HobiDikiş

Kil itibaren Örümcek Adam'ı heykel? Biz çocuklarla oluşturmak

Tabii ki, tüm küçük ve büyük çocuklar heykel ve çizmek için seviyorum. Bu yazıda çamurdan Spider-Man heykel nasıl ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Örümcek Adam Maskesi

Önce körlemesine en basit el sanatları, kahraman yani maskesi. Senden önce çamurdan, Spider-Man heykel ellerini yıka ve işyeri hazırlar. Daha iyi dökümü için küçük plastik tahta almak. Kırmızı, siyah ve beyaz kil, altın payetler ve destesi alın.

kırmızı kil alın ve yaklaşık beş ila yedi milimetre kek kalınlığı dönüştürün. Daha sonra bir bıçak ile düzgün bir şekilde üst üste protagonistin kafası kesilir. Bir kalp şeklinde başını kesti, ancak bunu oval yapabilirsiniz. Bu, tüm arzu bağlıdır. onlar eğimli böylece Sonra kenarları pürüzsüz. Daha sonra ayrılmış olan miktar ince siyah sosis, bir sürü dışına siyah kil ve rulo atın.

Ardından, oval şeklinde iki küçük kek aynı siyah hamuru kör, gelen ve kırmızı dikişine bölmek zorundadır. Sonra ikisi aynı pastilleri ama daha küçük beyaz kil almak. siyah baklava onlara tutunmaya Shall. Gözler hazır. Sonra siyah sosis örgü deseni ortaya koymak. Ürününüz hazır.

Kil Örümcek Adam'dan kör adam gibi aşamalarda?

Şimdi Örümcek Adam daha karmaşık bir model oluşturmak edelim. Kendine bir anahtarlık yapmak istiyorsanız arada, sen pişmiş polimer kil alabilir. kil itibaren tek parça olarak Spider-Man heykel? Şimdi biliyorsun. Kırmızı kütlenin bir parçasını alın ve iyice elinizde yoğurun. Sonra yavaşça baş, kol ve bacak Bu parçanın çıkmaya başladı. Kafa ellerde ve ayaklarda biraz daha boyutunu almak gerektiğini unutmayın. Eğer plastik heykel, o zaman ürünü pişir, sonra boya.

Eğer çamurdan heykel varsa ama şimdi mavi bir elbise, siyah örümcek gözleri yapmak zorunda kalacaktır. İnce ince bir tabaka halinde mavi kil rulo ve bunu ceket ve pantolon boyutuna ve şekline uygun kesip. Prilep Örümcek Adam tüm. siyah kütle itibaren küçük top rulo ve onun göğüs rakama bölmek zorundadır. İnce siyah sosis itibaren örümcek bacakları olun. Sonra beyaz kil alıp ince bir tabaka şekline getirin. bunun dışında üçgenler kesin ve kafasına bölmek zorundadır. Göz ince siyah sosis yer paylaşımı. Örümcek Adam hazırdır.

kil itibaren tam büyüme Spider-Man heykel?

Ama herkes can tam büyüme rakamları heykel! Bu durum, bu rakamlar tel baz gerektirir en başta gelen nedeni olduğunu. Eğer tam büyüme Spider-Man heykel çamurdan gibi düşünürsen nedenle, öncelikle kalıcı bir çerçeve oluşturmak için çok çalışmak zorunda kalacaklar.

İlk olarak, bir telden yapılmış bir çerçeve yapın. Eğer malzeme harcamak istemiyorsanız, folyo primotat küçük parçalarını oluşturmak olanaklıdır. Ardından çerçeve kırmızı ve mavi kil obleplivat yavaşça başlayın. Dikkatle Örümcek Adam figürü aracılığıyla çalışır. Eğer anatomik atlas bulmak ve kas yerini öğrenebilirsiniz eğer iyi olurdu.

kalkan aynı tel ya da plastik, örneğin, çerçeve yapmak da daha iyidir. Aynı şekilde, kırmızı, beyaz ve siyah kil kalkan çevrilmişti. Siyah ve beyaz kütleler kör gözünden. Şimdi tam büyüme hamuru Örümcek Adam'dan oymak için biliyorum. Zor, ama yapılabilir olduğunu.

Hayal gücünüzü bağlayın!

Eğer bir çamurdan kör bir adam, siyah örümcek gibi düşünürseniz, benzer şekilde oluşturulur. Sadece rengini değiştirmek için gereklidir. Ayrıca, siyah kil diğerlerinden daha genellikle kirli iyidir akılda tutmak ve sık sık ellerini yıkaması gerekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.