OtomobilSUV

Cip "Jaguar" - kendine güvenen ve başarılı bir iş için şık, yüksek hızlı araba

Ünlü İngiliz otomobil üreticisi Jaguar yeni olan fanlar memnun araba modifikasyon business class. Şirketin ofisi Coventry eteklerinde yer almaktadır. 2008 yılından bu yana şirket başarılı bir şirket olan "Tata Motors" bir parçasıdır.

Tarih Jaguar

Jaguar başarıyla 1922 yılından beri faaliyet göstermektedir. O yıl Uilyam Uolmsli ve Uilyam Layons Blackpool firması SS (Kırlangıç Sidecar) açıldı. Hemen ardından şirketin kurucu motosikletler için arabaları üretti. 1931 yılında ilk başarı şirkete geldi.

İki spor araba modifikasyon SS I oluşturur:

46 hp • 16HP gücü;

58 hp • 20HP kapasite

1936 SS 11/2-litre ve model SS 21/2-litre sonra oldu. Bu arabalar yeni Jaguar adını aldı. Yani bugün yüksek hızlı araba business class ünlü marka geldi.

Cipler "Jaguar" - Hız severler için mükemmel araba

"Jaguar" cip aktif rakip BMW X5 araba ve şekilde dizayn edilmiştir Porsche Cayenne. bağlı işçiler kolay, iyi yönetilen araba için yeni bir platform geliştirdi. modelin segmentinde çok popüler olacağa benziyor.

Böylece, Jaguar hızlı off-road araçların farklı model vardı.

Yaz sürüş için mükemmel bir seçenek

Cip "Jaguar" (konvertibl) - büyük araba S sınıfı büyük hacimli güçlü motoru. modeli sportif karakter, stil ve lüks bir araya getirir. Şık dönüştürülebilir - Yaz geziler için mükemmel.

Bu zarif moda araç sahibinin refah bir göstergesidir. Bu tip arabalar zengin narsistik Benciller oyuncak araba olarak adlandırılır. Bu gerçektir.

hatırı sayılır sum "Jaguar" cip maliyetleri. resmi bir dört koltuklu arabada rahatça sadece ön koltukta yerleşebilirsiniz. sıkışık arka satırda. katlanmış çatı kabriyole fazla yer kaplar ve 18 saniye içinde açılabilir. Üstü açık Teknik yetenekleri yapılandırmasına büyük ölçüde bağlıdır.

Konvansiyonel araba modifikasyonu kolayca 5-6 saniye boyunca 100 km / saatlik bir hıza hızlandırabilir. manevra kolay Dönüştürülebilir hızla, kendinden emin viraj dönüşü, mükemmel dümeni hızlandı.

Hız cip "Jaguar" özel devrilme koruma sistemi geliştirmiştir. sakıncaları biri yüksek bakım maliyetleri ve küçük bir boşluk olarak kabul edilir.

Cı-X17 kavramı

Cip "Jaguar» C-X17 - İngiliz firmanın mükemmel geçit. Tasarımcılar göstergesi INGENIUM altında alüminyum alaşım üyeleri ve güçlü 4-silindirli motorun bir çok kullanımı.

Uzmanlar, yeni model Jaguar F Pace bir güçlendirici kompresör ile V-kompresörlü motor ile donatılmış olacak en konumunun off-road modifikasyonları, biri olacaktır 2016'da yayınlanacak olan etki göstermektedir.

Jaguar Şirket arkaya veya dört tekerlekten çekiş ile SUV piyasaya sunacak. 240 hp, 2.2 litre kapasitede bir 2 litrelik bir benzin veya dizel motoru ile 345 hp, altı silindirli 3 litre kapasiteli, motorun montajı Vites değiştirme sekiz vitesli otomatik.

Motor herhangi bir hızda tork yüksek değerlere ışık hızında erişim sağlar. Bu gerçek sürücü ve araç tepki eylemleri arasındaki gecikmeyi en aza indirir.

Şu anda Jaguar F-Pace son modellerinin hiçbir resmi resimler vardır, ancak test edilir tasarım prototipleri bulabilirsiniz. Şirket Jaguar kapalı bir depolama değildir ve normal kullanım için konvansiyonel karayolları üzerinde test ediyor. Bu doğru yoğun trafikte gerçek karayolu üzerinde arabanın davranışlarını değerlendirmek için yardımcı olur.

yayın Auto Express ana rakiplerine göre SUV Jaguar modelleri Audi Q5 ve BMW X3. Yeni araba için iddiaya zaten adı Q-Type ve XQ kayıtlı. Jag SUV BMW 3 Serisi bir rakip tarafından kullanılan platform dayalı olarak oluşturulacaktır. yenilik kısaltılmış çıkmalar beklenen ve F-Type spor siluet tasarımının bazı elementlerin mevcudiyeti tartışmalıdır.

Autoexpert bir fotoğraf bulmayı başardılar prototipler SUV "Jaguar", görüntülerini karşılaştırdıktan sonra, prototipler modeli C-X17 Concept benzediğini iddia ediyor. Jaguar geçit erken 2016 yılında satışa sunulacak. Şık otomobillerin Aşıklar zaten yeni bir model satın alınması için ön uygulama çıkarmak. Herkes ulaşım en hızlı aracı ve sahibinin refahı bir göstergesi olabilir şık yeni öğelerin sahibi olmak istiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.