Entelektüel gelişimiMistisizm

Epifanide Güçlü araziler para

Malzeme değerler hemen hemen her kişi için çok önemlidir. Eğer bakarsanız, ancak, birisi para gökten düşer. Diğerleri çok çalışmak zorunda iken en azından biraz para kazanmak ve hatta o parmaklarının arasından su gibi uzağa gider ve birkaç gün içinde için. Nasıl durumu değiştirmek ve böylece yapabiliriz Paranın gerçekleştirildi tutarlı? Tüm notları parasal büyü denilen bazı kanunlara tabidir çıkıyor. Ve özel takılar bilerek her erkek, kendi tarafında büyü gücü açabilirsiniz. En güçlü büyüler para Epifanide nedenle ayinler iyi Epifani kutlamaları yürütmek için.

Komplo servet

ritüeli başlamadan önce bir süre olması kendinizi hayal etmek zengin bir adam. Parayı nasıl ele alabileceğinizi? Hayatınızda değiştirmek için? Her şeyi doğru yaptığınız takdirde, Epifanide para için araziler mutlaka olumlu bir sonuç verir.

18 bir bardak 19 Ocak gece yarısı kutsal su döktü ve onu tamamen bütün evi tedavi. Suyun hiçbir damla camdan dışarı sıçrayan değil böylece aksi takdirde tüm çabalar boşuna olacaktır, çok dikkatli gitmeli. Bundan sonra ana odanın ortasına olmak ve ki, "Nasıl olmalıdır kutsal su polnehonka-tselehonkim, bu yüzden evime altın-gümüş kase dolu olduğunu." yatağın yanındaki camı koyun ve uyu. hemen ardından bir kez Büyülü içme suyu. Hatırlanacağı gerektiğini Epifanide parayla arsa en güçlü para sihirli çünkü, bu yüzden, sadece şımartılmak için büyü yapmıyorum - kaprisli bayan, ters yönde dönebilir. Sonra kehanet tersi sonuç verir.

para ve şans için Komplo

Gece yarısı boyanmamış alüminyum veya çelik kap içinde (Epifani bile, normal musluk suyu kutsal kabul edilir) su toplamak. Sonraki iki sopa ağacı, çam, ardıç, servi almak ve sadece biri diğeri üzerine atma, bunlardan haç bir tür olun. Fix küçük kuyruk bırakarak kırmızı iplik yapışır. Elde edilen çapraz su tankının kenarına takılır. Ayrıca kase kenarlarında üç takviye kilise mumlar. Suda farklı mezheplerden üç para bırakmak ve farklı (ideal - bakır paralar, altın veya gümüş) metalden yapılmış. Tüm hazırlıklardan sonra, paraya komplo okuyun. Vaftiz metin arzu ezberlemek üzerinde.

"Ben kalkıp Geceleri, kutsal su Kutsal VODICKA, Kutsal Gece almak -., Vücut ve ruh Melekler şefaatçılarımızdır başlayacak kanatlar Sonbahar takdis dünya evime Tanrı'yı getirmek, Tanrı ve Ioannu Predteche ait Kutsal Bakire Anne davet etmek masaya Tanrı terk etmez getirmek ... Ben sen, ben, günahkar düşmüş bırakmayın yok yüzünü onun Açılmıyor, yay, dua dua tövbe ruhumu, nache ikinci vaftiz temizlemek;.. günahlarımı izin zenginlik ve iyi şans evine let " Bundan sonra, su ve madeni paralar Epifani duasını okumaya teşvik etti.

para çekmek için Komplolar

Komplolar ve para için dualar uzun tatil okumak gerekmez. Özel büyülü etkisi vardır ve büyüyen bir ayı. Sen gökyüzü açık ve aydınlattığı olacak kadar beklemek zorunda. Sonra, yeni bir beyaz gömlek koymak, Haç üç kere saç yaymak ve şu söz söylemek: "gökyüzünde yıldız sayılmaz gibi, ve para onu bulmuyorum." Cümle 9 kez dile getirdi. Arka arkaya 3 gece tarafından takip bir tören yapıp, söz bölmenin tavsiye edilmez.

iyi şans için Arsalar

Bir tekne şeklinde katlanmış elleriniz arasına koymak yeni sikke ele alalım ve onlar ki, "mutluluk, zenginlik ve iyi şans vermedi Neden -. Bütün ev görüşmesine, para ve şans uçururum" Metin üç kez söylenen. Büyülü paralar orman ait olup yaşlı ağacın altında gömülü. Eğer sikke değerli metale okursanız arsa büyük erdemdir vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.