Entelektüel gelişimiAstroloji

Dostluğu uyumlu işareti İşaretler: elemanların en-boy

Arkadaşlık - Ölümsüz biridir zamansız değerler. Her kişi benzeri düşünen, anlayış, neşeli anlarda yanı sıra üzücü anlarda yanında olacaktır ilginç, hoş bir kişidir iyi bir arkadaş istiyor. ile birlikte bir aşk var ve işaretlerin uyumluluk zodyak dostluk. güvenilir ve uygun bir eş arayışında yardım Bu tür, bu yüzden insanlara büyük ilgi biridir. Fakat buna rağmen, dostluklar bağımsız herhangi kriterlere (cinsiyet, ırk, burçlar ve diğer işaretler) var olduğunu hatırlamak önemlidir. dostluk burçlardan Uyumluluk - nesnel gerekçelerle her dostum tarafından seçilir insan ilişkileri, bu özel modeli. Ama gerçek hayatta insanların arkadaşları sübjektif kriterler, duyguları, hisleri seçiminde yönlendirilir. işaretler tam olarak bu ilişkilerin zavyazhutsya o bir garantisi olmadan, Arkadaşlık birbirine uygun göz önünde bulundurun.

burçları arasında dostluk

Astrolojide, o ilgili işaretler bir unsuru olduğuna inanılmaktadır. ortak bir mizaç - İnsanlarda, çok ortak bu gerçeği, ve bunun en önemli ilgili. öğelerin her düşünün.

dostluk burçlardan Uyumluluk: Yangın elemanı

elemanlarının birinci kuvvet, enerji ve dinamikleri ile karakterize edilir. Bu Koç, Leo ve Yay burcunda karşılık gelir. Onların genel mizaç asabi olarak tarif edilebilir. Hızlı, dürtüsel ve sinirli bu işaretler, doğan insanlar. Bunlar genellikle ciddi duygusal sıkıntı maruz kendisini kaybedip, kıskanılacak bir enerji potansiyeline sahiptir. Koç, Aslan, Yay yanı sıra, kendine doğanın işaretlerin akraba arasında gerçek bir dostu bulmak. Buna ek olarak, "servisler" Ateş ilgili İkizler, Terazi ve Kova ve beğeneceksin mümkündür. Bu durum onların ortak açıklıyor zodyak burç uyumluluğu belirtileri. nedeni Yangın hava ve olası arasındaki dostluğu, genellikle, (örneğin sextile olarak, üçgen) birçok olumlu girme sayesinde birbirleri ile etkileşimi. Bu iletişim ve anlayış kolaylığı sağlar.

dostluk Uyumlu Burç İşaretler: toprak elementleri

Toprak burçları, yani Toros, Başak ve tabii ki, statik ve titizlik ile karakterize Oğlak, onlara soğukkanlı mizaç verir. soğukkanlı yavaşça Onlar, duygu dış tezahürü cimri. onlar da özen farklıdır. Toprak burçları Dostları "arkadaşlar" arasında bulurlar - Aynı elementlerin insanları, hem de suları arasında, onlara dost.

dostluk Uyumlu Burç İşaretler: Hava elementi

Uzun Pime bilinen İkizler, Terazi ve Kova, hareketlilik olarak burç Bu temsilciler. Onların mizaç kesinlikle sangvinistichesky olduğunu. Onlar sık ruh hali, uyanıklık, verimlilik ile karakterizedir. Onların arkadaşları - bu hava ve ateş elemanlarının çoğunlukla temsilcileri var.

dostluk Uyumlu Burç İşaretler: Su elementi

Yengeç, Akrep ve Balık onların hassasiyeti, güvenlik açığı ve sezgisel tanınırlar. melankolik - Tamamen kendi mizaç tipi anlatılmaktadır. Onlar duygusal olarak dengesiz ve kolay etkilenen povyshenno. Orada kendi ana eleman arkadaşları için uygundur, hem de üyeleri arasında Toprak burçları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.