanalını almak istiyorsanız - özen ve yeşil çalı beslemek. Pinokyo'nun rüya, bu arada!

kadın mutluluk sırrı

çok ilginç olan, Üçüncü bir çiçek adı Zamioculcas - "Kadınların mutluluk" Nereden geldiğini tesis ile ilişkili İşaretler, açıkça açıklar. İlk olarak, nadiren sadece çok iyi bakım altında açan. Sonuçta, kadınların payı zorluklara ve güçlüklere dolu olduğu için, o kadar sık zayıf seks bulutsuz günlerde kaderini bozar. Ve sadece uygun saygı ve dikkat kocası çocuklardan ve baharın doğası sanki yakın çiçeği kadınla. çiçek Zamioculcas - biz elmaslar bir kızın en iyi arkadaş oldular ünlü aforizma hatırlamak İkinci olarak, bu kadınların mutluluk sembolü olarak oldukça mantıklı. İşaretler ve burada hayal kırıklığına uğratmadı, beraat! Ama kim iddia ediyorum: Bir kuruş hostes değil tatmin edilecek niçin dikkate alınması gerekmektedir değilse evin zenginlik, ne olur? Eh, soyadı esrarını sanırım. Bir bitkinin Bud benzeyen bir fallik sembol ve tam gizlilik bayanlar ima. Aşk, zenginlik, para harika üçgen çıkıyor. Bu işi reddetme?

Bu çok güzel bir bu tür var çiçek Zamioculcas!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.