BilgisayarlarYazılım

Eğer panoya işe yaramazsa ne yapmalı?

Bu makalede size panoya işe yaramazsa ne anlamanıza yardımcı olacaktır. Biz sorunun ana kaynakları analiz ve bunları düzeltmek için çalışacağız. Bir örnek olarak, tüm eylem Windows XP meydana gelecektir. Ama hemen hemen tüm işlemler işletim sisteminin diğer sürümleri de aynı şekilde uygulanabilir.

eğitim

Başlamak için, bulalım neyi tampon değişimi. Bir kaydeder depolama Bu tür geçici dosya. Pano kopyalama, yapıştırma, kesme gibi işlemler sağlar. Bu işlemlerin tümü, farklı bileşenler arasında, hem de tek bir uygulama içinde oluşabilir. Windows XP tampon değişimini çalışmadığı zaman, genelde sorun yazılımda yatmaktadır. Ama bunu test etmek, bu alanda bazı bilgilere sahip olmak gerekir. Bu yazımda panoya dosyaların yöntem ve bazı sorunların çözümünde yöntemleri tanıtacağım.

Kısayollar

Deneyimli bir kullanıcı hızlı bir kural olarak, özel kullanma, ana panosuna klavyede sıcak tuşları. Örneğin, bir dosya kopyalamaya, o, Ctrl + C (ön kullanmak mümkündür seçimi), tuşlar önemli operasyonu işlemini hızlandırabilir ile Böylece + X Ctrl - kesmek için Ctrl + V, - inserti üretmek için. Özellikle sık sık dosya sistemi ile çalışmak zorunda. Bu tuşlar panoya, ayrı bir metin veya diğer bilgileri görüntüleri yerleştirmek için kullanılabilir. Geçici depolama için tedavi Daha ilkel yöntemi - Bu uygun işlemi seçmeniz gerekir bağlam menüsünden, sağ fare düğmesi olduğunu. , Kesme Shift + Ins - - up, Shift + Del - Ctrl + Ins ekleyin: Sen alternatif klavye kısayolunu kullanabilirsiniz. Sonraki panoya çalışmıyor en yaygın durum, tartışılacaktır.

nedenleri

Eğer sıcak tuşları kullanıyorsanız, önce kendi performansını kontrol etmek gerekir. Belki bu düğmeler teknik bakıma muhtaç gelir. Ardından, büyük olasılıkla, tüm klavye değiştirmek zorunda kalacaktır. tuşları diğer operasyonlarda çalışıyorsanız, sorun yazılımda olduğunu. Bu durumda, aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Program ayarlarını kontrol edin. Bazı programlarda, aksiyon tuşları işletim sistemi panoya dosyaları yerleştirmek için izin vermez, hangi eşleştirilir. Bu durumda, hiçbir şey yapılamaz.
  • Sistem ayarlarını kontrol edin. Belki herhangi bir işlem sonrasında klavye kısayolları standart seti artık kendi değeri yoktur. Bu bir virüs veya başarısız bir kurulum kaynaklanıyor olabilir.
  • Üçüncü taraf yardımcı programları kaldırın. panoya işe yaramadı hangi bir başka yaygın sorun, üçüncü taraf programları yüklemektir. Bazıları kullanıcıların bunlara erişmek için izin vermez verilerin geçici depolama yolunu kesmek için yeteneği var. Burada böyle eylemler mümkündür hangi alışılmadık programı kaldırmak için tavsiye edilir.

Sonuç

Olası diğer durumlar, panoya çalışmıyor zaman. Tek bir makalede tüm durumları dahil etmek imkansızdır. Bu sorunun en yaygın kaynakları nitelendirdiler. Bu arada, çoğu durumda, kullanıcıların banal reboot işletim sistemini yardımcı olur. Ve bu yöntemle çözmek için yollar aramaya başlamak önerilir. Eğer çalışmıyor panoya yeniden başlattıktan sonra, o zaman sorun alanı daha kapsamlı bir arama için ilerleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.